Şimdi Ara

BMW 3 serisi (F30) (2665. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
70.299
Cevap
511
Favori
4.414.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26632664266526662667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    resimdeki ürünlerdir bizim araçlarımıza uyan
     BMW 3 serisi (F30) BMW 3 serisi (F30)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dark.Knight D kullanıcısına yanıt
    Equalizer ayarlarından ulaşabilirsiniz bu ayarlara

• Ayarlarda SURROUND OFF gorunuyor. Bunun bir sebebi var mi?
  • mcanerg M kullanıcısına yanıt
    Ayarı yapan -3 yapmış, siz ikisini de deneyip kulağınıza hangisi daha iyi geliyorsa onu kullanın.

Açıkçası bir sebebi vardır mutlaka, ama ben neden o şekilde yapıldı teknik açıklamasını bilemiyorum, bu ayarı yapan ses mühendisine sormak gerek konuyu.

• Surround bildiginiz gibi sesin kolonlar arasinda gezmesini sagliyor. O kapanisa her kolondan ayni sesi alirsiniz. Bana biraz garip geldi.
  • Bugün Almanyadan sipariş verdiğim birkaç parça ürünü teslim aldım. Kışlık sette non-rft lastiklere geçtiğim için tamir kiti gerekliliği doğdu. Bmw nin rft lastik olmayan araçlarının bagajına koyduğu Mobility Kit ten yana tercihimi kullandım. Ürünün içinde kompresör ve sealant var ve çakmak girişine bağlanıyor, çok büyük olmayan lastik patlaklarında lastiğin içine basıp devam ediyorsunuz.

BMW 3 serisi (F30)

Ayrıca dual usb charger, estoril mavi rütuş boyası ve 4 adet yedek sibop kapağı aldım, çalınma ihtimaline karşı :)

BMW 3 serisi (F30)

• d4ng3r kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Almanya'dan nereden ve nasıl sipariş verdiniz?

• serquantes S kullanıcısına yanıt
    Resimler gorunmuyor. Yeniden eklermisiniz? Model numarasi vs. varsa bende bakabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

Teşekkürler, schmiedmann.com fiyatları normal ve Türkiyeye uygun fiyata kargo yapıyorlar. Bütün bmw oem ürünlerini ve parçalarını bulabilirsiniz.
  • d4ng3r kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum hocam. :)

• Site çok karışık maalesef.Bulabilen orjinal balata ve disk fiyatlarına bakabilir mi 3.20i için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Site çok karışık maalesef.Bulabilen orjinal balata ve disk fiyatlarına bakabilir mi 3.20i için..

Siteden istediklerinizi kolayca bulabilmeniz için önce aradığınız ürünlerin parça kodlarını bulmanız lazım.

realoem.com sitesinden şasi numaranızı girip aracnızdaki bütün parçaların bmw parça numarasını bulabilirsiniz. Daha sonra scheidmann in arama kısmına parça nosunu yazıp aratabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4ng3r

quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Site çok karışık maalesef.Bulabilen orjinal balata ve disk fiyatlarına bakabilir mi 3.20i için..

Siteden istediklerinizi kolayca bulabilmeniz için önce aradığınız ürünlerin parça kodlarını bulmanız lazım.

realoem.com sitesinden şasi numaranızı girip aracnızdaki bütün parçaların bmw parça numarasını bulabilirsiniz. Daha sonra scheidmann in arama kısmına parça nosunu yazıp aratabilirsiniz.

Teşekkürler hocam en kısa zamanda deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4ng3r

quote:

Orijinalden alıntı: OyuNKoliX

Teşekkürler, schmiedmann.com fiyatları normal ve Türkiyeye uygun fiyata kargo yapıyorlar. Bütün bmw oem ürünlerini ve parçalarını bulabilirsiniz.

Site süpermiş, dünyaları sipariş ederdim kargoya takılacağını bilmesem
  • belli başlı mekanik ürünler disk, balata vb. türkiye ile neredeyse aynı. örneğin orjinal hella disk ortalama 90 euro civarında ve bu paraya buradan çok rahat alırsınız.

diğer ürünleri inceleme fırsatım olmadı.

artık bir çok üründe tr ile avrupa arasında fiyat farkı kalmadı malesef
    Siz bir deneyin bakalım memnun kalacak mısınız sonuçtan ? Eğer beğenmesseniz surround u ON yaparsınız.

• tigerr kullanıcısına yanıt
    Android ne yazık ki Spotify desteği sunmuyor. Yada araç androidle Spotifyı eşleştirmiyor diyeyim. Full kontrol için IOS ne yazıkki.

• Bugun denedim. 10khz'i +6 yapinca ses cok tiz bir hal aldi
  • Bende denedim ses çok tiz geldi; bunun dışında başka ses ayarı seçeneği var mı?

• 
Sayfa: önceki 26632664266526662667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.