Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20) (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Lgelada3daMadrugada , 00BRK00 , 00BRK00 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 13 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
20.929
Cevap
295
Favori
1.624.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
63. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 35MGR

ben yan sanayi aldım 340 stili. bence orijinale o kadar para vermeye hiç gerek yok yan sanayinin bi farkı yok sonuçta plastik malzeme kalite çok fark etmiyor ama illa orijinal istiyorum derseniz bence bayiden alın böyle hangisi orijinal hangisi yan sanayi pek anlama şansınız yok orijinal diye yan sanayi satabilirler.

Markası neydi, nereden kaça aldınız? Linkini verdiğim ilan orjinal parça. Daha önce de jant almıştım bu mağazadan, sadece orijinal parça satıyorlar. Bayide 2700-2800 istiyorlar aynısına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 3000 km kullanılmış 18 inç m pakete ait (ön 225/45/18 arka 255/40/18) michelin yazlık lastiklerim depoda duruyor. ihtiyacı olan varsa ulaşabilir. (kışlıklar takılıyken kaza yapıp aracı sigorta şirketine verdiğim için duruyor)
  • emreq E kullanıcısına yanıt

yan sanayi aldım markasını bilmiyorum alalı 4-5 ay oldu 600 e almıştım ama fiyatı artmıştır muhtemelen. orijinal alıp almamak size kalmış ben arasında bir fark göremedim o yüzden 4-5 katı para vermeyi mantıklı bulmadım bu benim şahsi görüşüm tabi.

• quote:

g20 de zf yok diye biliyorum. 2tb olan model STEPTRONIC SPORT ŞANZIMAN (8 ileri Steptronic Sport şanzıman sportif vites değiştirmeye olanak sağlar. Otomatik şanzıman seçimine ek olarak, kısaltılmış vites kolu veya spor deri direksiyon üzerindeki vites kulakçıklarını kullanarak istediğiniz zaman vitesi manuel olarak da değiştirebilirsiniz. SPORT sürüş modundayken ve vites kolu sol S/M konumundayken vites geçişleri en iyi performansa yönelik ayarlanır.) bmw açıklaması bu şekilde.

Benim bildiğim G20 de ZF kullanılmış.

• işlem öncesi ve sonrası bu şekilde.

BMW 3 serisi (G20)
  • bps B kullanıcısına yanıt

evet zf şanzıman kullanılmış 2 kasayla karıştırmışım.

• quote:

işlem öncesi ve sonrası bu şekilde.

bu yildizli izgarada hava kanallari nasil? yeterli hava girisi oluyor mu? resimde kapali gibi duruyor.

bir de orijinaldeki acilip kapanma fonksiyonu nasil etkilendi?

• Herkese iyi günler. Arabada sunroofun oradaki orta çıta yerinden çıktı bu tarz bir durum yaşayan oldu mu?
  • toruk_makto kullanıcısına yanıt

değişen kısım sadece ön plastik ızgara. açılır kapanır ızgara mekanizması değişmiyor onun önündeki plastik görsel kısım değişiyor ve hava giriş kanalında bir değişiklik yok dolayısıyla hava giriş çıkışında da bir değişim olmuyor. resimde araç kapalı ve soğumuş olduğu için mekanizma kapalıydı.

• quote:

değişen kısım sadece ön plastik ızgara. açılır kapanır ızgara mekanizması değişmiyor onun önündeki plastik görsel kısım değişiyor ve hava giriş kanalında bir değişiklik yok dolayısıyla hava giriş çıkışında da bir değişim olmuyor. resimde araç kapalı ve soğumuş olduğu için mekanizma kapalıydı.

tesekkurler, gule gule kullanin, yakismis araca.

• toruk_makto kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim.

• 35MGR 3 kullanıcısına yanıt

plaka iyiymiş hocam . Tanıdık vs gerekiyor mu bu tarz plaka bulmak için. Ben emniyete gittim 35 istedigim harfler oldu ama sonu hep 4 haneli varmış. 0488 seçtim en iyisi o diye. Kıskandım sizinkini :)

• ali_1324 kullanıcısına yanıt

BMW 3 serisi (G20) BMW 3 serisi (G20) BMW 3 serisi (G20)  teşekkürler hocam. valla senelerdir özgörkeyden bi arkadaş yardımcı oluyor bana genelde istediğim plaka oluyor biraz şans işi de var bu durumda. aradığınız plaka boşta olduğu sürece belirli bir ücret karşılığı bu işi yapanlar var tanıdık falan gerekmiyor artık. çok sık araba değiştiriyorum sistemi değiştirip yurtdışındaki gibi plakayı tc ye kayıt yapabilsek çok iyi olacak aslında sürekli plakaya para vermek (bağış yapmak !) insanı biraz üzüyor.

• Bana da o arkadaş yardımcı oldu :) Kalmamıstır muhtelemen öyle demişti zaten 2 haneli sayılar için :)

• 1 Mayıs itibariyle fiyatlar revize olmuş. %4 zam gelmiş bilginiz olsun.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Eylül sonunda 770 bin tl ye aldığım aracımın aynısı 1 milyonu geçmiş vay anasını arkadaş....
    Resmen 90 lara döndük...
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar indirim yapıyorlar acaba %10 a devam mı ki
  • sedatt10 S kullanıcısına yanıt

Onu bilmiyorum ama bence yapmaya devam edeceklerdir. Pazartesi belli olur BMW 3 serisi (G20) 

• guvenxoca kullanıcısına yanıt

770 e aldığınız araç g30 sanırım değil mi?

• blacklotus01 B kullanıcısına yanıt
    Evet , gerçekten üzücü bir durum...
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.