Şimdi Ara

BMW 3.16TI COMPACT NASIL ARABA? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
69.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl 325 320 yok. Biz ne kullanyoruz peki
  • compact larin 320 ti olarak yok,belki amerikada vardir bilemem

316-318-325ti mevcut

quote:

ben 4 ay once artvinde hopa arhavi arasında bmw 316 ti ile şşöölee bi kapışacaz gibi olduk ama adam yemedi haa bu arada benim araba alfa 147.sakın bu arabayı almayın elinizde kalır bence birazda kasıp 116 alamayaa bakınn ....Alman arabasından ne performans bekleyebilirsinki sadece konfor......BMW Bought My Wife

quote:

arkadaşım ne kadar alakalı bilmiyorum ama geçen gün tanıdık galeride audi a3 s-line paketli 2005 model 60bin kmde bi araba sordum gerçekten mükemmel bir araç 21.000 euro dediler 20.000e rahat alınır bilmiyorum benim çok hoşuma gitti.istersen bunuda bir düşün.

• quote:

Orjinalden alıntı: GREvV

compact larin 320 ti olarak yok,belki amerikada vardir bilemem

316-318-325ti mevcut

quote:

ben 4 ay once artvinde hopa arhavi arasında bmw 316 ti ile şşöölee bi kapışacaz gibi olduk ama adam yemedi haa bu arada benim araba alfa 147.sakın bu arabayı almayın elinizde kalır bence birazda kasıp 116 alamayaa bakınn ....Alman arabasından ne performans bekleyebilirsinki sadece konfor......BMW Bought My Wife

quote:

arkadaşım ne kadar alakalı bilmiyorum ama geçen gün tanıdık galeride audi a3 s-line paketli 2005 model 60bin kmde bi araba sordum gerçekten mükemmel bir araç 21.000 euro dediler 20.000e rahat alınır bilmiyorum benim çok hoşuma gitti.istersen bunuda bir düşün.

nasıl yok 320ti dostum.

• nerde var söylermisin dostum
  • quote:

nerde var söylermisin dostum

Nasıl ispatlıyayım sana dostum trafikte 2 tane gordum. Ben aracımı satın alırken bir evvelki gun 320 satmıştı adam. (2002 model.) Bak araştır belki satan varsa bulursun arabam com da şurda burda. Zamanında bu forumda 325ti diye bı arabanın varlıgından bıle birhaber olan kişiler vardı yanlış anlama yadırgamıyorum ama bilmemek değil öğrenmemek ayıp. Yanı burda Kuruya Islak Diyorsun onu anlatmaya çalıştım.

edit:

Borusan OTO Avcılar dan Satış Müdürüne Gidip Sorabilirsin Telefon açıp ordakilere sorma bilmezler. Genelde Bazen yeniler eski araçlar hakkında birşey bilmiyor. Biz Borusan İstinyeden almıştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuf -- 12 Mart 2007; 18:12:20 >

• Farkettınız mı hortlak bır konu uzerınde tartısılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: MESSERSCHMITT

ben 4 ay once artvinde hopa arhavi arasında bmw 316 ti ile şşöölee bi kapışacaz gibi olduk ama adam yemedi haa bu arada benim araba alfa 147.sakın bu arabayı almayın elinizde kalır bence birazda kasıp 116 alamayaa bakınn....Alman arabasından ne performans bekleyebilirsinki sadece konfor......BMW Bought My Wife

sakın bu arabayı almayın BMW Compact serisi için dedim ...........ALFA ROMEO 147 için demedim dikkatinize sunarım

• @özdamar

filim adamsin vesselam

olmayan birseye var diyen sensin dostum,senin gördügün 320TD (compact) tir

almanyada 320ti diye bir arac yok,bilmedigimdem amerikada varsa vardir dedim.
  • çok güzel bir araba...
  • quote:

@özdamar

filim adamsin vesselam

olmayan birseye var diyen sensin dostum,senin gördügün 320TD (compact) tir

almanyada 320ti diye bir arac yok,bilmedigimdem amerikada varsa vardir dedim.

dostum bir karışıklık mı oldu yoksa biz neyi tartışıyoruz anlamadım.

Neyse bak benım gordugum 320 Compact .. yani compact kasanın 320 si .. hatta benzinli ...
  • bir karisiklik oldu galiba
  • Bence o paraya 2.el bir 1.16 da alınabilir
  • o para 2005te kaldi
  • @özdamar dostum;
    3.16 ti 1600cc benzinli dir
    3.18 ti 2000cc benzinli dir
    3.20 td 2000cc dizel dir
    tr de 2002-2004 arası çıkmış compact larda 3.20 ti diye bir model yoktur.
    3.25 ti var oda 3-5 kişide.biri de sensin
  • quote:

Orjinalden alıntı: raifkokten

@özdamar dostum;
    3.16 ti 1600cc benzinli dir
    3.18 ti 2000cc benzinli dir
    3.20 td 2000cc dizel dir
    tr de 2002-2004 arası çıkmış compact larda 3.20 ti diye bir model yoktur.
    3.25 ti var oda 3-5 kişide.biri de sensin

onu anlatmaya çalıştım ama farklı konularda yazmışız..

• tı compcat ac cope gıtsın deerım
    520ia
    318i
    suandada 320i var
    insallah kısa bır zaman sonra 318cia im olacak =) ama ti mi uzak dur derim
    kampanya arabası o bea
  • hadi diğerlerini anladık ta vergi neden sorunmuş? 1.6 motor bu araba.

iş arkadaşıma shell in piyangosundan çıktı. hiç kullanmadı, aynen sıfır koydu galeriye. çok zor sattı. pek tutulmuyormuş bu compactlar.

quote:

Orjinalden alıntı: VEDAT_06

Karizma olur.
    Benzin, vergi, bakım masrafları gibi etkenler FAZLA sorun olmaz ise kesin al.
    Alınmaz mı o araba.
    Hiç kullanmadım ancak, BMW ve 2004 model.
  • quote:

Orjinalden alıntı: burcabg

burası herhalde kosiflerin önü
  • bir topicin dönüşü
  • değişen bir şey yok,2007 senesinde de temiz,düşük km de full 3.16 compact a 18-19 bin euro istiyorlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.