Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2664. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
70.298
Cevap
511
Favori
4.415.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26622663266426652666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar resimdeki ünlem işaretinin anlamı nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi croucer -- 15 Aralık 2016; 17:50:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gus Fring

iDrive'da check kontrolden görebilirsiniz.

yaptım zaten ama arıza yok diyor.
  • croucer C kullanıcısına yanıt
    dusuk hava sicakligi olabilir. disarisi kac derece acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helpgod -- 15 Aralık 2016; 17:59:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helpgod kullanıcısına yanıt
    Hava -2 derece ama onun için kar tanesine benzer bir işaret çıktı. İnternetten yaptığım foto araştırmalarında kapı açık uyarısı olan fotolarda o ünlem işareti hep var. Bir arıza emaresi de yok idriveda herhalde kapı açıkken çıkıyor.
  • Aracimda stock ses çıkışları var

Sadece mevcut hoparlörleri değiştirerek ve kapi üstlerine tizleri ekleyerek yani kesip bicmeden en azindan vag grubundan daha iyi veya ayni seviyede bir ses elde edebilir miyiz

Bu konuda bilgili arkadaslar ne onerir acaba

İlgiliniz icin şimdiden teşekkürler
  • croucer C kullanıcısına yanıt
    Kapıyı kapatıp kemeri takınca da işaret gitmiyorsa soğuktan olabilir

• 2KHz -3 mü +3 mü acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: croucer

Hava -2 derece ama onun için kar tanesine benzer bir işaret çıktı. İnternetten yaptığım foto araştırmalarında kapı açık uyarısı olan fotolarda o ünlem işareti hep var. Bir arıza emaresi de yok idriveda herhalde kapı açıkken çıkıyor.

Üstad o işaret bende de var kafaya takmışım. Hala nedenini tam olarak bilmiyorum ama arabayı çalıştırınca çıkıyor biraz yol yaptıktan sonra motor kendine gelince o işaret sönüyor. Belki arabanın tam hazır olması ile ilgili olabilir. Arızalık bir durum yok canınızı sıkmayın hiç : )

• nalsa1 kullanıcısına yanıt
    Kastvehicle K kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kafaya takılacak bir arıza olsaydı check kontrolde çıkardı. Zaten kapı açıkken gözüküyor sadece :)
  • mcanerg M kullanıcısına yanıt
    Siz o detay ayarlara nereden ulastiniz? konsoldan resim paylasabilir misiniz?
  • Dark.Knight D kullanıcısına yanıt
    Hocam ses ayarlarında ekolayzer var oradan giriliyor. Malum kar yağdığı için aracı kapalı garaja koydum, diğer arabaya geçtim o yüzden şu an fotoğraf paylaşamıyorum bindiğimde paylaşırım kusuruma bakma
  • Malum site ilanından :))

• arkadaslar bugun orjinal kutulu mahle hava filtresi ve mann filter polen filtresi aldım ve kendim taktım, servise 7000 km gösteriyor aracım ve çıkan filtreler resmen leş gibiydi. daha önceden arkadaslar da belirtmişler ve kesinlikle iki bakım arası filtrelerinizi değiştirin derim. ayrıca bugun otomol de geçenlerde yaşadığım bir litrelik yağ eksikliği nedeniyle detaylı inceleme yapıldı ve sorun bulunamadı, servis kayıtlarına da işlediler

ses sistemi ile ilgili olarak da benim aracımda FOCAL IFBMW serisi plug and play ürünleri mevcut, audison dsp işlemcili ampli ile besleniyor. kapı direklerini de hk logolu olanından aldık servisten. temmuz ayından beri aracımda bu sistem ve çok memnunum.ayrıca yakın zamanda da nbt taktırmayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: serquantes

arkadaslar bugun orjinal kutulu mahle hava filtresi ve mann filter polen filtresi aldım ve kendim taktım, servise 7000 km gösteriyor aracım ve çıkan filtreler resmen leş gibiydi. daha önceden arkadaslar da belirtmişler ve kesinlikle iki bakım arası filtrelerinizi değiştirin derim. ayrıca bugun otomol de geçenlerde yaşadığım bir litrelik yağ eksikliği nedeniyle detaylı inceleme yapıldı ve sorun bulunamadı, servis kayıtlarına da işlediler

ses sistemi ile ilgili olarak da benim aracımda FOCAL IFBMW serisi plug and play ürünleri mevcut, audison dsp işlemcili ampli ile besleniyor. kapı direklerini de hk logolu olanından aldık servisten. temmuz ayından beri aracımda bu sistem ve çok memnunum.ayrıca yakın zamanda da nbt taktırmayı düşünüyorum

Filtreleri nereden aldiginiza dair fiyatla beraber paylasirsaniz faydali olacaktir.

Yag eksiltmenizle alakalı olarak ; arac kac km de? Ilk bakım yapildiysa hangi yag kondu? Servis eksilen 1 lt yağı tamamladiysa koyduğu yagin yine marka modeli nedir?

• quote:

Yok hocam kafaya takılacak bir arıza olsaydı check kontrolde çıkardı. Zaten kapı açıkken gözüküyor sadece :)

Kapı açıkken uyarı çıkıyor ve kapıyı kapatınca sönüyorsa kapı açık uyarısıdır. Neyini soruyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

quote:

Kapı açıkken uyarı çıkıyor ve kapıyı kapatınca sönüyorsa kapı açık uyarısıdır. Neyini soruyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi numberten_ank -- 15 Aralık 2016; 20:29:20 >

• mogunaydin M kullanıcısına yanıt
    sadece hoparlor degistirerek kayda deger verim alamazsiniz. Bir donem ben de arastirdim ancak ya hifi düzeyinde amfi ve ön kolonlar degisecek yada daha fazla butceyle koltuk altindaki baslar dahil sistem degisecek.match marka kesilip bicilmeden plug n play urunler var upgrade icin.sakin bagaja subwoofer falan koyalim diyenlere bakmayin bmw sedanlarinda izolasyon oldukca iyi sesi kabin icine ulastirmak icin arttırdıkça bu sefer bagaj kapagi, kilidi, stop lambalari vs zarar goruyor titreşimden.

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

quote:

selamlar tekrardan,
    aracın 2nci bakımı 22300 km de yapıldı,castrol marka yağ konulmuştu 5w30, arac su an araca shell eklendi 5w30 (ultra helix) ve aracın km si 30xxx ve servise 7bin km var.
    filtreleri orjinal logolu olarak topkapı sağlam otomotivden aldım, hava filtresi 60 tl polen filtresi 80 tl

• serquantes S kullanıcısına yanıt
    Urun modellerini soyleyebilir misiniz?
  • cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Size mi danışacağım neyi soracağımı ? herşeye karışmak insanların neler soracağını/sormayacağını tayin etmek zorunda değilsiniz. He merak ettiyseniz söyleyeyim niye sorduğumu; Kadrandaki araç silüetinin sağ burnunda çıktığı için ve kapı açık uyarısı ayrı olarak verildiği için sordum.

çok mu atarlı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi croucer -- 15 Aralık 2016; 21:34:50 >

• 
Sayfa: önceki 26622663266426652666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.