Şimdi Ara

BMW 7.45i aldık.(2005 model)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
8.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Babam imkanı ve vakti olduğunda sürekli araç alıp satıyor.Yıllardan beri hayali 2003-2008 arası herhangi bir 7 serisi almaktı fakat cesaret edemedi hiç.Geçen gün gezmeye çıktığında görmüş,uygun fiyattan güzel bir araç almış.Akşam getirdi inceledim,bugün gezindik biraz gayet iyi bir araç fiyatlarına göre.En azından şimdilik öyle gözüküyor

Son zamanlarda bu gereksiz ÖTV artışları falan bizi baya baydı.Gidip yeni araç alıp bir araç parasını boşa atmayalım,ÖTV'si daha önceden verilmiş 10 yaşlarında güzel bir araç bakalım bırakalım masraflı olsun dedik.Tabii ben 7.45i ile gelmesini beklemiyordum en fazla 7.30d alır diye düşünmüştüm.

Normalde günde 130 km civarı yol yapıyoruz fakat bu aracı sadece haftasonları kullanacağız,işe sadece pazartesi gidip cuma akşamı döneceğiz yani yakıt masrafı keyfinin yanında çok da önemli değil.Ara günlerde zaten Fluence ile gidip gelecek.Araçta halledilmesi gereken bir i-drive sorunu var.Kartı bozukmuş sanırım radyo-navi falan çalışmıyor onu yaptıracağız vakit bulunca.Detay temizliği-pasta cilası yapılacak yine.Bu aracın bildiğiniz duyduğunuz sorunlarını,tavsiyelerinizi duymak için açtım bu başlığı.Ekstradan sorularınız varsa anladığım bildiğim kadarıyla paylaşırım.

Bu arada babamın sağı solu belli olmaz iki gün sonra satıp 2010 model bile alabilir Bu arada 18 yaşındayım,ehliyetim var ve dediğim gibi araç babamın YGS-LYS konularımı linklemenize gerek yok.

• no ss no güven
  • Kaça aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: individual

Kaça aldınız?

65.000 civarına geldi sanıyorum tam rakamı söylemiyor.156.000 kmde araç İzmirde Ege Servis diye yetkili bir yer var oradan da teyit edildi.
  • Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    DH lanetinden haberiniz yok sanırım
  • Umarım sıkıntı çıkarmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Umarım sıkıntı çıkarmaz

#YOLO
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Umarım sıkıntı çıkarmaz

#YOLO

Yu onli liv vans
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

DH lanetinden haberiniz yok sanırım

Sende içinin resmini at detaylı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatı ucuza gelmiş sanki 65000 ?
  • Az once mesajda dedigim gibi resmi kaldirdim DH lanetinden korktugum icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_kaan -- 18 Mart 2017; 23:13:39 >
  • Robert Lewandowski RL9 kullanıcısına yanıt
    Ufak tefek yapilmasi gereken seyler var,1000 euroluk bir parca alinacak idrive ekrani icin.Babam muhtemelen onu da dahil edip 65 lira dedi bana esnaf adam Uygun almistir cunku planli degildi her zamanki gibi gezereken araba bulup almis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_kaan -- 18 Mart 2017; 22:33:32 >
  • Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Ss geldi

• Alınıp binilecek arabalar, fakat insanın gözü korkuyor. Tamamen şans işi. Hiç masrafsız binmekte var, 1 araba parası daha harcamakta..
  • Zenginlik güzel...

Kazasız belasız kullanın hayırlı olsun.

• Gorod kullanıcısına yanıt
    Kac yildir bakiyor arada 2 tane f10 5.20d aldik qashqailer kia sportagelar bir suru araba gecti sayisini bilmiyorum En son gaza geldi sanirim bir anda aldi getirdi.

• Tesekkurler..

• Nasıl hocam, konfor, iç mekan sessizliği falan ?

• Pink Floyd kullanıcısına yanıt
    Camlar kapaliyken baya sessiz bir ic mekani var zaten F segment bir arac.Camlari baya kalin ustunde siyah bir serit var,cift cam saniyorum tam cozemedim.İcindeki deriler bakimsiz kalmis biraz ama ben halledecegim o isi,bir abime yaptiririm muhtemelen detayli temizlikle bir.

Konfor konusunda ben kullanmadim henuz ama babama dedim 2011 5.20d ye gore nasil diye o kesinlikle daha zevkli kullanmasi ve daha konforlu dedi.Segment farklari var dogrudur ama 6 yil teknoloji farkini da araya katinca bence makul bir karsilastirma.Ben 70 bg c3 kullaniyorum bir anda 330bg hayvani bir arabaya gecersem kesinlikle cok begenirim yorumum objektif olmayabilir.O yuzden babamin dediklerini yazdim size de.

• Sonumuz Hayır olsun 18 yaşında bakan olunursa eğer mecliste artık babasının aldığı sportageleri felan anlatır okulda arkadaşlarına anlattığı gibi.. Bence geniş hayal dünyasında yaşıyorsun kardeşim sen konuyu SSlerle destekle şaşırt bizi haklısın diyelim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.