Şimdi Ara

BMW 3.16TI COMPACT NASIL ARABA? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
69.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sağolasın daha güzelleri sizede denk gelir inşallah. Ben izmir karşıyakada bir rumdan almıştım. İzmir karşıyakanın araçları nedense temiz oluyor. Önceki aracımıda oradan almıştım.
  • Bende bu araçların m paketinden arıyorum yada individual olanlarından varsa olan alabilirim düşük kmli temiz araç..
  • Maraz alinin arabasıı diillmii oo xd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok rahat sağlam konforlu hemde cok ucuz..ve benim ilk arabam..beni öldürür o kadar diyebilirim.tek kapi olayina gelirsek cevrenizden geçen araclarin icine bakin ya 1 yada 2 kişi goruceksinizdir.4 kapili arabalar bence bosuna masraf ve guvensizlik teşkil ediyor.cocuklar yolda giderken sakalasirken allah gostermesin kapilari acip dusebilirler.boyle cok guvenli kafam rahat bir sekilde ailece 5 kisi binip gidiyoruz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lordall_59

Cok rahat sağlam konforlu hemde cok ucuz..ve benim ilk arabam..beni öldürür o kadar diyebilirim.tek kapi olayina gelirsek cevrenizden geçen araclarin icine bakin ya 1 yada 2 kişi goruceksinizdir.4 kapili arabalar bence bosuna masraf ve guvensizlik teşkil ediyor.cocuklar yolda giderken sakalasirken allah gostermesin kapilari acip dusebilirler.boyle cok guvenli kafam rahat bir sekilde ailece 5 kisi binip gidiyoruz...
    arka kapıda çocuk kilidi diye bir şey var dört kapılı araçlarda da sıkıntı olmaz
  • hayatta alacağım en son bmw'dir. compact bmw tarihinin yüz karasıdır. bu yüzden fiyatları emsallerinden daha uygun.
  • Ben de 3.16ti bakıyorum. 50 bin liraya 125.000 kmde LPG takılmamış boş paket bir araç var. Ne dersiniz alınır mı?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sitenin-en-iyisi-125-bin-km-816116066/detay/

Bu arada motor hacmi muhabbetini bitireyim.

Toplamda 3.16ti ismi altında 4 farklı motor var. Bildiğim kadarıyla Türkiye'ye ithal edilenler 1,6 litre.
     BMW 3.16TI COMPACT NASIL ARABA?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.