Şimdi Ara

Bmw 5.20 i premium mı & passat 1.6 tdi bluemotion highline mi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
104
Cevap
1
Favori
12.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son aylarda okuduğum en güzel yorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır 520i 210 bine aldık Nisan'ın ilk haftası. Passat highline dizel e 197 bin civarı fiyat çektiler, peder o fiyattan sonra çıldırdı koşarak BMW ye gitti. (Passat alacağından değil, fiyat öğrenme merakı) Diyeceğim o ki biraz bastırın iyi fiyat alın BMW den. Ama şu gerçek var Passat gibi harika bir arabayı BMW 5 le kıyaslamayın, Jaguar, Porsche, RR, Bentley, Maserati gibi firmalarla kıyaslayın. Belki Mercedes S long ve BMW 7 long da olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • prestij merakı olan bmw alır ..o kadar para vermişken havamı da atayım bari der

az yaksın . geniş rahat konforlu bir arac bana yeter .. prestij -hava atma derdim yok diyen dizel passatı alır.
  • Arkadaş git bi doblo alda burdaki herkes rahatlasin.

Ayrica BMW

• 5 serisinin dengi ancak vw bora olabilir. 7 serisi deseydiniz belki jetta ile kıyaslanabilirdi ama passat kadar iyi hiçbir bmw arabası yok. Belki bmw i8.

• FxDentist kullanıcısına yanıt
    1) 5.20 mi daha geniş passat mı?

2) 5.20 mi daha büyük passat mı?

3) 5.20 mi daha konforlu passat mı?

4) 5.20 mi daha rahat passat mı?

5) 5.20 mi daha güvenli passat mı?

Yukarıdaki soruları yazarken bile kendime güldüm bunlar da soru mu diye. Bu durumda sadece biraz daha yakıtı tasarruflu diye o kadar parayı passata bayılması mantıklı yani bir insanın?

• quote:

Orijinalden alıntı: FxDentist

quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

quote:

Orijinalden alıntı: FxDentist

hava atacam..

karizmam olsun...

yok arkadan itiş.. yok yol tutuş..yok sürüş dinamikleri (kaç kişi anlıyorsa artık )

gibi takıntıların yoksa

3 yaş daha genç , dizel otomatik araç çok daha mantıklıdır..

bakma sen buradaki liseli ergen yorumlarına..

Sen diyorsunki "Ben boş bir passata yatırım yapmayı seviyorum,Dolu bir bmw unrumda bile değil"

Demek istediğin buysa.

Allah Sana akıl fikir versin.

işte cehalet böyle bir şey... higline cam tavanlı passata boş diyo ... tam komedi

tamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

1) 5.20 mi daha geniş passat mı?

2) 5.20 mi daha büyük passat mı?

3) 5.20 mi daha konforlu passat mı?

4) 5.20 mi daha rahat passat mı?

5) 5.20 mi daha güvenli passat mı?

Yukarıdaki soruları yazarken bile kendime güldüm bunlar da soru mu diye. Bu durumda sadece biraz daha yakıtı tasarruflu diye o kadar parayı passata bayılması mantıklı yani bir insanın?

Hocam bu forum Mercedes C serisini fluence ile bir tutuyor.

Adam Bmw 5 serisinede passatla bir tutuyor.

Bunlar artık normal davranışlar.

• Oğlum başkası okusa ciddi sanar şu yorumları
  • Bu karşılaşmaya giren birine 5 serisi fazla siz passat alın

• Adamı resmen gömmüşler, bir daha foruma konu falan açmaz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Hocam passat sen classe nin dengi ise phaeton ın dengi kimdir?

Bmw 5.20 i premium mı & passat 1.6 tdi bluemotion highline mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: akt02

Hocam yanlış anlamayın düzeltmek için cevaplıyorum . 5 serisi passatla , 3 serisi jettayla ve 1 serisi ise polo ile aynı sınıftadır iyi forumlar dilerim

1 serisi Polo ile değil golf ile aynı sınıftadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: fofer

Adamı resmen gömmüşler, bir daha foruma konu falan açmaz sanırım

her daim konu açarım. çok esprili arkadaşlardan öyle güzel yorumlar geldi ki. hepsi bir başka skeç konusu:) bu kadar çok okuyan bilgili ve kültürlü arkadaşlar'dan böyle yorumlar alınca kendimi çok ezik hissettim. bana passatla BMW nin çok farklı segment araçlar olduğunu daha güzel anlatamazlardı :)
    şaka bir yana 5 yıldır çok uzak kalmışım forumdan demek..
    o ara bu ergenler doldurmuş forumu:)
  • passata binilir yan cam açılarak bmw ye seslenilir : eyy bemeve, sen kimsin ya ??¿?
  • Passat şahsi oynama.

• Bu soruyu soruyorsan eğer passat al dostum. Daha iyisini bulamazsın.
  • Tabiki de passat. Gecen kirmizi isikta bmw yanimda duruyor. Bende prestij var yani passat. Elim dunyanin en iyi otomatik vitesi dsg viteste dururken adam cami ac dedi. Actim. Abi arabayi nerdrn buldun ya piyasada olmayinca bende gittim bmw aldim dedi. Adama uzuldum cek kenara dedim. Bmwsini park etti. Al arabayi 30dk tur at dedim. Adam sanki f1 aracina binermis gibi mutlu oldu. Bende sevindim valla adami oyle gorunce. Yarin saat tur atti yanimda. Yuzunde o wag grubu uyelerinin gulumsemesi vardi. Cekti kenara abi depoyu fulleyeyim biraz daha dolasayim dedi. Yok dedim km artacak . Sende haklisin be abi dedi. Indi arabadan ve istemeye istemeye buzdolabi beyazi olmayan inci beyazi bmwsine binip yavas yavas gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam passatın muadili bmw 3 serisidir ki böyle bir soru sorsanız bile cevap 3 olur siz gidip 5 mi diye soruyorsunuz, garip.
  • Anti passatçılara gün doğmuş. Bu passatı bence abartan sizsiniz. Aklı başında hiçbir passat sahibi aynı segmentte bmw ve mercedes vb. araçlarla mukayaseye girmez.

Bir araç alınırken belli kriterler var. En başında zevk gelir. Bakarsın , tartarsın, paran çoksa hiç düşünmez sakız alır gibi alır çiğner atarsın.

Birileride o çiğnenmiş sakızı ağzına sakız eder, bakar durur yoluna devam edersin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.