Şimdi Ara

BMW 3 SERİSİ E90 (771. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.712
Cevap
105
Favori
1.276.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir sorum olacak E90 veE92 3.16i M sport motor gücü nedir. Bazı yerlerde F30 3.16i ile aynı görünürken bazı yerlerde 114 bazı yerlerde 122 görünüyor doğrusu kafam karıştı.
  • AO A kullanıcısına yanıt
    E 9x kasa 316i de 2 motor var n45 116ps ve 2007 sonrası n43 122ps.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do It Yourself -- 22 Eylül 2018; 14:20:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Do It Yourself D kullanıcısına yanıt
    O zaman f30 kasa motorlu görünenler fake.
  • nomicrosoft kullanıcısına yanıt
    Angel halkalari e90 kasalarda klasik tip flamanli halogen ampulle aydınlatılmaktadir. Sasi numaranızın son 7 hanesiyle birlikte realoem sitesinden angel ampul tipine bakip ( muhtemelen h7) yeni bir ampul alarak kendiniz değiştirin yada özel serviste değiştirin. Ben yapamam servise giderim derseniz Ampul fiyatını sorup oyle gidin. Isciligine aşırı para istemesinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Eski E90'cı (2005 320i) bir dönem F30'cu (2013 F30 3.16i - 2016 F30 3.20iED) ve tekrar 5 aydır E90 LCI (320d M Sport +iDrive) sahibi bir kullanıcı olarak hala eskilerden üyeler görmek sevindirici . Sizlere birkaç şey sormak istiyorum.

E90 320d 184hp için bakım ürünlerini nasıl ve nereden temin ediyorsunuz? Yakın zamanda alan var mıdır fiyatlar nelerdir? (Özellikle son zamlardan sonra)

* Hava Filtresi
    * Yağ Filtresi
    * Polen Filtresi (Karbonlu)
    * Mazot Filtresi
    * Yağ

Yağ olarak önceki bakımda 5w30 Castrol Edge C3 kullandım memnun kaldım. Filtre ürünleri olarak MANN markası tercih etmeyi düşünüyorum.

Sizin fikriniz nedir?

Adettendir fotomuzu ekleyelim

BMW 3 SERİSİ E90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maerdir -- 28 Eylül 2018; 16:14:16 >

• Maerdir kullanıcısına yanıt
    merhaba. periyodik bakımları buradan temin ediyorum. daha önceki araçlarım için de alışveriş yaptığım piyasadaki en uygun fiyatlı site. marka olarak BOSCH ile çalışıyorlar. İlgililer, telefonla direk arayıp bilgi alabilirsiniz.
  • Selam

E90 için 2019 harita gonderimi yapıyorum

BMW 3 SERİSİ E90

Adrese teslim kod ve harita 200 tl

• Maerdir kullanıcısına yanıt
    Aloparca veya tuba otodan temin edebilirsiniz.

• 2009 320i ler alınır mı?

• EFE MOTORS_2011 BMW 320 D BÜYÜK EKRAN SİYAH İÇİ BEJ

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-efe-motors_2011-bmw-320-d-buyuk-ekran-siyah-ici-bej-615607620/detay

Arkadaşlar bu vasıta alınır mı sizce?

Bir de nelere bakmalı?

Zincir, tork konventörü, yağ kaçağı vs.

• E90 lci 2011 edition comfort paket araçta.

Bmw professional kafa ünitesi var.

Ekran- navi- usb- bluetooth yok.

Usb veya bluetooth(müzik oynatma için, telefon için değil) takabilir miyiz orijinal teybine.

İnternette 6fl retrofitinden bahsediliyor, uygulayan oldu mu?

Yada nasıl hallettiniz?

2011/2 ayda banttan çıkmış araç.

• Sa663 aracımın teybinin kod numarası.

• Arkadaşlar lastik değiştirme zamanı geldi. Şu an üzerinde Continental Conti Sport var. 225 45 r17 ölçülerinde rft olarak tavsiyesi olan var mı? Conti Sport RFT için 4 lastik 2200tl fiyat aldım ama tam olarak karar veremedim.

• htlr H kullanıcısına yanıt
    Continental sport contact güzel tercih, brisgestone driveguard rft kullanıyorum xl yanak olduğu için balona karşı ekstra güvenli. Pirelli pzero önermem çok kolay balon yapıyor rftleri. Ben olsa. Conti ve drive guard arasında fiyatı uygun tarihi yeni olan hangisiyse onu alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

E90 lci 2011 edition comfort paket araçta.

Bmw professional kafa ünitesi var.

Ekran- navi- usb- bluetooth yok.

Usb veya bluetooth(müzik oynatma için, telefon için değil) takabilir miyiz orijinal teybine.

İnternette 6fl retrofitinden bahsediliyor, uygulayan oldu mu?

Yada nasıl hallettiniz?

2011/2 ayda banttan çıkmış araç.
    Yaparsın ama mulf modülü kablo tesisatı falan nerdeyse çıkma nbt parasına gelir, Sadece bluetoothdan müzik dinlemekse amaç en iyi çözüm 140₺ ye bir Anker SoundSync almak olacaktır (çok daha pahalı olan belkini de kullandım ama anker ses kaliteside daha iyi). Kabloları da orta konsolun söküp gizlersen fabrikasyon gibi oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Do It Yourself

Continental sport contact güzel tercih, brisgestone driveguard rft kullanıyorum xl yanak olduğu için balona karşı ekstra güvenli. Pirelli pzero önermem çok kolay balon yapıyor rftleri. Ben olsa. Conti ve drive guard arasında fiyatı uygun tarihi yeni olan hangisiyse onu alırdım.
    Driveguard nasıl hocam sessizlik ve yol tutuşu bakımından.
  • htlr H kullanıcısına yanıt
    Yol tutuşu kuru asfaltta çok iyi ıslakta da yeterli bence. Ses olarak bir şey diyemeyeceğim çünkü lastiklerin ses farkını çok fazla duyan birisi değilimdir (ya da hep sessiz lastik kullandığım için sesli lastik bilmiyor da olabilirim)

Driveguardın tercih edilesi diğer sebebi xl yanak olması, hız endeksi y (300km/h), yük endeksinin de 94 olması (bu ebadın standardı 91 dir genelde ve xl yanak opsiyoneldir) yani daha yüksek hızlara dayanabilen ve daha fazla yük taşıyabilen lastikte daha fazla çelik vardır, kauçuk yapısı daha kalitelidir, dolayısıyla kimyasal olarak bozulması daha uzun sürer (daha düşük hız endeksine sahip aynı lastiğe göre kıyaslıyorum) ve daha uzun süre güvenli kullanım sağlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do It Yourself -- 31 Ekim 2018; 18:35:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Do It Yourself

Yol tutuşu kuru asfaltta çok iyi ıslakta da yeterli bence. Ses olarak bir şey diyemeyeceğim çünkü lastiklerin ses farkını çok fazla duyan birisi değilimdir (ya da hep sessiz lastik kullandığım için sesli lastik bilmiyor da olabilirim)

Driveguardın tercih edilesi diğer sebebi xl yanak olması, hız endeksi y (300km/h), yük endeksinin de 94 olması (bu ebadın standardı 91 dir genelde ve xl yanak opsiyoneldir) yani daha yüksek hızlara dayanabilen ve daha fazla yük taşıyabilen lastikte daha fazla çelik vardır, kauçuk yapısı daha kalitelidir, dolayısıyla kimyasal olarak bozulması daha uzun sürer (daha düşük hız endeksine sahip aynı lastiğe göre kıyaslıyorum) ve daha uzun süre güvenli kullanım sağlar.
    Tek eksi yanı konforu düşürmesi sanırım.

• Do It Yourself D kullanıcısına yanıt
    Sağ ol hocam bilgiler için. Bugün biraz dolandım lastikçileri sanırım Sport Contact 5 alacağım fiyatından dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Tek eksi yanı konforu düşürmesi sanırım.

Alıntıları Göster
    Merhabalar, konfor konusunda da bir şey diyemeyeceğim, aracımın orjinal süspansiyonları çok sert olduğu için (spor süspansiyon iptali istememişti alırken) lastik bir şey değiştirmiyor (40 yanakla 60 yanak arasında bile fark hissedemiyorum). Ama dediğiniz doğru mantıklı olan,

sert yanak = daha az esneme = konfor düşüşü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do It Yourself -- 31 Ekim 2018; 22:46:49 >
  • 
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.