Şimdi Ara

BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR (114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.436
Cevap
73
Favori
582.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, saygı değer BMW sahipleri ya da bilgi sahipleri.

şöyle bir sorunum var;

aracım 2004 e46 kasa . orjinal teyip i mevcut .

telefonum ile bluetoot tan arama yapabiliyorum konuşuyorum. fakat ben teyip ten de ses gelsin istiyorum.

telefonumda açtığım bir ses i teyibime yonlendirmem mümkin mü?

bluetoot lu trasmetter ile telefonumdan vieo açıp teyibe verebiliyorum.

aracım üzerindeki bluetoot tan neden yapamıyorrum.

pek değerli cevaplarınızı bekliyorum.

saygılar sevgiler.
  • yolyordam35 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler.Anladığım kadarıyla temiz az km'liler in 55-60K arası piyasası var.70K'larin koleksiyonluk kadar temiz olması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    3.18 ler de artık 60 lira ediyor vay be zamanında tutsaydık neyse..
  • H.B.V kullanıcısına yanıt
    ustam facelift manuelse tutacaginiz 3.18ci keske tutsaydiniz ve alirken kac kmde aldiniz bilmiyorum ama bu satilan araç lpg'siz 60.000kmdeydi sifir gibiydi araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Utkukut

Tesekkurler.Anladığım kadarıyla temiz az km'liler in 55-60K arası piyasası var.70K'larin koleksiyonluk kadar temiz olması lazım.

Ustam piyasayi iyi kollamak gerek. Yanlis hatirlamiyorsam hasar kayitsiz sadece sol on kapisinda işlem olan bel alti boyali 3.16ci lacivert renk lpg'siz 120.000 veya 130.000kmde en son 41.000e falan dusmustu 34 hlk plaka. Araç satildi artik 37ye mi aldilar pazarlikla 39a mi bilmiyorum. 3.16 tutulmaz ama araç fiyatina gore baya iyiydi piyasayi kollayin elbet uyguna duzgun bulursunuz.

• sr71 kullanıcısına yanıt
    streaming özelliği yok hocam o yüzden, ekstra transmiter kullanmadan yapamzsınız.
    Makyajlıydı japon farlı fakat bu kadar temiz değildi tabi ama ne bileyim piyasa çok artmış. Şu an bindiğim araba da yerinde sayıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.B.V

Makyajlıydı japon farlı fakat bu kadar temiz değildi tabi ama ne bileyim piyasa çok artmış. Şu an bindiğim araba da yerinde sayıyor.

Yani ustam o aracin da 57ye alinmasi oydu zaten makyajli manuel 3.18ci piyasada bi elin parmaklarini gecmez. Öte yandan aracin youtube de videolari vardi sahibi sildi ama uzunda ortalama yakit tuketimi videosu vardi ve arkadaş fabrika verisini yakiyordu 5.6 - 5.7 gibi e46 için hayal değerler bunlar biliyorsunuz kisaca araç gercekten kupondu 57 ederdi yani.

Yani parmakla gösterilen cinstense haklısın tabi hocam

• Arkadaşlar e46 318i aracımız var ortalama yakıt tüketimi nasıl sıfırlanıyor bilen paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anjeliqué -- 20 Şubat 2017; 9:39:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

Arkadaşlar e46 318i aracımız var ortalama yakıt tüketimi nasıl sıfırlanıyor bilen paylaşabilir mi?

Sinyal kolundaki tuşa yakıt ortalaması yazarken ekranda tuşa basılı tutun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OĞUZ? -- 21 Şubat 2017; 1:34:33 >
  • OĞUZ? kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Herkes e selamlar değerli BMW alilesi yardıma ihtiyacım var .... 2004 model bı E46 316 buldum çok temiz fakat n40 motor var üzerinde ben n45 istiyorum fakat arada bı fark var mı kullanım tüketim verimlilik açısından birde 180binde 2005 var o N45 fakat tam isteğim gibi değil arada kaldım lütfen fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim saygılar

• Fikri olan kimse yok mu ???

• MERHABA ARACIMA SONRADAN KOLTUK ISITMA BAĞLAMAK İSTEDİM  BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLARKOLTUK ISITMA TUŞUNU ÇALIŞTIRAMADIM ANLAYAN VARMI ÇIKIŞ VERMEDİ BMW E46 / 3 SERİSİ TÜM PAYLAŞIMLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: derkan14

Arkadaşlar 2003 model 3.20d aracıma yakıt dayanmıyor bi hesaplama yaptım dizel 4.45 TL km 0,41 kuruşa denk geliyor.yol bilgisayar ı 100km/6.1 lt gösteriyor ama gerçek değeri 100km /9 lt ye filan geliyor bu kadar fark neden olabilir daha önce başına gelen varmı?

0.41 kuruş şehir içi içinse gayet normal. 4.45 dizel fiyatı, çok arttı yakıt fiyatları. Benim otomatik 3.18 de lpg de 40-50 kuruş arası yakmaya başladı zamlardan sonra. Maalesef yakıt çok pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Arabalarimiz hep iyi de su yakit hesabi da olmasa iyi olacakti

Ben 1 depoyla (32lt civari) 250 km gidiyorum hemen hemen.

Keşke ben de 250 km gidebilsem. Ben 160-170 km ancak gidebiliyorum. Ama cabrio benimki, ağırlık farkından dolayı sanırım.

• Filtrelerini değiştirmek yakıtı ve arabayı baya rahatlatıyor yakıt için özellikle hava filtresi önemli

• retchop kullanıcısına yanıt
    Ustam iyice soğuk havalarda menzil düştü biraz. Yalniz benim oksijen sensorunde sorun oldugunu dusunuyorum. Uzunda 25 sehirici 35 kurus yakiyor simdiki haliyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Ustam iyice soğuk havalarda menzil düştü biraz. Yalniz benim oksijen sensorunde sorun oldugunu dusunuyorum. Uzunda 25 sehirici 35 kurus yakiyor simdiki haliyle.

Sizin araç ne? Benim araç hesaplarıma göre lpg de 50 kuruşu geçecek neredeyse. Her ay 70 tl benzin alıyorum, lpg ile de 170 km gidiyor, 80 tl lpg ile. Aracım 3.18 ci. Cabrio. Ağırlık farkı ve genelde bizim buraların yokuş yukarı olması dolayısıyla bu kadar fazla yakıyot sanırım. Sizce normal mi?

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.