Şimdi Ara

BMW 3 SERİSİ E90 (766. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.712
Cevap
105
Favori
1.276.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu yakınlarda e92/e93 almayı düşünüyorum. Piyasaya malum siteye bakınca fiyatlar bana garip geldi. Örneğin satıcı arkadaş yazmış 30 bin km de boyasız 2012 320d fiyat 155 bin. Başka ilana bakıyorum 14o bin km boyasız 2012 150 bin lira istiyor. Birinin kmsi çok çok iyi fiyat diğeriyle kıyaslandığında baya makul. Aracı almadan servise götürüp baktırmayı düşünüyorum. Vw'de 500tl istiyorlardı bilmiyorum Bmw'de ne olur ama boşunada para vermek istemiyorum. Bildiğim bir şey var bu seriyle ilgili 2009 modelden itibaren şanzımanda büyük bir kronik arızanın giderildiği. Şimdiye kadar renault > vw gittim sıfır aldığımdan dolayı böyle bir durumla karşılaşmışlığım yok km düşürme vs. olursa büyük yıkım olacak benim için nelere dikkat edip almak gerek. Zincir problemi oluyormuş birde o da başka bir konu. Bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
  • 2011 lci aracımda 1 haftadır araç bilgisayarında farlar arızalı şeklinde görüyorum. Ampulleri tek tek kontrol ettim herhangi bir sıkıntı görünmüyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Auto da olsa 0 da olsa calismiyor. idrive yok maalesef. Sanirim kodlamak gerekcek
    Kumandadan kapıları açınca uzun-kısa-sis hepsi birden yanıyor bende

Ayrıca Hızı panelde digital gösterme, sinyalin tek dokunuşta 5 kez çalışması ve dörtlü flaşörün her yanışta ikikez yanması gibi özellikleri açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PRoDi -- 20 Nisan 2018; 6:21:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRoDi

Kumandadan kapıları açınca uzun-kısa-sis hepsi birden yanıyor bende

Ayrıca Hızı panelde digital gösterme, sinyalin tek dokunuşta 5 kez çalışması ve dörtlü flaşörün her yanışta ikikez yanması gibi özellikleri açtım.

Alıntıları Göster
    Makyajli kasa mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Makyajli kasa mi?

Alıntıları Göster
    Aynen Lci, ama bu bahsettiklerimi programla (kodlama) ile yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PRoDi

Aynen Lci, ama bu bahsettiklerimi programla (kodlama) ile yaptım.

Alıntıları Göster
    Ncs expert ile mi?

• Merhaba,

E90 2011 E90 320d icin hem filtreleri hem de ön ve arka balatalari alabilecegim bi site önerir misiniz?

Daha önce hic almadim netten. Dogu’da yasiyorum.

Hizlica cevap yazabilirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zizu Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Filtreleri netten bosch olarak aldim ama balata hakkinda bilgim yok maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar. 2012 320d msport sahibiyim
    Lastik Alacağım. Hep Continental Kullanıdım.
    Ama Bu sefer Hankkook a aklım Gidiyor.
    RFT hankook Kullanan Oldu mu Acaba ?
  • Do It Yourself D kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Akşam araca binerken dizim aracın far kumandasına değdi ve 0 park ve farları çevirerek açtığım parça içine gömüldü ve içinde boşa dönüyor. Ön kısmı söktüm far kumandasını çıkardım ve onuda söktüm. Tırnaklı kısmı da çıkardım. Farlar park modunda olduğu için bir türlü sönmüyordu. Tornavida yardımıyla aracı otomatik fara aldım. Ancak o kırılan parçayı bulamadım.

Yardımlarınızı bekliyorum.
  • mehkoc kullanıcısına yanıt
    Hankook kullanan arkadaşım hamurunun yumuşak olduğunu söyledi.

Lastiğimi geçenlerde değiştirdim ve bridgestone potenza s001 rft aldım. Tavsiye ederim.

Araç 320d 2011 Lci 95 binde
  • quote:

Ncs expert ile mi?

Alıntıları Göster
    Hayır, Carista uygulaması ile yaptım.
  • 4007 kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    RFT mi Lastikler ?
     BMW 3 SERİSİ E90 BMW 3 SERİSİ E90

6 nisan da fotodakileri alarak değişim yaptım, diskler bitmişri araç 144bin km de 320d 2010 lci.
    Ön diskler borg & beck
    Arka diskler Meyle
    Balataların hepsi textar
    İki tane de balata fişi
    toplam 1200 lira etiket üzerinden, %12 indirimle aldım 1050 liraya.

21 Nisanda da
    Hengst yakıt filtresi
    Mann yağ filtresi
    hemgst klima filtresi
    270 lira

5 litre Liqui Moly 5w30 ll04 yağ 135 lira
    Liqui moly engine flush 35 lira

ustaya da 70 lira yağ filtre değişimi için,
    270 lira da balata, disk, fren hidroliği ve değişimi ile iki adet arka amörtisöt körüğü değişimi için verdim.
    eski diskleri bıraktım, eski balataları aldım.

Dün de
    HAVA FILTRESI PURFLUX A1333 70 liraya aloparça dan
    yağ n11 den, diğer parçalar bursa kücük sanayi parçacılardan.

umarım yardımcı olmuştur kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twm -- 25 Nisan 2018; 10:17:42 >

Filtreleri n11'den bosch alabilirsiniz.

Ön ve arka balataları Textar tercih edebilirsiniz.

n11 ve otosupermarketim.com sitesinde de ürünleri bulabilirsiniz.
  • 4007 kullanıcısına yanıt
    Far kumndas benimde bir çok kere içine girdi, iki parmağımla çıkardım. İçine girdiğü zaman herhangi bir parça kırılmıyor bende. Senin neresi kırıldı tam olarak, sıfır kumandanın parça fiyatı 500 civarı bu arada.

• Merhaba arkadaşlar, 2011 320d e90 almayı düşünüyorum da bir aracı ekspere soktuk bugün eksper sonuçlarını inceleyebilecek var mı acaba? Araca yazılım yüklemediklerini söylüyor sahibi fakat 400 beygir çıkmış. Bir yardımcı olursanız sevinirim. Hiç anlamıyorum da araba işinden son aldığım audi a3 ile tamirciden çıkamadım bu sefer sorun çıkarmasın diyorum.

BMW 3 SERİSİ E90

BMW 3 SERİSİ E90

BMW 3 SERİSİ E90

BMW 3 SERİSİ E90

BMW 3 SERİSİ E90

BMW 3 SERİSİ E90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shumin -- 25 Nisan 2018; 19:43:14 >

• shumin S kullanıcısına yanıt
    400 hp mi :)

Çok fazla güvenmeyin hocam bu testlere..

• Teşekkür ederim cevabınız için. Teste güvenmiyorum da aracı alıp almamakta kararsızım alınır mı alınmaz sizce? 85 bin lira vereceğim son arabam a3 idi. Sağ airbag patlasa nolcak kaza büyük olsa solda patlardı dedim. 1.5 sene boyunca 10 bin liraya yakın masraf ettim. Bir daha aynı şeyleri yaşamamak adına kazasız bakıyorum. Bu aracı 85 bine buldum. Amacım 2 sene binip f90 kasaya geçmek. Araçtan da hiç anlamıyorum. Yardımcı olacak herkese teşekkürler şimdiden

• Do It Yourself D kullanıcısına yanıt
    İç içe geçirmeli sistem olduğu için farı açmak için çevirdiğim parçanın elektrik ile bağlantısını yapan parçayı çevirdiği kısım kırıldı. Yani kırmızı renkli yeri çeviren kısım kırıldı.

BMW 3 SERİSİ E90

BMW 3 SERİSİ E90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4007 -- 25 Nisan 2018; 20:55:12 >

• 
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.