Şimdi Ara

BMW 5 SERİSİ F10 (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.550
Cevap
111
Favori
725.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O hep 5000 de kalacak uzun süre, 1000 e kadar inince bakarsınız..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 model 520i aracımın periyodik bakımı yapılalı bir kaç hafta oldu ancak ekranda periyodik bakıma 10 bin km kaldı diyor bu araçların periyodik bakımları kaç binde bir?

• blacklotus01 B kullanıcısına yanıt
    kullanıma bağlı hocam sert kullanırsanız 7-8 binde bir de olabilir sakin kullanırsanız 13-14 bin de olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_onyx23

kullanıma bağlı hocam sert kullanırsanız 7-8 binde bir de olabilir sakin kullanırsanız 13-14 bin de olur.
    Hocam her araç için sabit değil mi periyodik bakım vakti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacklotus01 -- 28 Mart 2019; 23:6:55 >
  • blacklotus01 B kullanıcısına yanıt
    Bmw için değil hocam sürüş karakterinize göre bakım aralığı belirliyor diğer markalar gibi 15 bin km sonra gel denmiyor. Ben sakin kullanıyorum son bakımdan sonra 11 bin km yaptım daha da 4 bin km gider diyor

• rapcep61 R kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,
    Taktırdıgınız alarm bu mudur?https://www.desi.com.tr/desi-galaxy-s9-oto-alarm-sistemi

Şuana kadar gözlemleriniz nedir ? Memnun musunuz? Herhangi bir arıza vermedi değil mi araç ? Bende 2016 model executive var siz hangi araç modeline taktırmıştınız?
  • Herkese selamlar
    2016 f10 m paket kullaniyorum
    Vitesin etrafindaki trimler cok fazla cizildi. M paketle gelen trimler var aracta, aliminyum diye geciyor sanirim. Gri beyaz cizgili olan. Bunlardan nasil kurtulurum onerisi olan var mi? Folyo kaplama vs gibi. Yoksa trimleri degismekten baska cozum yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: salvationnn

Hocam merhaba,
    Taktırdıgınız alarm bu mudur?https://www.desi.com.tr/desi-galaxy-s9-oto-alarm-sistemi

Şuana kadar gözlemleriniz nedir ? Memnun musunuz? Herhangi bir arıza vermedi değil mi araç ? Bende 2016 model executive var siz hangi araç modeline taktırmıştınız?
    evet bu urun memnunum sorunsuz calisiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Bağa mı didin?

Herkese selamlar
    2016 f10 m paket kullaniyorum
    Vitesin etrafindaki trimler cok fazla cizildi. M paketle gelen trimler var aracta, aliminyum diye geciyor sanirim. Gri beyaz cizgili olan. Bunlardan nasil kurtulurum onerisi olan var mi? Folyo kaplama vs gibi. Yoksa trimleri degismekten baska cozum yok mu
    vites etrafındaki aluminyum trim kolay çiziliyor. geçen ay görüntüsüne dayanamayıp değiştirdim 1.900 tl mal oldu..
  • infectedvoice kullanıcısına yanıt
    Nerde degistirdiniz acaba ve de bi daha cizilmemesi icin ne gibi onlem alinabilir

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    borusan tarsus.
    tekrar çizilmemesi için dikkat ediyorum .. sonradan yapışan folyolar bulunabilir ama göze hoş görüneceğini pek sanmıyorum.
  • Merhaba arkadaşlar .https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-5.20i-m-sport-hatasiz-buyuk-ekran-hayalet-harman-kardon-679731783/detay/

sizce bu aracın fiyatı nasıl ? takasla 220 gibi bir rakama bana geliyor.. direksiyon ve koltuklar M paket değil ama Nbt ekran olması cezbetti.. Bir de max 18 inch jant düşünüyordum bu 20 o da kafamı kurcalıyor.. Bu kasada en çok beğendiğim renk oldu ama satarken sıkıntı çıkarır mı diye düşünüyorum aklımda hep carbon siyah vardı normalde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkifKarabulut -- 4 Nisan 2019; 10:41:17 >

• AkifKarabulut A kullanıcısına yanıt
    Bu araç kesinlikle m değil ve uzak durun.Aracı biraz daha inceledim bu araç premium, janlar %90 replika, tayvan m paket, nasıl bulunduğunu bildiğimiz nbt ile max 10 lira harcayıp 30 lira üstüne satmaca :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan_burak -- 4 Nisan 2019; 10:48:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Bu araç kesinlikle m değil ve uzak durun.Aracı biraz daha inceledim bu araç premium, janlar %90 replika, tayvan m paket, nasıl bulunduğunu bildiğimiz nbt ile max 10 lira harcayıp 30 lira üstüne satmaca :)
    Hocam çok teşekür ederim f30 kullanıcısıyım ama açıkçası paketlerden falan çok fazla anlamıyorum güvendiğim tek yer DH... zahmet olmazsa şu linklere de bakar mısınız ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-20.300km-ilk-sahibi-bayandan-kazasiz-boyasiz-2016-5.ay-trafige-c-678971405/detay/ biraz fiyatı yüksek sizce ederi nedir ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-m-hatasiz-ciziksiz-borusan-hayelet-vakum-sos-recaro-perde-ayna-670704665/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-emsalsiz-hatasiz-2015-bmw-5.20i-m-sport-628465807/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

Hocam çok teşekür ederim f30 kullanıcısıyım ama açıkçası paketlerden falan çok fazla anlamıyorum güvendiğim tek yer DH... zahmet olmazsa şu linklere de bakar mısınız ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-20.300km-ilk-sahibi-bayandan-kazasiz-boyasiz-2016-5.ay-trafige-c-678971405/detay/ biraz fiyatı yüksek sizce ederi nedir ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-m-hatasiz-ciziksiz-borusan-hayelet-vakum-sos-recaro-perde-ayna-670704665/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-emsalsiz-hatasiz-2015-bmw-5.20i-m-sport-628465807/detay/

Alıntıları Göster
    İlk ilan fiyatı hayal.220 ederi. BORUSAN SIFIRI İÇİN 400K (+-) CİVARI FİYAT VERMEKTEDİR. Şunu yazandan araba alınır mı bilemedim M paketi neden istiyorsunuz ? Benim m paket seçmek istersem tek nedeni harman kardon olurdu. M koltuk ve gri trimler çok cezbedici değil ama olmazsa olmaz değil.
    İkinci ilandaki araç saçma m düzenlemeleri yapılmış yazılım varmıdır diye düşündürür yaklaşmam.

Ben alacak olsam kesinlikle ilk sahibinden araç alırım.Yazılım vb yapılmamış olmasına çok dikkat ederim. 2015 m paket araca 215 den fazla da vermem. Şuanda en güzeli exclusive mavi araçlar var en hoş kombinasyon onlar. İlan fiyatları ile alışverişin döndüğü fiyatlar arasında ciddi farklar var. 2014-2015 60 bin km altındaki premiumlar ilanlarda 200 civarındayken 180 civarından el değiştiriyor. Alacaksanız acele etmeyin ve çok pazarlık yapın Premium ve dolu bir araç düşünürseniz de bende aracımı satıyorum 674274539

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

İlk ilan fiyatı hayal.220 ederi. BORUSAN SIFIRI İÇİN 400K (+-) CİVARI FİYAT VERMEKTEDİR. Şunu yazandan araba alınır mı bilemedim M paketi neden istiyorsunuz ? Benim m paket seçmek istersem tek nedeni harman kardon olurdu. M koltuk ve gri trimler çok cezbedici değil ama olmazsa olmaz değil.
    İkinci ilandaki araç saçma m düzenlemeleri yapılmış yazılım varmıdır diye düşündürür yaklaşmam.

Ben alacak olsam kesinlikle ilk sahibinden araç alırım.Yazılım vb yapılmamış olmasına çok dikkat ederim. 2015 m paket araca 215 den fazla da vermem. Şuanda en güzeli exclusive mavi araçlar var en hoş kombinasyon onlar. İlan fiyatları ile alışverişin döndüğü fiyatlar arasında ciddi farklar var. 2014-2015 60 bin km altındaki premiumlar ilanlarda 200 civarındayken 180 civarından el değiştiriyor. Alacaksanız acele etmeyin ve çok pazarlık yapın Premium ve dolu bir araç düşünürseniz de bende aracımı satıyorum 674274539

Alıntıları Göster
    M paket dış görünümü itibariyle beni cezbediyor açıkçası 5 serisi biraz klasik 3e göre bir de f30umdan ukte aldı M paket hevesi o zaman bütçem yetmemişti.. Bu arada sizin aracınız da gayet güzel duruyor.. Siyah jant siyah araca çok iyi gidiyor ama eşim bu yüzden bir araçtan vazgeçirdi beni aslında benim de çok beğendiğim bir kombinasyon.. Yine onun da bir fikrini sorayım tekrar olumlu olursa irtibata geçerim sizle..

Hocam M paketin klasik özellikleri nelerdir en dikkat çekici ? mesela 2. aracın nasıl orjinal M olmadığını anladınız? Sizi de yordum epey çok sağolun tekrardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkifKarabulut -- 4 Nisan 2019; 11:22:33 >

• AkifKarabulut A kullanıcısına yanıt
    İkinci araç m paket ancak yazılım vb olabilir.Çünkü bu tarz görseliyle oynanan araçlarda yazılım ucuz bir işlem olduğu için birazda yürüsün eğilimi gözlemliyorum tabi ki bu önyargıdır bakmak lazım.

En doğrusu bmw vin diye aratıp aracın şase son 7 hanesini girerek aracın fabrika üretiminin ne olduğunu anlarsınız.

Jant olayına gelirsek 400 liraya istediğiniz renge boyatabilirsiniz :)

M paket farkı siyah tavan, harman kardon ses sistemi, recaro koltuklar.Bu özellikleri sonrada yaptıramazsınız.Jant, bodykit, gri trim sonradan takılabilen parçalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancan_burak -- 4 Nisan 2019; 11:37:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

M paket dış görünümü itibariyle beni cezbediyor açıkçası 5 serisi biraz klasik 3e göre bir de f30umdan ukte aldı M paket hevesi o zaman bütçem yetmemişti.. Bu arada sizin aracınız da gayet güzel duruyor.. Siyah jant siyah araca çok iyi gidiyor ama eşim bu yüzden bir araçtan vazgeçirdi beni aslında benim de çok beğendiğim bir kombinasyon.. Yine onun da bir fikrini sorayım tekrar olumlu olursa irtibata geçerim sizle..

Hocam M paketin klasik özellikleri nelerdir en dikkat çekici ? mesela 2. aracın nasıl orjinal M olmadığını anladınız? Sizi de yordum epey çok sağolun tekrardan

Alıntıları Göster
    M paket araçlarda standart olarak iç tavan siyah olur. Yani A sütünü iç kaplamaları da siyahtır içeriden, direkt gözünüze batar. Opsiyon olarak bunu uğraşıp açık renge çevirten belki vardır ama o da %1'dir, öyle bir sipariş varsa da diğer donanımlardan özel bir sipariş olduğu anlaşılır. Benim bildiğim Mercedes'teki "dış AMG-iç exclusive" gibi bir uygulama yok BMW'lerde.

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Hocam eşimle konuştum tahmin ettiğim gibi simsiyah diyor bana kalırsa da siyah jant ve ön böbrek çok yakışıyor bu araca.. Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için
  • erciftci E kullanıcısına yanıt
    teşekkür ediyorum hocam
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.