Şimdi Ara

BMW 3 SERİSİ E90 (765. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.713
Cevap
105
Favori
1.276.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 763764765766767
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O girişten USB' den hafızaya şarkı atabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: htlr

O girişten USB' den hafızaya şarkı atabilirsin

Başka bir işlevi yok yani bluetooth alıcı takıp aux gibi telefondan bağlanıp çalma vs , sağolun hocam teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Ben sadece o iş için kullanıyorum Normalde navigasyon güncellemelerini de oradan yapıyorlar. Telefonu denedim ama usb üzerinden bağlayamadım belki bluetooth alıcı bağlantısı yapılır denemek lazım.

• Arkadaşlar 2011-13 e90 320d arıyorum varsa bildiğiniz tavsiye edeceğiniz ,iyi olur teşekkürler..
  • merhaba,
    3.18 d premium
    2009 model lci
    sunroof yok 83 bin km de 90 bin tl ye alınır mı sizce?
    bana fazla geldi ama araç temiz kazası yok
    sizlerin fikrini almak isterim, piyasası nedir?
  • Mrb,

2011 E90 320d aracim 57.000 kmde ve ön fren balatalari ile ilgili uyari verdi. Bilenler yardim ederse sevinirim.

1. Aracimi yaza saticam, uyariyi kapatip idare etsem sizce tehlikesi olur mu? Alacak kisiye soylerim.

2. Orjinal hangi markalardan takmak lazim?

3. 60.000 km bakimi icin degisecek seyler neler ve seti nereden bulabilirim?

Kisaca yardimci olursaniz cok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zizu

Mrb,

2011 E90 320d aracim 57.000 kmde ve ön fren balatalari ile ilgili uyari verdi. Bilenler yardim ederse sevinirim.

1. Aracimi yaza saticam, uyariyi kapatip idare etsem sizce tehlikesi olur mu? Alacak kisiye soylerim.

2. Orjinal hangi markalardan takmak lazim?

3. 60.000 km bakimi icin degisecek seyler neler ve seti nereden bulabilirim?

Kisaca yardimci olursaniz cok sevinirim.

Balatalar için Bosch servisine gidebilirsin 250tl gibi bir ücreti var bence yaptır geç
  • arkadaşlar e90 2007 kasanın sağlık çantası reflektör ve bağajında birşey varmı düzeni nasıl bilen yada resim atabilen birisi varmıdır

• arkadaşlar merhaba bi e90 araç aldık ama bikaç sorum olucak bagaj da parçalar eksik bi resim olam yada fabrikanın nasıl dizip çıkarttıgını bilen varmı yardımcı olurmusunuz

• tilx29 T kullanıcısına yanıt
    bagajı açınca hemen sağ tarafta kullanma kılavuzu ve ilk yardım kiti olur. onların altında da bir anahtar ve çeki demiri bulunur.
    reflektör ise sol çamurluk üst kısımda olur.
  • 2011 E90 320d (184hp) icin Filtreler ve ön arka balatalari alabilecegim en iyi yedek parca sitesi hangisi?

• Xenon lambamin 1 tanesi yanmiyor artik internetten alcam D2S diye aklimda kalmis ne almam lazim arkadaslar?

2006 model makyajsiz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, benim de 7 sene dayandı fabrika çıkışı osramlar. Benim 2011 LCI e90 araç ampuller d1s ti ve hepsiburadanın kendi sarıcısı olduğu “philips xtreme vision d1s %50” ampullerden. Aldım 2 adet (200TLx2). İkisini bir değiştirdim diğeri de bu gün yarın gidecekti ömrü 2500 saatmiş çünkü.

Tavsiyem “philips extreme vision gen2” ama türkiyede yok malesef. Işık şiddeti çok yüksek ve led gibi beyaz. Onun dışında “xtreme vision gen1 %50” de güzel sarımsı durmuyo orjinal ampullere göre beyaza daha yakın ama ışık şiddeti oem ile aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do It Yourself -- 8 Nisan 2018; 3:31:41 >
  • Do It Yourself D kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam bilgiler icin.

Benimde hediye ceklerimin gunu doluyor dun acil almam gerekiyordu. Philips aldim dun aksam ama sizinki gibi kaliteli degil. Duz model d1s 4300k. Oem den kotu degildir herhalde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 8 Nisan 2018; 11:2:36 >
    Standartla oem aynı sayılır, fark yok yani kötü olmaz belki iyi olabilir biraz.

• Bmw balata ve filtreler icin internetten nereyi önerirsiniz arkadaslar?

Hocam bir de eskiden araci kilitleyince angellar yanardi ama simdi yanmiyor bilgin varmi?

Far şalteri auto konumunda ve idrivedan eve geliş aydınlatması (coming home) açıksa çalışması lazım aslında. (İdrive yoksa bc tuşundan dı ayarı sanırım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do It Yourself -- 8 Nisan 2018; 21:2:51 >
    Auto da olsa 0 da olsa calismiyor. idrive yok maalesef. Sanirim kodlamak gerekcek

• 
Sayfa: önceki 763764765766767
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.