Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (232. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.549
Cevap
111
Favori
726.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İki araçta çok güzel, bmw daha performanslı, aklın sonradan performansta kalacaksa (-ki kalacak 156 hp yetmeyecek) bmw..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fastforyou kullanıcısına yanıt
    istanbul eyüpte desi bayisinde parcanin fiyati desi sitesinde 377 tl

• Merhaba bir f30 kullanıcısıyım 3.16i..2 ay içerisinde m paket f10 almayı düşünüyorum.bütçe 160-200 arası aracın durumuna göre bu aralıkta esneyebilirim.. . Açıkçası donanımlara hakim değilim ama hayalet-nbt-soft close olmazsa olmazlarım.. Başka hangi donanımlar önemlidir daha doğrusu orjinal m pakette neler mevcuttur? 30-80 bin km arası hatasız m paket karbon siyah veya beyaz araç bakıyorum? Ortalama fiyatlar nedir tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkifKarabulut -- 16 Mart 2019; 23:28:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

Merhaba bir f30 kullanıcısıyım 3.16i..2 ay içerisinde m paket f10 almayı düşünüyorum.bütçe 160-200 arası aracın durumuna göre bu aralıkta esneyebilirim.. . Açıkçası donanımlara hakim değilim ama hayalet-nbt-soft close olmazsa olmazlarım.. Başka hangi donanımlar önemlidir daha doğrusu orjinal m pakette neler mevcuttur? 30-80 bin km arası hatasız m paket karbon siyah veya beyaz araç bakıyorum? Ortalama fiyatlar nedir tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim..
    200 bine belki 70-80 bin km de araç bulunabilir saydığınız özelliklerde

• 2015 benzinli için bu bakım kiti uygunmudur arkadaşlar veya tavsiyeniz varmıdır.

https://www.onlineyedekparca.com/urun/bmw-5-serisi-f10-kasa-520i-periyodik-bakim-seti-castrol-yag?gclid=Cj0KCQjwg73kBRDVARIsAF-kEH97EI0xU5MN3qX3kfvDKHrk2_cZsQU0PQ7brnTRl_UR20PSPbmQP88aAoFpEALw_wcB

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    Benim tavsiyem bu kiti alsan, ustaya yaptırsan 800 e gelecek... Borusana götürsen 1200 tl ye gelir, üstelik sana yeni 5 serisi ücretsiz ikame araç verirler, km sine uygun tüm kontrolleri yapılır bakım sadece yag yag filtresi polen filtresi değildir, zamanı gelmiş aşınan, görüntüde aşınmasa dahil zamanı gelen parçalar değişir yada bilgisi verilir... Premium araçları dışarı götürmemenizi tavsiye ederim, üstelik modeli de yüksekmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgao2000 -- 18 Mart 2019; 19:4:28 >
  • tolgao2000 T kullanıcısına yanıt
    Hocam Borusan’da bu bakım en az 2000-2500 arası tutar ama dediğiniz gibi ikame araç verilir premium servis hizmeti alınır

• dr_onyx23 D kullanıcısına yanıt
    Hocam çok tutmaz o kadar, 50bin bakımı bujiler dahil 1400 tl tuttu 3 ay önce... 520i. Ortalama 1200 tl yağ rutinleri...

• tolgao2000 T kullanıcısına yanıt
    Hocam çok iyi yapmışsınız bana geçen ay 2. Bakım için 2200 gibi rakam çıkar dediler daha zamanı var diye yaptırmadım Ağustos yada 4000 km sonra yaptıracam

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgao2000

Benim tavsiyem bu kiti alsan, ustaya yaptırsan 800 e gelecek... Borusana götürsen 1200 tl ye gelir, üstelik sana yeni 5 serisi ücretsiz ikame araç verirler, km sine uygun tüm kontrolleri yapılır bakım sadece yag yag filtresi polen filtresi değildir, zamanı gelmiş aşınan, görüntüde aşınmasa dahil zamanı gelen parçalar değişir yada bilgisi verilir... Premium araçları dışarı götürmemenizi tavsiye ederim, üstelik modeli de yüksekmiş..
    Hocam 1200 tutarsa zaten düşünmeden götürürüm,bizzat arayıp fiyat almadım ama arkadaşın dediği gibi 2000-2500 arası fiyat çekerler diye düşünüyorum

• Dizel f10 aracımın kat iptali egr ve adblue iptali yapıldı araç bildiğiniz şaha kalkıyor otobanda artık seyir hızı 120 değil 160-170 sakin sakin gidiyor hızlarda . Downpipe yapılmadı ses artacak diye aracın kasasına duruşuna yakışmadıgı için yaptırmadım. Yürürde şuan 270-280 arası yürüyor. Hiçbir sıkıntısı yok. Tamamen orjinal parçalar kullandım satasım vardı aracı bunları yaptıktan sonra bütün o heves kaçtı. Otoban faresi gibi oldu . Comf modda biraz asılıyorum 210-220 banamısın demiyor. Dizel f10 sahiplerinin yaptırmasını kesinlikle tavsiye ederim yazılım+egzoz işlemlerini çok memnunum.

• Toxicated kullanıcısına yanıt
    Arkaya 5.20 i yazdır şaka makinesi olmuş

• Arkadaşlar 2015 520i premium ve e180 edition e arasında kaldım, aradığım performanstan ziyade konfor, sorunsuzluk , donanım ve yakıt tüketimi.mevcutta b8 Passat 1.6 tdi comfort kullanıcısıyım.iki aracın da birbirlerine göre artıları eksileri nelerdir?

• coskun058 C kullanıcısına yanıt
    Hocam bmw daha performanslı olur herhangi bir kronik sorunu yok f10 kasa nın, hem e serisine göre daha teknolojik olur hayalet gösterge vakumlu kapı vs. Yakıt olarak pek farkları yok ama dizel passattan sonra özellikle ş içinde ciddi manada hissedersiniz yakıtı, Lpg karşıtı değilseniz her ikisi de yeni sistem prins vsi2 ye çok uyumlu

• BMW de olup mercedes de olmayan hayalet gösterge ve vakumlu kapı, mercedes de olup BMW de olmayan çarpışma önleme ve otomatik park, diğer donanımlar aynı gibi.Arıza konusunda BMW daha sorunlu gibi, malzeme kalitesi ve 2. el değer kaybında da mercedes önde.Bmw 1 sn daha hızlı ve şanzuman daha iyi, ikisi de tüpe uyumlu sanırım.Test etmem gerekecek anlaşılan.
  • selamlar, 2016 520i 37000km deki aracımın bakımı için, ankarada özel servis arıyorum,tavsiyelerinizi bekliyorum
    balata değişimi için araçta 5000km daha gider diyor yinede bu bakımda değiştirmemi önerirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: predoktor

selamlar, 2016 520i 37000km deki aracımın bakımı için, ankarada özel servis arıyorum,tavsiyelerinizi bekliyorum
    balata değişimi için araçta 5000km daha gider diyor yinede bu bakımda değiştirmemi önerirmisiniz?
    şimşek bmw nejdet usta
  • Aracımı satılığa çıkarttım, 217 koydum 215 e ertesi gün satıyordum .
    Lakin ankarada şu anda istediğim özellikte g30 yok.
    Sıfırlara baktım arada bir 5 parası daha var değmez dedim, birde gerçekten f10 çok rafine bir araba şu an tam f/p aracı .
    Yani yanyana koyuyorum bizimki sadece biraz daha yuvarlak ama hala güzel görünüyor.
    Nerdeyse aynı görünen bir arabaya 220 bin daha vermenin bir anlamı yok .
    Hatta manisadan biri aradı g30 u sattım tekrar f10 alıcam diye. Sonuçta
    Şu an arabamın kıymetini bilip beklemeye karar verdim, ama aracınız temizse , sahibindense ve fiyatta uçmuyorsanız piyasası gayet iyi bilginize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • guvenxoca kullanıcısına yanıt
    Aracınızın özellikleri neydi hocam modeli vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_bulbul -- 27 Mart 2019; 12:29:47 >
  • by_bulbul B kullanıcısına yanıt
    2016 executive ,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.