Şimdi Ara

BMW 3 SERİSİ (F30) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
5.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekrar yazıyorum. Bursa Teknik Oto başlangıç fiyatı için 49.350 euro dedi...
    Toplantı yaptık bu fiyat belirlendi dedi eleman...
    Ama detay bilmiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytinpark -- 16 Ocak 2012; 9:33:03 >
  • Fiyatlar belli olmuş. Toplam 5 paket var. En alt paketin fiyatı 50.000 Euro'dan başlayacak en üst paket ise 69.000 Euro olacak.
  • E90 kasa 320d için comfort plus fiyatını bilen varmı. Zam vs geldimi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufcetin

E90 kasa 320d için comfort plus fiyatını bilen varmı. Zam vs geldimi acaba?

45.300 fiyat değişmedi. Aralıkta araba yok diyorlardı hala stoktan yeni araçlar çıkıyor beyaz bile var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi santorius -- 17 Ocak 2012; 16:48:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: santorius

quote:

45.300 fiyat değişmedi. Aralıkta araba yok diyorlardı hala stoktan yeni araçlar çıkıyor beyaz bile var

Hangi bayi acaba, deli dana gibi bayi aramayalım.
  • quote:

quote:

quote:

Hangi bayi acaba, deli dana gibi bayi aramayalım.

zaten istanbulda 5 bayii var bence hepsini ara renk ve donanım sor. dolmabahçede bir tane conf. plus beyaz varmış diye duydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi santorius -- 17 Ocak 2012; 16:53:28 >
  • Hadi hayırlısı karı kesicek bizi :)
  • quote:

Fiyatlar belli olmuş. Toplam 5 paket var. En alt paketin fiyatı 50.000 Euro'dan başlayacak en üst paket ise 69.000 Euro olacak.

yeni liste halen web sitesinde yok.. sanırım bayilerden aldınız fiyatı?
    bu arada 69.000 euro luk araç da 320d midir? yoksa 328i midir? 320d ise giriş paketinin üzerine vergiler hariç yaklaşık 9.000 euro luk ilave donanım eklemiş oluyorlar..
  • 320i ile 320d nin hp gücü aynı olacakmış, sanırım tek farkları yakıt tipi. 320i'nin fiyatı 60000'den aşağı olmaz bence.
    Bu kasa 328i E36-E46-E90 kasalara göre daha güçlü olacakmış. 2 litre TwinPowerTurbo 245 PS.
    USA'da fiyatları 35775 dolardan başlıyor.
    E36 20 sene önce üretilmişti, efsane oldu. Bu da 15-20 sene sonra efsane olur.
    (E36 meselesine 328i'den dolayı geldim)
    Sanırım Türkiye'de olacaksa ve makul fiyatlara (45000-70000 USD) satılırsa tahminim sokaklar 328i dolacak.
    (45000-70000 USD, 328i için makul bir fiyat, 83160-129360 TL ediyor, 328 için pahalı bir fiyat değil)
    (Belki daha ucuz da olabilir)
    335i E90 kasa gibi olacak (performans-hp). gene 3 litre TwinTurbo 306 PS. Bunun fiyatı 350000'den aşağı değildir bence, 335 almak çok zor olabilir.
    F30 M3 hakkında tek bilgim üretiminin 2014'te başlayacağı. M3 almak çok daha zordur.
    Gelelim dizellere
    316d'ye aslında 1.6 litre dizel motor koymalıydılar, 2 litre çok değil mi yaw? 116 beygir 1.6 dizel yapamıyor galiba
    Aynısı 318d için de geçerli.
    320d'ye uymuş sadece 2 litre dizel. Turbo da çok yakışmış. Başka türlü 181 beygir (320D 184 beygir değildir. 184 PS'tir. Lütfen PS ile hp'yi karıştırmayalım) olmazdı.
    320d'ye Efficient Dynamics niye? Yapacaklarsa önce 330d yapsınlar da ona uygulasınlar. 163 beygir ne öyle yaw? 320d'ye 163 beygir az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 265_deadman -- 18 Ocak 2012; 18:54:25 >

• Videodaki araç ingilterede çekilmiş sanırım :)

yakın zamanda ben de böyle bir video çekicem.

bugün bmw bayiisine gittim 22 ocak için test drive randevusu verdiler... ama türkiyeye döneceğim için 2 şubata erteledim...

fiyatları sitesinde gördüm de bir şey anlamadım
  •  BMW 3 SERİSİ (F30)

BMW 3 SERİSİ (F30)

resimler bimmerpost ya da başka bir yerden alıntı değildir.. fotoğraflar 1 saat önce Autodromo Internacional Algarve, Portimao - Portekiz'de çekildi..

BMW AG'nin yaptığı bu etkinliğe her ülkeden üst düzey satış danışmanları, satış müdürleri ve marka müdürleri katıldı..

fotolar Kosifler Oto Satış Müdürü Sayın Barkın Pınar tarafından çekilmiştir.. fotoların devamı gelirse paylaşacağım..

• resimlerin devamı:

BMW 3 SERİSİ (F30)

BMW 3 SERİSİ (F30)
  • ve fiyatlar açıklanır:

Yeni BMW 320d 49.412€
    Yeni BMW 328i 57.590€
  • hayırlı olsun
    ahh ötv ahh.. hortlamamış olsa şu an fiyatlar balkaymak kıvamında olacaktı..
  • aynen öyle olacaktı.. ama yapacak bir şey yok..
  • yeni F30'un baz fiyatının 60 bin eurodan başklayacağını iddia ederek yanılmam halinde pizza ısrmalrayacağım söylemiştim, şimdi haksız çıktım mort oldum ve iddiayı kaybettim. f30'un baz fiyatının 49-50 binden başlayacağını iddia edip pizza kazanlanla özel mesaj atıp isim ve adreslerini verirlerse little ceaserstan pizza ısrmalayacağım.

"fiyat 60 binden başilayacak" diye ben dahil milleti gaza getirip e90'ları kakalayan bmw satışçılarını lanetliyorum ve cehennemde arabasız kalmaları için tüm tanrılara dua ediyorum.

aralık ayında 2.47 kurdan satın aldığım e90'dan kurtulduğum için kendimi şanslı hissediyorum ama f30'a da mesafeliyim biraz. bakalım 1-2 ay için yeni bir araç alıcaz.
  • 50 bin euro fiyat iyiymiş, çok boşmudur acaba arabanın içi? donanımları nelerdir, daha önce hiç bmw kullanmadığımdan bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre 77

50 bin euro fiyat iyiymiş, çok boşmudur acaba arabanın içi? donanımları nelerdir, daha önce hiç bmw kullanmadığımdan bilemiyorum.

millet bmw'ye tanrı yapımı bir araba gibi bakıyor ama alakası yok. yol tutuş, güçlü ve cimri performans dışında sıradan bir otomobil. iç mekandan çıtırtı sesi ve dışıradan rüzgar sesi geliyor. Bu arada yol tutuş konusunda şunu söyleyim renault da yerden 10 cm yükseklikte alçak bir spor araba yapsa onun da yol tutuşu şahane olur. bmw yol tutuşta o kadar iyiyse X5'in yol tutuşunuu düzeltsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohara -- 21 Ocak 2012; 12:31:09 >
  • Baz paket 49.500 euro ama araç boş değil, çelik jant, otomatik klima vs var
    Eğer 2650 euro daha verirsen servotronik drieksyon, dijital göstergeli klima, arka park sensörü, katlanır ayna alıyorsun
    Eğer 2495 euro daha verirsen teknolji paketi alıyosun bunun içinde de gelişmiş yol bilgisayarı, xenon, far yıkama vs var
    Sunroof ve deri döşeme standart değil onu da extradan almak gerek.

Hem teknolji hem komfort paket alayım dersen fiyat 55.000 Euro. Deri döşeme ve sunroof eksik olmasın dersen fiyatı 60.000 Euroyu geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohara -- 21 Ocak 2012; 13:02:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.