Şimdi Ara

BMW 3 serisi (G20)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Naa111 , sinez Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (5 Mobil) - 1 Masaüstü7 Mobil
5 sn
6.484
Cevap
109
Favori
581.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 361
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 109
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cihanair (399 mesaj) Yelken85 (351 mesaj) cseyfe (302 mesaj) berkolo88 (249 mesaj) 35MGR (187 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2384 mesaj) Mobil (2657 mesaj) Mini (164 mesaj) Uygulama (1260 mesaj) (19 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Bmw >> BMW 3 serisi (G20)
Giriş
    1005 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sedatt10

Ne kadar indirim yapıyorlar acaba %10 a devam mı ki

Nakitte yaparlar %10, eğer zam yapmasalar indirimi azaltırlardı. Bu biraz pazarlama stratejisi, indirim yapınca müşterinin daha çok hoşuna gider çünkü.

Eğer almayı düşünüyorsanız güncel indirimleri benim satışcıya sorarım kosiflerdeki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    76 Mesaj
    Arkadaşlar benim aracın standart donanımlar kısmında Alarm sistemi yazıyordu ama hiç denemedim. Araçlarımızda alarm var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1409 Mesaj

İlk gelen seriler de ne yazık ki yoktu. Sonrasında bütün araçlara koydular. Mesela eşimin luxury line aracında Türkiye paketinde o dönemde alarm ile gelmemişti. Benim kendi aracımda alarm ile gelmişti. O zaten dediğim gibi şimdiki Türkiye paketi içinde geliyor. Motion sensörü yani harekete duyarlı sensör ve tilt sensörü oluyor alarm sisteminde. Şu video da hepsini anlatıyor.   Yalnız hareket sensörünün ve tilt sensörürünün kapatıldığını bilmiyordum. İnsanlar köpeklerini içeride bırakınca ne zaman kitleseler ötüyormüş tabiki.   Bende yarın sabah bir deneyeyim. Aracı kitledikten sonra 10 saniye kilitleme düğmesine basılı tutunca sistem kapatılabiliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 5 Mayıs 2021; 22:27:7 >
    |
    |
    Naa111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    610 Mesaj
    Android autodan halen haber yokmu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Sohbet
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.