Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (275. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lacocca

Arkadaslar benim araçta da ön camlar 1 arkalar 2 no ama bazen keske önleri de 2 yaptirsaydim diyorum.

Aynen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KASIM AYINDA F30 3.16 BEYAZ TECHNO COMFORT PAKET ALASIM JANT SUNROOF DERI DOSEME ALDIM. ARAC SU. AN 5000 KM DE IKI KEZ UZUN YOL YAPTIM. IZMIT TE OTURUYORUM GENEL OLARAK ARACTAN MEMNUNUM TEK EKSIKLIGINI HISSETTIGIM CRUISE CONTROL . SERVISLE GORUSTUM HENUZ SONRADAN TAKILMA YOK.YAKINDA KIT OLARAK GELEBILECEGI SOYLENDI BU KONUDA BILGISI OLAN ARKADASLAR VARSA PAYLASIRSA SEVINIRIM. SU AN YOL BILGISAYARI 7.5 GOSTERIYOR. AZ KM YAPANLAR ICIN IDEAL BIR ARAC ALAN ARKADASLARIN MEMNUN KALACAGINI DUSUNUYORUM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FILM OLARAK ZIEBART 2 NUMARA ON VE ARKA YAPTIRDIM DOSEME ACIK RENK OLDUGU ICIN IYI DURDU YAPTIRMAYI DUSUNENLERE TAVSIYE EDERIM

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonhalbut

FILM OLARAK ZIEBART 2 NUMARA ON VE ARKA YAPTIRDIM DOSEME ACIK RENK OLDUGU ICIN IYI DURDU YAPTIRMAYI DUSUNENLERE TAVSIYE EDERIM

Filmleri yaparken kapıları söküyorlar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: remziadnan

quote:

FILM OLARAK ZIEBART 2 NUMARA ON VE ARKA YAPTIRDIM DOSEME ACIK RENK OLDUGU ICIN IYI DURDU YAPTIRMAYI DUSUNENLERE TAVSIYE EDERIM

Ben ziebartta yaptırdım. Hiçbiryerini sökmediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: remziadnan

quote:

Jelatin gibi düşünün film yapıştırma cama geçirip üstünden yapıştırıyorlar. İlgili videoları internette bulabilirsiniz..
  • elimde kullanilmamis f20 1 serisi orjinal kavucuk paspaslar vardir.ilgilenenen arkadaslar 150 tl ye pazarliksiz verebilirim.

• Biraz alakasız olacak ama az önce CLA gördüm ilk defa. Önden çok güzel, zaten A ile aynı ama yandan ve arkadan çok orantısız geldi bana. Kısa ve şişman. Katalog fotoğraflarında olduğu gibi dikkat çekmiyor. İçinden hiç bahsetmiyorum zaten o sanayide takılmış gibi duran emanet ekran rezalet. Sonuçta farklı bir tasarım belki alışmamız zaman alacak ama ben yinede aynı sınıfta olmasada F30 ve C tercih ederdim. Resimleri telefondan ancak bu şekilde yükleyebildim, linke tıklayıp resimleri görebilirsiniz.

https://www.icloud.com/photostream/#A65n8hH4GuDDZ6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi can258 -- 23 Mart 2013; 23:16:45 >
  • quote:

KASIM AYINDA F30 3.16 BEYAZ TECHNO COMFORT PAKET ALASIM JANT SUNROOF DERI DOSEME ALDIM. ARAC SU. AN 5000 KM DE IKI KEZ UZUN YOL YAPTIM. IZMIT TE OTURUYORUM GENEL OLARAK ARACTAN MEMNUNUM TEK EKSIKLIGINI HISSETTIGIM CRUISE CONTROL . SERVISLE GORUSTUM HENUZ SONRADAN TAKILMA YOK.YAKINDA KIT OLARAK GELEBILECEGI SOYLENDI BU KONUDA BILGISI OLAN ARKADASLAR VARSA PAYLASIRSA SEVINIRIM. SU AN YOL BILGISAYARI 7.5 GOSTERIYOR. AZ KM YAPANLAR ICIN IDEAL BIR ARAC ALAN ARKADASLARIN MEMNUN KALACAGINI DUSUNUYORUM

cruse control Bostancı oto sanayide yapan konusunda uzman bir yer var ben orda navigasyon+bmw live - apps eklentisi yaptırdım memnun kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: the best or nothing

quote:

Orijinalden alıntı: mcfreakky

arkadaşlar 2008 model c220 cdi vs f30 320d hangisi alır sizce,?

F30 320d yer onu

F 30 rahat ezer. 2005 e200k bile takip ediyor c220 cdi'ı, denenmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erciftci -- 24 Mart 2013; 1:46:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eemirr

quote:

İnternette izlemiştim türkiyede çekmişler e90 kasa vs c220 cdı e90 lı arkadaş hayli dalga geçmiş. Sanırım f30 plakasını okutmaz

e90 ile f30 320d aynı hocam, fark yok diyebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: can258

Biraz alakasız olacak ama az önce CLA gördüm ilk defa. Önden çok güzel, zaten A ile aynı ama yandan ve arkadan çok orantısız geldi bana. Kısa ve şişman. Katalog fotoğraflarında olduğu gibi dikkat çekmiyor. İçinden hiç bahsetmiyorum zaten o sanayide takılmış gibi duran emanet ekran rezalet. Sonuçta farklı bir tasarım belki alışmamız zaman alacak ama ben yinede aynı sınıfta olmasada F30 ve C tercih ederdim. Resimleri telefondan ancak bu şekilde yükleyebildim, linke tıklayıp resimleri görebilirsiniz.

Yabancı memlekette olmanın avantajı

alt sınıfırın sedan denemeleri kötü oluyor, şu an için F30, yeni C gelince bakarız
    Ama ben hala 8 otomatik takılmış (tabiii ki yok öyle bir araç) bir E90'ı hiçbir araca değişmem :)
    Sayın ridleyscott yarın müsait misiniz ?

• Bu arada 11-21 Nisan arasi oradayim. Bulusmalara katilabilirim sonunda

• quote:

Biraz alakasız olacak ama az önce CLA gördüm ilk defa. Önden çok güzel, zaten A ile aynı ama yandan ve arkadan çok orantısız geldi bana. Kısa ve şişman. Katalog fotoğraflarında olduğu gibi dikkat çekmiyor. İçinden hiç bahsetmiyorum zaten o sanayide takılmış gibi duran emanet ekran rezalet. Sonuçta farklı bir tasarım belki alışmamız zaman alacak ama ben yinede aynı sınıfta olmasada F30 ve C tercih ederdim. Resimleri telefondan ancak bu şekilde yükleyebildim, linke tıklayıp resimleri görebilirsiniz.

disi cok guzelmis arabanin. Bir an 316i mi satip bunu mu alsam dedim. Acik konusmak gerekirse daha sexy bir goruntusu var aracin. Fakat onden ceker ve ic dizayninin a serisi ile ayni oldugunu ogrenince fikrim degisti acikcasi.. Benim gorusume gore onden ceker bir arabaya 60 bin tl den fazla verilmez.. Ayrica bu kadar sexy bir arac yaptiktan sonra icini a serisi gibi birakmalari hayal kirikligi resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: erciftci

quote:

Yabancı memlekette olmanın avantajı

alt sınıfırın sedan denemeleri kötü oluyor, şu an için F30, yeni C gelince bakarız
    Ama ben hala 8 otomatik takılmış (tabiii ki yok öyle bir araç) bir E90'ı hiçbir araca değişmem :)
    Sayın ridleyscott yarın müsait misiniz ?

Sayın erciftci

Gayet müsaitim. Hava da güzel olacak görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: erciftci

quote:

Orijinalden alıntı: eemirr

quote:

İnternette izlemiştim türkiyede çekmişler e90 kasa vs c220 cdı e90 lı arkadaş hayli dalga geçmiş. Sanırım f30 plakasını okutmaz

e90 ile f30 320d aynı hocam, fark yok diyebiliriz

Evet aynı olduklarını biliyorum fakat şanzımandan dolayı söyledim bunu ikiside aynı motora sahip araçlar ikiside kusursuz denecek kadar iyi..

• quote:

Resimler için çok sağol can renk kattı sohbete. Şahsi düşüncem pazarı genişletme adına markanın adını batıran bir araç olmuş cla bir ara ciddi olarak merak etsemde aracı hiç umduğum gibi değil. Keza BMW de 2 serisi çıkartıyor bu sedan hastalığı markaların itici araç yapmalarına sebep oluyor bence şahsi görüşüm çok kötü olmuş araç. Ve mercedes iyice ayağa düştü son 5 yılda renault kangoyla aynı kasa tamamen aynı özelliklerde araç yapıyorlar ortaklaşa birinde renault birinde mercedes amblemi var. Ne kadar nahoş bir durum, fiyat olarakta 15 bin lira pahalı renaulttan ama araç aynı araç.. Eski mercedes hayranı olarak açıkçası mercedesin şuan düştüğü durumdan hayli rahatsızım iyice itici olmaya başladılar. Özellikle "A" serisi ve yeni"CLA" modelinde kullanılan plastik malzeme ön ızgaralar vs peugeot gibi olmuş araç. Babama yaza kadar araba almayı düşünüyorduk fakat oda ciddi anlamda Mercedes düşünmüyor artık vw almayı düşünüyor. Bilmiyorum yanılıyormuyum ama son 5 yılda ÖZELLİKLE E90 makyajdan sonra mercedes çok geri kaldı ve sürekli geriye gidiyor diye düşünüyorum. 90 lı yıllardaki Mercedesleri görünce işte araba bu der oldum, şimdi bakıyorum mercedes mi çin malı taklit mi belli değil.

• Arkadaşlar her araca bindiğimde klima otomatik olarak açılıyor. Kapatmanın yolu yok mu?

• Katiliyorum Emir. Bir orantisizlik var ve bana hic Mercedes i andirmadi. Ayrica gercekten cok kucuk olmus. Bekledigimden kötü cikti acikcasi. Motor secenekleri ve performans olarak F30 dan cok geri. Her ne kadar ayni sinif olmasada F30 ile karsilastirdim henuz BMW 2 uretilmedigi icin . Bakalim BMW nin ki nasil olacak ama acikcasi pek umutlu degilim. Bu kadar ufak olunca ister istemez bir orantisizlik oluyor. Türkiye fiyatlarini merak ediyorum. Eger uygun tutarlarsa baya satar diye dusunuyorum. Makyajli E kasa yi gordun mu bu arada ? Makyajsizi cok daha guzeldi bence. F10 su an rakipsiz bana gore. Mercedes eskiden daha özel hissettiriyordu kesinlikle katiliyorum. Dedemde 1994 E200 vardi ve gercekten muthis bir arabaydi o. Tank gibi. Surus sirasinda kaputun uzerinde ki o amblem apayri bir hava katiyor. BMWde de ayni durum gecerli sanki. Biraz zevk meselesi ama su an F01 F10 yerine E38 E39 u tercih ederim. Hem tasarim hem de malzeme kalitesi olarak. Gunumuzde maalesef kismak zorunda kaliyorlar. Ozellikle A nin malzeme kalitesi cok dusuk dedigin gibi.

• İki sefer üstüste arabayı kapatmadan önce klimayı kapatıp sonra kontağı kapatırsan, bir sonraki çalıştırmanda klima çalışmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.