Şimdi Ara

BMW 5 SERiSi G30- (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.522
Cevap
102
Favori
564.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merdiven altı yerlerde nasıl o güzelim konsol panelini söküp takarken tırnağını kırıyorlar ve nasıl dandik silikonla yapıştırıyorlar; işte rezaletin görüntüsü. Tabii ki bana haber vermiyorlar; Bostancı sanayide panel tekrar sökülünce ortaya çıkıyor. Adamlar ceplerinde silikon ve japon yapıştırıcı ile geziyorlar dükkanlarında.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/08d5bfe1-a94a-4269-a85d-cf3410ef4182.jpeg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sk67a S kullanıcısına yanıt
    Aynen ustadım ben 6 yıldır kullanıyorum benim eski F30 dada kullandığım kamera G30 dada görevine devam ediyor.. dış rengi özellikle sarı almıştım karşıdan dikkat çeksin diye

• Arka kapının açılmayan kelebek camı çok boş duruyordu sanki. Dedim “bir değerlendireyim”.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/fdd7043c-20c8-4ff4-ac8a-b9d5880ac996.jpeg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/62fa8a06-63ef-4391-9ba3-d4aba6f6e3ea.png

Maiden.

• onders kullanıcısına yanıt
    Powerbank ile harmanladığım ikinci bir kameramı da istediğim gibi arka koltuklara konuşlandırıyorum. Alışveriş merkezi gibi yerlerde ön ve arka kamerayı beraber kullanıyorum; ben araç başında değilken. Ön kameranın da kendi powerbank cihazı var.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/8d57c708-e902-43b2-89cf-48c761531d80.jpeg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1426051/a003ed27-fab2-4d79-8b6e-008780691d2c.jpeg

• 2018 Ocak çıkışlı 2017 model 20K km 1 parça boyalı 520i Prestige , vakum kapı + elektrikli bagajlı temiz aracın ederi nedir ? 320K isteniyor , 4-5 güne karar vereceğim

Hayalet göstergeniz hayırlı olsun. Nbt ile çok güzel bir görsel oluşturuyor. Yalnız siz birden çok kez sarhoş oldunuz. Aracınız sanıyorum birkaç kez sökülüp takıldı. Bu durumdan kaynaklanan bir trim sesi vs oluştu mu araçta?
    Bu arada aybaşında araçlara zam gelecek deniliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yeni kadranda standart görüntüler yerine daha çok kişiselleştirme mevcut. Ancak yazı karakterleri olsun, ekranın tasarımı olsun benim hiç hoşuma gitmedi. Özgünlük kaybolmuş, standart yol markalarının sunduğu (Peugeot vw). Kadranlardan farkı kalmamış. Bmw nin olayı bu konularda özgün olabilmek.
    Bugün bir Peugeot 3008 de, yada bir passat tiguan da da var bu kadranlar, da o özgünlük Yok.

İş yerine Duster aldım, onun kadranı bile özgün 😂

• sxn4 S kullanıcısına yanıt
    1 parça nereden boyalı, iyi inceletin, fiyat iyi

• 038poyraz kullanıcısına yanıt
    Araç Volvo bayiinde sol ön çamurluk lokal boya , gözümün önünde cihazla ölçüm yaptılar , çamurluğun yarısında micron orjinal. 315 versem nasıl

• 1500TL tramer var , işçilik + sarf boya ücreti çıktı , borusanda boyanmış , takastan gelmiş şahıs aracı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sxn4 -- 19 Ekim 2019; 21:41:15 >
    Yani fiyatı iyi duruyor, yine de siz bilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: 038poyraz

Hayalet göstergeniz hayırlı olsun. Nbt ile çok güzel bir görsel oluşturuyor. Yalnız siz birden çok kez sarhoş oldunuz. Aracınız sanıyorum birkaç kez sökülüp takıldı. Bu durumdan kaynaklanan bir trim sesi vs oluştu mu araçta?
    Bu arada aybaşında araçlara zam gelecek deniliyor.
    Teşekkürler. Hayalet kadran ve Nbt ile konsol tamamlandı.

Sök-tak-sök-tak-sök-tak konsol hırpalandı. Şu Ümraniye’deki merdiven altı yer veya o Eskişehir’deki hotrodgarage denen yer; ikisinden biri konsol panelinin tırnağını kırmış ve dandik silikon ile yapıştırmış. Mert Oto’da düzgünce epoksi ile tekrar yapıştırıldı ve tamir edildi. İlginç bir durum; tüm bu olaylara rağmen trim sesi falan yok; sıfır kilometre satın aldığım zaman ile durum aynı.

sizin fikriniz nedir hocam ? ilk aracım olacak, fiyat ve araç hakkında genel bilgi rica edeceğim

• Tek beklentim konfor , prestij

Nbt ve hayalet kadran var mı?
    Kafas çift kamera var mı?
    Sürüş asistanı sistem var mı? Şerit takip vs.
    320 iyi bir fiyat. 1500 tl tramer; demek ki ciddi
    olmayan bir hasar.

• METALİK BEYAZ / MİNERAL
    LEATHERETTE BEJ DERİ DÖŞEME
    ORTAM AYDINLATMA
    ELEKTROKROM KATLANIR AYNALAR
    OTOMATİK KLİMA
    LED SİS FARLARI
    PARK ASİSTAN (3AG&508 DAHİL)
    VELUR HALI PASPASLAR
    CD ÇALAR
    ELEKTRİKLİ CAM TAVAN
    BMW ACİL DURUM ÇAĞRISI
    BMW EKRANLI ANAHTAR
    BMW TELESERVICES
    LASTİK BASINÇ GÖSTERGESİ
    RUNFLAT LASTİKLER
    SPOR DERİ DİREKSİYON
    OTOMATİK KAPI KİLİT FONK.
    PRESTIGE
    PAR.KROM ŞER.PAR.SİYAH KAPLAM
    GÜNEŞ KORUMALI ARKA CAMLAR
    MAT ALUMİNYUM DIŞ KAPLAMA
    HMJ, V KOLLU, STİL 684, 18"
    BUSINESS
    ISITMALI ÖN KOLTUKLAR
    ELEKTRİKLİ / HAFIZALI KOLTUKL
    'SOFT CLOSE' OTOMATİK KAPILAR
    OTOMATİK AÇILIR BAGAJ KAPAĞI

donanım bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyoner

Merhabalar.
    Aynı sorunla defalarca karşılaştım. Adana borusan servisinde,gerekli incelmeleri yaptıktan sonra yazılımsal olduğunu belirtip uygun yazılımı yüklediler. Şuan için sorun yoktur. Bir servise gösterin bence. Yazılım yükleme işlemi biraz uzun sürüyor işinizi ona göre ayarlayın, yoksa ortada kalabilirsiniz. İkame araç isteyin :) aracım2017 2.0 xdrive . Bunu şunun için belirttim, servisin dediğine göre ayrıca silindirlerden birinin çalışma şekli , diğerlerine göre stabil çalışmıyormuş onun içinde , bmw almanya bu araçlarda güvenlik nedeniyle yeni yazılım yayınlamış servisler için onuda yüklediler. Belki 1.6 motorlar içinde aynı durum söz konusudur. Bu durumları servisle konuşurken belirtin, atlamasınlar bazen unutabiliyorlar. Hoş servislerde anahtarı okuttukları zaman ne yapılması gerektiğini sistem otomatik olarak gösteriyor. Umarım sorun çözülür. İyi akşamlar
    Bilgi için çok teşekkürler Bakım yaklaşıyor o sırada söylerim bunu da. Tekrar sağolun.

F10 kasadaki premium pakete eşdeğer bir donanımı var. Aracın luxuryline a göre iç kaplaması değişik ve koltukları dakota deri değil. Onun haricinde güzel bir donanım seviyesi. Bunlara da çok takılmamak lazım. Hayalet ve nbt yok, ama esas olan konfor özellikleri mevcut.

Aracın montaj işçiliği ve parça birleşim töleransı çok çok iyi demekki. Çok da şanslısınız, başkaca problemler olmaması sizin için çok iyi birşey, güle güle kullanın

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.