Şimdi Ara

BMW 7.45i aldık.(2005 model) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
8.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ss atmistim kaldirdim gorenler gordu.Ayrica otomobil forumunda araba disinda ne konusmaliyiz sizce?Sorular olursa cevaplarim,bildigi arac sorunlarini soyler millet diye actim konuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_kaan -- 19 Mart 2017; 3:39:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam,

Benim de şu aralar linkteki araç aklımı kurcalıyor. Burada büyük merso kullanan arkadaşlara danıştım bakalım. Eğer olumlu yorum dönerlerse benzer bir maceraya da ben giricem. Kazasız belasız kullanın inşallah

http://www.kbford.com/used/Mercedes-Benz/2010-Mercedes-Benz-S-Class-6bbf4cfb0a0e0ae77948e5c8f292c95c.htm?searchDepth=14:46

• Araçta hasar akydı var sanırım 65000 çok iyi fiyat çünkü.

Güle güle binin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oturdugum sitede munihte bmwnin test pilotu olarak yirmi sene calismis bir komsum var. hala almanyada yasiyor.

her sene acaip arabalarla gelir aklimi basimdan alir. munih'in fb 1907 plakasinin da sahibiydi, öyle bir hasta. 645ci manuel bir aracla gelmişti bir seferinde.

ayni motora sahip bir 545i buldum temiz. alayim mi diye sordum, sakın, uzak dur dedi. 545,645,745 bunlar sorunlu motorlar. ama 50 motor kodu ile bulursan alabilirsin demisti.

sizin araciniz orjinal 165.000'de ise derilerine hicbir sey olmamasi lazim. ve 165.000'de bir 745'in daha fazla etmesi lazim diye dusunuyorum. hevesinizi kursaginizda birakmak istemem ama bir capanoglu var gibi gorunuyor o isin icinde.

• CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    Derilerinde ekstra bir soyulma,hasar yok.Sadece bazi yerlerinde ufak tefek yipranmalar var gibi.Bakim yapilmamis saniyorum hic.Ufak bir uygulamayla eski haline gelecegine suphem yok

Babam servis kayitlarini almis,kontrol ettirmis hasarlarini sikintilarini bilerek almis.Benim baba biraz trolldur,boyle seyleri bir anda cok hizli sekilde alir karsidaki sok olur hep yani ucuz alma ihtimali cok yuksek Bir de araci taniyan baska birine sorduk dedi 2008 den beri o kullaniyor sikintisiz arac dediler.

Arka koltuklarin da cekmistim resmini,aslinda ekstra bir yipranma yok sadece bakimsiz oldugu belli.
    BMW 7.45i aldık.(2005 model)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_kaan -- 19 Mart 2017; 11:48:48 >

• callandor kullanıcısına yanıt
    Benzinli S350 lerin bile cok cok keyifli araclar oldugunu biliyorum.Malzeme kalitesi olarak ayni model yilindaki 7 serisinden daha iyiler ayrica.İnsallah alirsiniz size de hayirli olsun.

• CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    Ne şanslı adam :/

• MMKT kullanıcısına yanıt
    Kayit olarak 3-5 bin tl gibi ufak bir rakam var ama kapilarda cizikten boya var saniyorum bir tarafta.

• i-Drive sorunumuz vardi yazdigim gibi,bilgisayar arizasi degilmis sadece teyp mi ne degisecek cikmasini alacagizOnun disinda arka fren balatalari degisecek ve detailing yapilacak umuyorum.

Detailing icin dusunulenler;

On arka bmw logolari degisecek

On arka farlar stoplar parlatilacak

Pasta-cila(boya korumayla ayni olay saniyorum)

On koltuk deri bakimi(sadece surucu biraz kotu digerleri sikintili degil)

Detayli temizlik sart tabii ki

Bir de ici siyah deri oldugu icin gunesi kesecek bir film yapalim dedim.Hem guzel gorunur,hem de sicakta yanmayalim icinde Filmde suan herhangi bir yasal sikinti var mi?Sadece 4 cam icin ne kadar odemeliyim en fazla ve marka ne olmali onerilerinizi bekliyorum.

• çiğli tüvtürkte cam filmine hafif kusur yazdılar. Ben serbest oldu sanıyordum.
  • Göttingenli Ethem kullanıcısına yanıt
    Benim bildigim kadariyla yasal olarak bir sey yok ama her memur kendi kafasina gore takiliyor Zaten kapkara mafya arabasi yapmayi dusunmuyoruz sadece popomuz pismesin yazlari yeterli.

• hocam keşke sizin gibi hayata umursamaz bakabilseydim

araçta elektronik arza var ama siz yine gülebiliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

hocam keşke sizin gibi hayata umursamaz bakabilseydim

Turbo nasılsın naptın iş bulabildinmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 22 Mart 2017; 22:51:48 >
  • quote:

Bilerek aldık arızalarını,biz 1200 euro bekliyorduk en fazla 1000 tl tutacak sevinmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

Bilerek aldık arızalarını,biz 1200 euro bekliyorduk en fazla 1000 tl tutacak sevinmek lazım

O HALDE KAÇA ALDINIZ PEKI
  • quote:

quote:

quote:

O HALDE KAÇA ALDINIZ PEKI

65.000 civarı.

• quote:

quote:

genç arkadaşım, diğer arkadaşın söylediği gibi babandaki büyük cesaret. 1.200€ da para değil elektronik arızası için. hele ki böyle bir araçta. benim stilo'nun beyni gitmişti. abartmıyorum tofaş'ta çok üst seviyelerde çalışan bir arkadaşım olmasına rağmen 10bin civarı tuttu. bmw'de çok çok basit bir sorun olması lazım 1000'e kurtulman için. bir şanzıman gitse o araçta araca verdiğin paradan fazlasını şanzımana verirsin. aklını alır aklınııııı...

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

quote:

genç arkadaşım, diğer arkadaşın söylediği gibi babandaki büyük cesaret. 1.200€ da para değil elektronik arızası için. hele ki böyle bir araçta. benim stilo'nun beyni gitmişti. abartmıyorum tofaş'ta çok üst seviyelerde çalışan bir arkadaşım olmasına rağmen 10bin civarı tuttu. bmw'de çok çok basit bir sorun olması lazım 1000'e kurtulman için. bir şanzıman gitse o araçta araca verdiğin paradan fazlasını şanzımana verirsin. aklını alır aklınııııı...

Babam ilginçtir böyle konularda.10 lira boşa gitsin kızar,bir anda böyle şeyler alır falan Bakalım belki satar bir iki aya heves alınca.

• kronik bi arızasını duymadım ben şehir içi 15-20 lt yakmasından başka
  • Bu tarz araçlarda elektronik arıza başka sorunlara da yol açabilir. Umarım bahsettiğiniz gibi basit birşeydir ve kolayca hallolur.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.