Şimdi Ara

BMW, 625 beygirlik yeni M5 Competition modelini tanıttı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

Oledir birazda sana fiskirsin istersen

Alıntıları Göster
    Böyle böyle 5 bin oluyor demek, kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E63 S R.İ.P

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

Furkan bakıyorum BMW konularından ayrılmıyorsun. Sözde sevmiyorsun ama her gün BMW forumlarında dolaşıyorsun. Burada bakmayın Mercedes özentisi dediğine. M5 CP, E63S'in içinden geçerken Furkancığın gözyaşları ekrana damlıyor olacak.
    Ismimi surekli zikretmekten vazgec bu yorumunu simdi gordum taviz verdik furkancik da olduk siniri bilmezsen ogretmesini de bilirim. Bu son uyari emrecik...

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Yukaridaki yorumlari gordukten sonra onlara sesleniyorum.

M serilerinde daha once de farkli modeller vardi Gt, Csl gibi yani mercedese benzeme gibi bir durum yok. Ayrica mercedes varken alinmaz diyenlere de once M serisi vardi. Mercedes kadinlara ve yaslilara araba yapmaya devam etsin
    CSL, GTS ile competition ayni seyler degil. O modeller special urunlerdi sinirli sayida satilirlar. Competiton mercedesteki S modeller gibi uretim siniri yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

CSL, GTS ile competition ayni seyler degil. O modeller special urunlerdi sinirli sayida satilirlar. Competiton mercedesteki S modeller gibi uretim siniri yok.

Alıntıları Göster
    Ama mercedese benzeme gibi bir durum yok

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Ok

• quote:

Ok
    Buddy yani ister sinirli ister sinirsiz olsun m modelleri de tek degildi yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHIHAD -- 11 Mayıs 2018; 20:19:57 >
  • SHIHAD kullanıcısına yanıt
    X serilerine bile competition versiyonlar gelecek. Mercedes taktigi iste otesi yok.

• Gelebilir yani normal m de varsa xm de de olur

• quote:

X serilerine bile competition versiyonlar gelecek. Mercedes taktigi iste otesi yok.
    Amma zırladın be. Bir önceki nesilde M5 ve M6'da da vardı Competition Package. Sanki Mercedes 40 yıldır S versiyon getiriyor. Morcodos toktoğo!

Senin karın ağrın ne biliyor musun? M5 Competition Package'ın E63S'i peçete gibi buruşturup atacak olması.

Fanatikliğin bokunu çıkardın artık. Cidden sıktın artık. Her BMW konusuna gelip illa kulp takıp saçmalayıp kendini tam bir ergen gibi gösteriyorsun. Mercedes sahibi olsan gam yemeyeceğim.

BMW hangi SUV'yi çıkarsa rakip çıkaran Mercedes değil mi? BMW i'yi bile Mercedes EQ diye çaktılar, sen kalkıp Mercedes taktiği diyorsun. Git ötede zırla
  • McLaren64 kullanıcısına yanıt
    S modeller ciktiktan sonra CP ler cikti bundan sonra her M modelinde CP versiyon yapacaklar. E63 M5 bunlar cok basit konular ben project one nin yola cikmasini bekliyorum siz debelenin E63 gececegiz diye Standart M5 i zaten girtlak doldurdular o yuzden CP de adam akilli ozellik eklemediler alayi gorsel. 25 hp ile sazan avlayacaklar ama yabanci forumlardaki yorumlara bakilirsa kimse yenemis bu taktigi

EQ olayina gelince adamlar AMG yi Maybach i markalastirdi. Elektrikli araclari icin de marka yaptilar. BMW yapti o yuzden demek komik. BMW ye ozense daha onceden yapardi bu isi. i3 denen ucube 2013 te liyasaya cikti EQ nun duyurusu 2017 de yapildi. SUV demisken BMW once suna alternatif koysun sonra konusalim BMW yerden yuksek araba yapsin Mercedes SUV yapiyor.

BMW, 625 beygirlik yeni M5 Competition modelini tanıttıBMW, 625 beygirlik yeni M5 Competition modelini tanıttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 11 Mayıs 2018; 21:56:25 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.