Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2760. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27582759276027612762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ziebart'in 2 numarali cam filmi fiyati hakkinda bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gus Fring kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Llumar ATR serisi ile ilgili ikinci kere düşünmeye gerek yok.

3M ile ilgili bilgim yok, Llumar'ın ATC serisi gibi olanı da vardır belki, ATR serisi gibi olanı da olabilir, orjinal olması ve ATR gibi üst seri olması önem arz eder diye düşünüyorum.

Bu iki seçenek varken Ziebart benim için üçüncü seçenek olur. Hatta birinci seçenek varken diğerleri seçenek değil zaten benim için.
    Solarguard filmli iki araç gördüm, ikisinin de görüntüsünde bir çamurluk (pusluluk, bulanıklık, %100 olmamak) vardı malesef (içeriden bakıldığında dışarının görüntüsünden bahsediyorum) (biri annemin kullandığı araç)
    Her ikisi de şans mıdır yoksa uygulamadan mıdır konularında müneccim olmadığım için bilgim yok, Ziebart'ın solarguard kullandığını da burada şuanda okuyorum. Benim şahsi görüşlerim bunlardır.

• Nerede hangi marka film yaptırırsanız yaptırın biraz bekleyin; havala ısınsın.
    Bu havada yapılırsa memnun kalmama olasılığınız yüksek.
  • 40.yıl edition BMW 320 araçlara (NBT sistemi var) Carplay kurulabiliyor mu?
    Yani yetkili servis kurar illaki ama 300€ yazıyor internet sitesinde biz kendimiz indirip kurabiliyor muyuz?
    Bilgisi olan var mı?
  • fcaglayan kullanıcısına yanıt
    Siz kuramazsiniz ama araciniz makyajli kasa ise (nbt evo unitesi)disaridan firmalar kuruyor... kurulum icin araca wifi anten takilmasi ve sonrasinda nbt yaziliminin id6 ya guncellenmesi gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugün bmw f36lci 430i xdrive ultimate m sport siparişimi geçtim. nisan sonu gelecek ilk lci araçlar ile teslim edilecek yüksek ihtimalle. bu sebeple mevcut 40.yıl f30lci aracımı satışa çıkarıyorum bilginize.
  • Arkadaşlar Merhaba ön iki koltuk için koltuk Atleti kullanan var mı önerirmisiniz?önerebileceğiniz bir ürün var mı koltuklarda baldır desteği olduğundan uygun ürün bulamadım deformasyonu önleyecek bir bir ürün istiyorum koltuklar açık bej daha önce yazmıştım yan destek bölümünde deri soyulmalari var belki engeller...teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackyTurtle

bugün bmw f36lci 430i xdrive ultimate m sport siparişimi geçtim. nisan sonu gelecek ilk lci araçlar ile teslim edilecek yüksek ihtimalle. bu sebeple mevcut 40.yıl f30lci aracımı satışa çıkarıyorum bilginize.

hayırlısı olsun şimdiden yeni göstergeyi seçtiniz mi siparişte
  • ulus2102 U kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. yeni hayalet ekran + head up + kablosuz şarj + car play standart geliyor ultimate m pakette.
  • quote:

bugün bmw f36lci 430i xdrive ultimate m sport siparişimi geçtim. nisan sonu gelecek ilk lci araçlar ile teslim edilecek yüksek ihtimalle. bu sebeple mevcut 40.yıl f30lci aracımı satışa çıkarıyorum bilginize.

Merhaba, Fiyati hakkinda net ya da yaklasik bir sey belli mi?

• yankımido kullanıcısına yanıt
    şu an fiyatı 375.000 tl çıkıyor. tabi geldiğinde kur ne olur bilinmez. nisan sonu mayıs başı burada olacak. bu fiyat indirimler vs yansıtılmamış hali. 4. bmw aracım olacak. dedikleri 320 / 330 seviyesine çekeriz fiyatı. tabi kur inerse daha inme ihtimali olur. ama şu anki duruma göre en kötü 330 seviyelerinden teslim alacağım.

• BlackyTurtle B kullanıcısına yanıt
    head up

Masallah performans, tasarim, donanim, genislik vs her yonden cok guzel bir arac. Hayirli olsun insallah gonlunuzce sahip olursunuz gule gule kullanirsiniz.

Benim icin fiyatlari cok yuksek, hadi maddi olarak kendimi zorlayip o kadar parayi toplasam bile bu sefer kullanmaya kiyamam :)

Hayırlı uğurlu olsun artık makina geldiğinde bi foto alırız

• quote:

şu an fiyatı 375.000 tl çıkıyor. tabi geldiğinde kur ne olur bilinmez. nisan sonu mayıs başı burada olacak. bu fiyat indirimler vs yansıtılmamış hali. 4. bmw aracım olacak. dedikleri 320 / 330 seviyesine çekeriz fiyatı. tabi kur inerse daha inme ihtimali olur. ama şu anki duruma göre en kötü 330 seviyelerinden teslim alacağım.

Hayırlı olsun kazasız belasız inş... ultimate m sportta neler var acaba var mı herhangi bir form felan?

• quote:

teşekkür ederim. yeni hayalet ekran + head up + kablosuz şarj + car play standart geliyor ultimate m pakette.

bende aracıma adaptif süspansiyon adaptif led far head-up navigasyon kapı perdesi sürüş asistanı eklemiştim ama bu yeni hayalet gelirse taktırcam insallah :)
    Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın bir iki sorum var
    Bahsettiğiniz bu araç şu anda listelerde gözükmüyor özel sipariş mi yoksa lci ile gelen yeni bir opsiyon mu
    İkincisi yeni 5 i görmeden tercihiniz neden bu yönde oluştu
    Üçüncüsü yeni lci 4 lerde aklı başında bir 1.6 motor seçeneği var mı (136 lık motor değil tabi ki)

• quote:

Hocam hayırlı olsun listelerde çıkmıyor ama 330 alsak indirimle beraber şu an kaç tlye gelir bize
  • Aracımı teslim almaya gittiğimde bişey dikkatimi çekti. Araç teslimi sırasında tam arkada 4.20 grandcoupe m paket vardı. Göz kararı bakarken iki aracın genişlikleri aynı gibi geldi. Merak edip bmw sitesinde ölçülerine karşılaştırdım. 4 serisi grandcoupe 3 serisine göre : 3mm uzun ,45 mm daha alçak, 14mm daha geniş .

• 
Sayfa: önceki 27582759276027612762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.