Şimdi Ara

Bmw 4'mü mercedes E'mi audi A5'mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
5.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıfır araç alacağım 3 marka arasında kararsız kaldım. Fiyat önemli değil. Bmw 418 mi ,mercedes e180 mi , audi a5 1.4tfsi mi. Araçlar en full donanımda olacak ve iç görünüşe pek önem veren birisi değilim. Benim için önemli olan dış görünüş ve aracın yol tutuşu.

• S line a5
  • Fiyat önemli değil diye yazmayaydın iyiydi
  • dış görünüş olarak bence a5 daha iyi
  • E sınıfı diğerlerinden ayrı bir araç yani karşılaştıracak bir durum yok. 4 serisi ve A5 rakip araçlar ancak E bir üst segment konfor aracı.

Önceliğiniz dış görünüş ve yol tutuş ise sportif karakteri ağır basacak araçları seviyorsunuz demektir. Tasarım ve beğeni görecelidir ama

BMW 4 serisi bu ikili (BMW4 ve A5) arasında aradığınız işin erbabı..''Estoril mavi''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 28 Mart 2017; 22:24:34 >
  • Konfor ve yol tutuş olarak e serisi. ;-)
  • yol tutuş quattro a5
  • Sırf görünüş olacaksa, genç işi olsun diyorsan 4 Serisi>A5. E Serisi emekli arabası veya genel müdür arabası gibi durur o yüzden hiç bakma. Kıyaslamak istiyorsan E Coupe belki olabilir.

Yol tutuş konusunda Quattro olmak kaydıyla A5 iyidir. Quattro yani dört çeker yoksa, elin yatkınsa arkadan itiş keyiflidir, 4 Serisi yani.
  • Dış görünüşte bence en güzel BMW 4
  • Full bir A5 iyi bir renk seçimi ile 4 ü eler ama E serisi ilginç bu diğer iki seçim arasında kafa karıştırıcı farklı bir dünya
  • 180 i kötüleyen arkadaş ı bu konuda görmek isterdim :(

E tasarım olarak alırsak a5 yol tutuşu desek 2si arasında bir seçim yapmak lazım.
  • 418 ve audi'nin motor zayıf. mercedes'in motor iyi ama c serisi için iyi e serisi için değil. 1.4 tsi motor bence a3'ten yukarısına iyi değil. a4/passat kullananlar çok yakıyor diye şikayet ediyor.
  • İstanbul'daysanız İstinye Park'a gidip ordaki Full Audi A5'i görebilirsiniz. Fikriniz netleşecektir zaten.
  • A5
  • kesinlikle A5 keşke benim olsa
  • E Coupe
  • 4 serisi sürüş ve yol tutuş görsellik anlamında bir adım önde. 4x4 düşünürsen xdrive sistemi şuan en gelişmiş sistem.

https://youtu.be/KdfRunR8yQY
  • xdrive mı en gelişmiş sistem quatro varken.Birkaç senelik demode 4 serisiyle yeni kasa değiştirmiş yepyeni a5 i kıyaslamak abes bence.
  • hayatimda boyle sacma konu gormedim.

besbenzemez bir mukayese. fiyat onemli degil, ici guzel olmasin disi guzel olsun demeler. bir de yol tutus onemliymis her viraja 210'la girecek galiba en krali 156 bg olan arabalarla.

konu sahibi liseli cikarsa sasirmam ama oyle olmasa bile kafa lisede kalmis orasi kesin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemUsUs -- 29 Mart 2017; 1:44:8 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musetea -- 18 Nisan 2021; 18:24:24 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.