Şimdi Ara

BMW 3 SERİSİ (F30) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
5.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • X5 2009 model arkadasımdan satın aldığım arabayı aldıktan 10 gün sonra sattım. Bende yol tutusunu beğenmemiştim ama ortağım en iyi yol tutuşu x5 de der.sanirim kullanıcıdan kullanıcıya değişiyor bu secimler.bana göre en iyi suv q7 idi. Fakat yine arkadasımdan satın aldığım q7 100 km yol yapmadan sattım. Bu iste en çok üzüldüğüm arabaya aldığım 243 liralık mazottu..
  • konumuz F30 3 serisidir...
  • İyi o zaman
  • Fiyatı 57600 € civarı olacaksa sokaklarda artık 328i'yi çok göreceğiz. Vay be. Millet 328 alacak, sapı bize kalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 265_deadman -- 22 Ocak 2012; 11:51:24 >
  • Yeni kasa F30'da aynı E90'da olduğu gibi rüzgar sesi sorunu varmış.

"we nonetheless noticed a rather good amount of wind noise coming over the front fenders and past the A-pillars and mirrors while at 80-mph Spanish highway cruising speeds. All is well with the chemistry of the car's various parts, but this wind noise did surprise us."

http://www.autoblog.com/2011/11/18/2012-bmw-3-series-first-drive-review-video/
  • Ferraride de rüzgar sesi varmış baksana, nasıl olur?

My recently acquired 348 Spider has excessive wind noise coming from the seal between the top of the windscreen and the leading edge of the hood . Pulling down on the pull-bar on the hood stops this.
  • Merhabalar,

2014 model 2015 çıkışlı F30 3.20 ied aracım mevcut. Sis farları sarı olduğundan ve kötü göründüğünden xenon sis farı taktırmayı düşünüyorum. Hangi marka önerirsiniz. Takılabilecek en iyi marka hangisidir?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.