Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (753. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
43.608
Cevap
311
Favori
2.867.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enkarizmanickbende

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sifir-bmw-116-technology-plusconfor-plussanrof-plusx-enon-plusgeri-kamera-169439563/detay

Bu araçların garantisi oluyor mu?

Bir de navigasyon var denmiş fakat o ekranda navigasyon nasıl oluyor?

ilan açıklamasında yazan bütün bilgiler yanlış.

• selam arkadaşlar cumartesi günü f20 116i m sport aracıma 3500 km de racechip yaptırdım.ilk takıldığında bisey anlamadım ama 100 km falan geçince arabaya bi ruh geldi eko pro modda dahi araba bayağı canlandı sport modda tam kullanmadım ama yakında 0 100 denemesi yapacağım.burda racechip taktıran arkadaşlar olumlu olumsuz fikirlerini yazarsa sevinirim.saygılar
  • bide 0 100 denemesini yapabileceğim bi cihaz varmıdır. yada iphone uyumlu olan program gibi birsey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsunami06

selam arkadaşlar cumartesi günü f20 116i m sport aracıma 3500 km de racechip yaptırdım.ilk takıldığında bisey anlamadım ama 100 km falan geçince arabaya bi ruh geldi eko pro modda dahi araba bayağı canlandı sport modda tam kullanmadım ama yakında 0 100 denemesi yapacağım.burda racechip taktıran arkadaşlar olumlu olumsuz fikirlerini yazarsa sevinirim.saygılar

dynoya soktunuz mu,hangi ayarda kullanıyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k.a.a.n.

quote:

Orijinalden alıntı: tsunami06

selam arkadaşlar cumartesi günü f20 116i m sport aracıma 3500 km de racechip yaptırdım.ilk takıldığında bisey anlamadım ama 100 km falan geçince arabaya bi ruh geldi eko pro modda dahi araba bayağı canlandı sport modda tam kullanmadım ama yakında 0 100 denemesi yapacağım.burda racechip taktıran arkadaşlar olumlu olumsuz fikirlerini yazarsa sevinirim.saygılar

dynoya soktunuz mu,hangi ayarda kullanıyorsunuz

dnyo ya sokmadım hocam.ayar konusuna gelince aldığım yer sadece cihazı taktı başka bi ayar yapmadı sorduğumda 186 hp 272 tork oldu dedi.
  • tsunami06 T kullanıcısına yanıt
    0-100 hızlanmasında pek bi gelişme beklemeyin. Genellikle bu değer pek değişmez diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: edysch

Geçen ay aracı sattıkdan sonra hic bir aracdan aynı zevki alamadım. Sanırım tekrar 116 alacağım :) M paket + Estoril + sunroof 2014 model bir araç için Temmuz teslim 98Bin fiyat aldım. Ne dersiniz alınır mı? Aslında yıl sonunu bekleyecektim ama dayanamadım :)

araç alınır alınmasına da fiyat ı yüksek buldum.
  • hocam racechip türkiye sitesindeki adreste yaptırdım.fiyatıda pm attım.
  • Küçük ekranda da navigasyon mümkün. Türkiye sitesinde yok ama navigation business (küçük ekran) ve navigation professional (büyük ekran) iki ayrı navi var. Aralarındaki navigasyon anlamına en büyük fark professional olanın 3D gösterebilmesi ve ekranı ikiye bölebilmesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesbul

0-100 hızlanmasında pek bi gelişme beklemeyin. Genellikle bu değer pek değişmez diye biliyorum.

0-100 hızlanması 7 e dustu. 7snlık hızlanması olan muadıl bır aracla denendi ve onaylandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mickcasey

quote:

0-100 hızlanması 7 e dustu. 7snlık hızlanması olan muadıl bır aracla denendi ve onaylandı

ortak kalkışmı yaptınız ? hangi araçla denediniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mcsdirt

quote:

Geçen ay aracı sattıkdan sonra hic bir aracdan aynı zevki alamadım. Sanırım tekrar 116 alacağım :) M paket + Estoril + sunroof 2014 model bir araç için Temmuz teslim 98Bin fiyat aldım. Ne dersiniz alınır mı? Aslında yıl sonunu bekleyecektim ama dayanamadım :)

Tsk ederim yorum icin, bende bastan once cok yüksek buldum ama sonra galerilerdeki sıfır 2013/2014 sunrooflu M paket olmayan araçlar için 90 a kadar fiyat istenince daha makul geldi. Bakalım 3 Temmuzda nasipse teslim alacağım. Zaten bu gidisle bu fiyatlar bir daha kolay kolay 70-80 leri göremeyecek gibi duruyor. Ustüne üstlük %45 OTV+%18 KDV süper bisey :) Uzun süre kullanmayı planlıyorum Allah nasip ederse.

• Ben de aranıza katıldım arkadaşlar, 2012 Comfort paket 18.000 km de beyaz.
  • quote:

quote:

quote:

Tsk ederim yorum icin, bende bastan once cok yüksek buldum ama sonra galerilerdeki sıfır 2013/2014 sunrooflu M paket olmayan araçlar için 90 a kadar fiyat istenince daha makul geldi. Bakalım 3 Temmuzda nasipse teslim alacağım. Zaten bu gidisle bu fiyatlar bir daha kolay kolay 70-80 leri göremeyecek gibi duruyor. Ustüne üstlük %45 OTV+%18 KDV süper bisey :) Uzun süre kullanmayı planlıyorum Allah nasip ederse.

Sıfır 116i M paket + techno paket + sunroof = 95 bin iyimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_h -- 24 Haziran 2014; 19:37:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

quote:

quote:

quote:

hangi bayiden aldınız bu fiyatı? acaba beyaz renk olabilir mi? 2014 model mi? Benim aldığım rakama gore uygun ama burada çok daha tecrübeli arkadaşlar var yorum yapabilecek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

quote:

quote:

quote:

hangi bayiden aldınız bu fiyatı? acaba beyaz renk olabilir mi? 2014 model mi? Benim aldığım rakama gore uygun ama burada çok daha tecrübeli arkadaşlar var yorum yapabilecek.

Kosifler bostancı, 2014 model beyaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_h -- 24 Haziran 2014; 21:14:49 >

• edysch E kullanıcısına yanıt
    galericiler 1 ay sonra 105000 tl istedikleri M sportları 95 e çekecekler. mayıs ayından itibaren yetkili satıcıların elinde M paket yoktu.

yeni araçların tr ye giriş süresi yaklaşık 2.5 -3 ay bandında olunca fırsatçı galericiler de bu fırsattan yararlanıp daha önce borusandan kampanyalı aldıkları araç fiyatlarını şişirdiler.

Satış yapabildiler mi? sanmıyorum internetteki ilanların çoğu uzun zamandan beri nette ve her hafta ilanı silip yeni ilan verilmiş gibi ilanı güncel tutuyorlar.

borusandan 94000 tl ye aldıkları aracı 104000 tl ye okutmaya çalışıyorlar çakallar bir araçtan 10000 tl kazanacaklar akıllarınca.

geçenlerde galerinin bir tanesini aradım neden fiyatınız yüksek diye sordum, piyasada araç yok o yüzden dedi . Araçlar gelmeye başlayınca fiyatı indirecek misin diye

sorunca da satılmazsa düşer dedi durum bundan ibaret.
  • fatih_h kullanıcısına yanıt
    şu anki güncel fiyat buzaten borusanın hangisine gidip sorarsanız sorun.

fiyat yine de yüksek bence 90'ı geçmemeli ancak o fiyata hiçbiri malesef veremez.
  • quote:

şu anki güncel fiyat buzaten borusanın hangisine gidip sorarsanız sorun.

fiyat yine de yüksek bence 90'ı geçmemeli ancak o fiyata hiçbiri malesef veremez.

o 90 a falan sıfır M paket aldığımız günler geride kaldı, euronun düşmediği ki bu güne kadar hiç yaşanmadı veya yeni eklenen vergilerin azaltılmadığı bi durum olmadığı sürece, en az 95 civarına verirler bundan sonra M leri. Ben m paketsiz aldım yavaş yavaş kendim M pakete çeviriyorum en çok 3 4bin tl fark ediyor.oda uğraşmayı sevmeyen için uzun iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: k.a.a.n.

quote:

Orijinalden alıntı: Mickcasey

quote:

ortak kalkışmı yaptınız ? hangi araçla denediniz ?

1.18 ile denedim geciyorum yaklasık 2 boy. Fabrika cıkısı 320d ile denemek istiyorum. Bu arada stock 116 ile race chipli deneme videomu görebilirsin. Arkadaş gaza basmamış yorumu yapmayın daha sonra araçları değiştik gercekten fark bu derece ve yokuş yukarı tork ile bu düzlüktekinden dahada çok fark oluyor.

http://www.youtube.com/watch?v=BrzBXnwCmpk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mickcasey -- 24 Haziran 2014; 22:50:27 >

• 
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.