Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (323. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: orry01 , orry01 , Lgelada3daMadrugada
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 13 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
21.267
Cevap
299
Favori
1.650.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Guzel bir bilgi bakacagim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canaktas93

Arkadaşlar merhaba 2 aydır araç bakıyorum. 2 el dolu bir g20 3.20i araç istiyorum. Bir tane fiyatta’da aklıma yatan bir araba buldum. Fakat araçta adaptif m süspansiyon olduğunu öğrendim. Benim bildiğim kadarıyla tr paket araçlarda adaptif m süspansiyon olmuyor diye duymuştum. Şimdi bu araba bayi çıkışlımı? Yoksa değil mi? Bayi çıkışlı değilse almayı düşünmüyorum. Yardım edermisiniz?

M adaptif süspansiyon var benim aracımda, bazı araçlarda opsiyon olarak geliyor. Türkiyede bildiğim kadarıyla zaten ithal g20 320i yok. Baktığınız aracın ilan numarasını gönderebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma bir soru olacak ama ön cam sol altta bir numara oluyordu normalde benim araçta orası boş. Normal midir bu? Aldığımda hiç dikkat etmemiştim.
    BMW 3 serisi (G20)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lordrage -- 23 Nisan 2021; 14:21:3 >
  • Lordrage L kullanıcısına yanıt

Evet bizim iki aracta da yok. . Normal BMW 3 serisi (G20) 

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkür ederim 🙏🏻

Sanirim guvenlik amaciyla artik koymuyorlar. sase numarasi zaten motor bolumunde yaziyor.

• benim bildigim on cam sasi numarasi bir opsiyon olarak alinabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fakcakaya

Artık katlanamıyorum g20 nin hantallına madem gitmeden yakıyor bende sport moda kodladım aracı sürekli öyle kullanıyorum.biraz daha güç istersemde sport plusa alıyorum. Yinede f30 deil.

sportla sport plus arasinda nasil bir guc farki var?

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

Evet hocam, sağ kapı içinde de yazıyor 👍🏼

• quote:

Orijinalden alıntı: toruk_makto

sportla sport plus arasinda nasil bir guc farki var?

Alıntıları Göster

Güç farkı yok, gaz tepkisi değişiyor. Bir de çekiş kontrolü yarım devreden çıkartıyor.

• emreq E kullanıcısına yanıt
    Hayır DTC devreden çıkmıyor bu durum f30 da vardı. Sport plus g20 de biraz daha tork veriyor, ve daha yüksek devirlerde vites atıyor. Fakat alt devirler yine ölü ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakcakaya -- 23 Nisan 2021; 21:22:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakcakaya

Hayır DTC devreden çıkmıyor bu durum f30 da vardı. Sport plus g20 de biraz daha tork veriyor, ve daha yüksek devirlerde vites atıyor. Fakat alt devirler yine ölü ...

Ben tam okumamışım, siz sonradan bimmercode ile kodlama yaptırmışsınız. Biraz araştırınca internetten öğrendim ama çok faydası olan bir işlem gibi durmuyor, en azından 1.6 motorda..

Bmw kullanıcıları bu tip işlerle uğraştırmak yerine eskiden 320d’de olduğu gibi legal m performans güç artış kit i sunarsa 1-2 bin euro vermek için çoğu kişi sıraya geçecek anlaşılan BMW 3 serisi (G20) 

evet ben de sport Plus kodladım egzoz sesindeki artış ve pırıldama hariç (standart egzoz değil aracımda ekstra egzoz sistemi var) normal sport moddan pek bi farkı yok. güç kiti keşke g20 için yapılsa ilk yaptıracak kişi ben olabilirim :)

• Kendi kodlamamızı kendimiz yapıyoruz 35mgr de bende birkaç kişi daha var heralde.

Bimmercode satın alıp, enet kablo ve hangi tip tel.ile kullancaksanız ethernet to typc veya apple ucu aparat tamamdır... her g20 sahibinde olmalı bence...bluetooth odb adaptörde var bende fakat kodlama çok yavaş oluyor bilginize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakcakaya -- 23 Nisan 2021; 23:8:5 >
  • fakcakaya kullanıcısına yanıt

evet kesinlikle enet kablo en iyisi. adaptörler çok yavaş kalıyor enet kablosuna göre ve fiyat olarak da bakınca kablo daha mantıklı.

• Aracı gündelik kullanıyor olsam güç eksikliğini hissederdim ama ev ile işim aynı yerde olduğu için bunu tecrübe edecek zamanım olmadı. Malum pandemiden dolayı bir yere de kıpırdayamıyoruz, o yüzden daha 140 km’de benimki. Heralde bu gidişle yenisini alırken 0 diye satarım

BMW’lerde yazmıyor ön camda 👍

• Siyah ön panjur almayı düşünüyorum, orjinal 1850 TL e buldum. Orjinal veya yan sanayi taktıranlar tecrübelerini aktarabilir mi?

BMW YENİ 3 SERİSİ ///M PERFORMANCE BÖBREK SETİ G20 İlan No: 907464964
    https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-bmw-yeni-3-serisi-m-performance-bobrek-seti-g20-907464964/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreq -- 25 Nisan 2021; 22:47:9 >

ben yan sanayi aldım 340 stili. bence orijinale o kadar para vermeye hiç gerek yok yan sanayinin bi farkı yok sonuçta plastik malzeme kalite çok fark etmiyor ama illa orijinal istiyorum derseniz bence bayiden alın böyle hangisi orijinal hangisi yan sanayi pek anlama şansınız yok orijinal diye yan sanayi satabilirler.

• 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.