Şimdi Ara

BMW 5 SERiSi G30- (159. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.527
Cevap
102
Favori
565.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sxn4

2018 Ocak çıkışlı 2017 model 20K km 1 parça boyalı 520i Prestige , vakum kapı + elektrikli bagajlı temiz aracın ederi nedir ? 320K isteniyor , 4-5 güne karar vereceğim
    Bence fiyat makul, km düşük, 1.500 lira tramerin yalnızca boya ve işçilik için işlenmesi araçta yalnızca boya olduğunu ifade ediyor, hele 315’e alırsanız Şam’da kayısı, araç çok alınası gibi olsada bu gibi durumlarda “al” demek beni hep ürkütmüştür, allah göstermesin bir şey olsa sorumlu olacakmışım gibi bir hislaplar içimi, son olarak şunu ekleyebilirim; mutlaka mümkün olduğunca uzun bir test sürüşü yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pinkfloyd1 P kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorumunuz için

• quote:

Orijinalden alıntı: sxn4

Teşekkür ederim yorumunuz için
    Rica ederim, son 10 senedir sürekli premium araç kullanmaktayım, en keyifle kullandığım araç G30, tek şey söyleyebilirim, alırsanız memnun kalırsınız.

• Herkese iyi gunler, g30 sahiplerine, benzer deneyim sahibi birileri varsa-fikir sahibi olan varsa danismak istedigim bir konu var; soyle:

2018 model bir e180 exclusive arabam var. Cok uzun sure ayni arabayi kullanmadan, degerinde satip mumkun oldugunca cok araba kullanmayi seven birisiyim, yas 40. E180 in hizlanmasi dahil herhangi bir sikayetim yok, hatta Istanbul ici kullanilan bir arac olarak, ciddi trafik kosullarinda beni disaridan izole eden, kullanimda huzur veren bir araba, onceki kasasina da sahip oldum, suspansiyon konforu, koltuk oturumu, manevra kolayligi en hosuma giden yonleri. Genel anlamda cok uzun yol yapmiyorum, evim-isim arasi 6km (keske hibritler yaygin olsa, makul fiyattan bir 530e alabilsek...). Dolayisi ile su an kullaniyor olmasam, e mercedes almak isteyecegim bir araba olur.

Yukarida ifade ettigim kisisel tercih ve beklenti bazinda, su anda arabami degistirebilecegim ve beni motive edecek olan 530 xdrive opsiyonu var. Sizlere danismak istedigim, bu baslik icinde e180 den 5.30 a gecen (hatta 5.20 den 5.30 a gecen) arkadas varsa objektif olarak bir degerlendirme yapmasi. Buna ek olarak, 530 sahipleri satin alma asamasinda e300 mercedes opsiyonu ile araclarini kiyaslarken hangi noktalarda secimlerini 530 dan yana kullandilar bilmek isterim.

Deneyimi olmayan, fikir bazli katki saglayacak arkadaslarinda aklindakileri bilmek isterim, simdiden tesekkurler.

• D.Olcer D kullanıcısına yanıt
    Hocam bu başlık altında birden fazla G30 ve W213’ü kendi bakış açıma göre kıyasladım, G30’dan bir önceki aracım Mercedes W205 C serisi idi ve genel olarak memnundum, daha sonra daha büyük bir araç ihtiyaç olduğu için bu iki araca bakmaya başladım, E ve 5 serisi, başlangıçta E’ye biraz daha yakındım son aracım Mercedes olduğu için, E’yi test etmekle kalmadım birkaç gün kiraladım, ve direk 5 serisi aldım, bana göre yalıtım, süspansiyon konforu, motor-performans, bakımından net olarak G30 önde, W213 iç mekan olarak önde (Comand ekran ile alınırsa) tüketimler çok yakın, buradan Mercedes E serisinin iyi bir araç olmadığı anlamı asla çıkmasın; 9G başarılı bir şanzıman, iç mekan kaliteli, direksiyonun his- konfor oranı çok iyi ve E serisi gerçekten çok başarılı bir tasarım, ancak üç kriterde ciddi fark var 5 serisi lehine, yalıtım, süspansiyon konforu, motor-performans, hele 5,30 Xdive alırsanız garanti veririm çok mutlu olursunuz.

• Merhaba,

Bir süredir 2017 yılında geldiği opsiyonlardan dolayı 40.000 km altı prestige + business paket 520i bakıyorum. Malum piyasada farklı farklı rakamlar telaffuz ediliyor. Güncel koşullar değerlendirildiğine aracın makul ederinin ne olması gerektiği konusunda fikrinizi almak isterim.

Benzer bir aracı nasıl bir fiyat aralığından alırsak doğru bir fiyattan satın almış oluruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemcel -- 21 Ekim 2019; 18:19:6 >
  • Arkadaşlar iphone telefonu IOS 13.1.3’e güncelleyen var mı;
    var ise CarPlay’de bir değişiklik veya yenilik oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sk67a

Arkadaşlar iphone telefonu IOS 13.1.3’e güncelleyen var mı;
    var ise CarPlay’de bir değişiklik veya yenilik oldu mu?
    Bende su an ios 13.2 public beta 3 var.

Carplay’de herhangi bir degisiklik gormedim, ios13 ile gelen ozelliklerin yaninda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EvrimS -- 21 Ekim 2019; 23:19:39 >
  • EvrimS kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler.

Telefon zırt pırt işletim sistemi güncellemesi istiyor.
    Şimdi güncelleyeyim fakat CarPlay daha kelek
    olmasın? Kısacası Dimyat'a pirince giderken evdeki
    bulgurdan olmayayım.

Edit: Artık çok geç. 13.1.3’e güncelledim. Sabah ola
    hayrola; CarPlay ne durumda çıkar karşımıza göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 22 Ekim 2019; 8:45:9 >
  • Cemcel kullanıcısına yanıt
    Aracın ilk sahibinden yada sahibinden olmasına dikkat edin. Kiralık olarak kullanılıp satılan araçlar mevcut,
    Donanım olarak gayet yeterli, bunların çoğunda akıllı anahtar var, konfor olarak sizi çok memnun edecektir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 038poyraz kullanıcısına yanıt
    2. el G30 araç alacak olsaydım, aklıma ilk olarak motorun orijinalliği gelirdi. Yazılım atılıyor; chip kullanılıyor. Bunların hiçbirinin yapılmadığı orijinal motora sahip bir araç olmasını isterdim. Varsın bagaj elektrikli otomatik kapanmasın.

• sk67a S kullanıcısına yanıt
    Yorumunuzun her cümlesine katılıyorum

• Yazilim sorunu. Arac guncellenince duzeldi bende. Bagaj kapanmayinca oyle olmuyor ayrica. Kamera yerinede zebra desen bir goruntu cikip ustunde kamera iptal isareti cikiyor. Bagaji acip gorebilirsiniz arac geri vitesteyken.
    Bugün servisteydim; 2. el G30 araçlara baktım. Çoğunda Nbt ekran ve hayalet kadran yok.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/71589630-51d0-412d-bc16-6d35355d1162.jpeg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/8dfab700-a520-447e-8e0b-8d88ef6dffff.jpeg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/ef3bae90-186f-4cbe-9217-2e366a6ae6d3.jpeg

Ne halt yiyor Borusan bu donanım olaylarında yahu.

Fiyatları oynayamıyorlar demekki, çünkü aksesuara da ÖTV KDV, ÖTV nin KDV si biniyor. Yanlış hatırlamıyorsam, NeXT 100 dediğimiz paket, 40000 tl ye geliyor. Hal böyle olunca araçlarda içerik yerine görüntü oluyor.

Hocam, seçiminiz hangisi olurdu; 6GT karşısında 7Short?

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/ba2ba378-27fd-4d58-b62d-ae040fca9449.jpeg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/282fc74d-f65e-4ddf-92c0-a4bd5a9e4b1c.jpeg

İkisi de aynı para. Elma fiyatına armut. Iron Maiden mı; Judas Priest mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 22 Ekim 2019; 18:51:46 >

Sonunda Live Cockpit denen yeni kadran G30 araba gördüm bir tane. Çok hoşuma gitti desem yalan olur.
    480 kaat, M-Sport.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/7c410287-30f7-4905-b55a-457cc3935435.jpeg

Bu da benim kadran, hodri meydan.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/e492a6cc-1323-474b-864a-3fb20e6a7055.jpeg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sk67a -- 22 Ekim 2019; 19:40:49 >

Ikiside ayni saseyi kullaniyormus daha dogrusu 6gt, 7 serisi sasesi uzerine insa edilmis.

• Çerçevesiz kapı camı; alışmak zaman alabilir.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/a3189be1-add2-4efd-a777-8436237e0265.jpeg

Benim tercihim hiç tereddütsüz 6 GT olurdu. Araç direk Porsche panamera ya rakip. 5 ile 7 arasında öyle uçurum istek oluşmuyor bende. Ama tarzı ve çizgileriyle 6 serisi çok özel görünüyor

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.