Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (755. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
43.609
Cevap
310
Favori
2.867.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Once wd40 deneyin herseye ilac o. Olmazsa silikon sprey denersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gakhturr kullanıcısına yanıt
    Aynısını oluyor, ellemeyin hiç. Plastik aksama WD40 kesinlikle sıkmayın.
  • bmw 116
    arac 2 kişilik.
    arka cam çok küçük dikiz aynasını kullanamıyorsunuz
    arka taraf çok dar
    yakıt 7 litrenin üstünde
    golfe rakip olarak yapmışlar ama golf 116'yı yer
    araç sekiz ileri güzel
    yakıt tüketimi 7 litrenin altında inmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bir_vatansever

bmw 116
    arac 2 kişilik.
    arka taraf çok dar
    yakıt 7 litrenin üstünde
    araç sekiz ileri güzel

"golf 116'yı yer" ?@!

ne içtiysen ben de istiyorum.
  • bir_vatansever kullanıcısına yanıt
    hocam şaka yapıyon herhalde.arada dağlar kadar fark var.2009 da sıfır golf 6 higline 1,4 tsi 122 hp aldım 1 ay sonra satıp tekrardan BMW ye döndüm.bmw nin sadece arkadan itişi yeter kalitesinden bahsetmiyorum bile.bide 7 litrenin altına düşmüyor demisin BMW golfle istanbuldan ankaraya full depo ile gittim ankaraya 100 km kala benzin bitti hangisi daha az yakıyor.
    Arka cam çok küçük dikiz aynası kullanılmıyor yazmak için dikiz aynasını ayarlamayı bile becerememek gerekir. Arka taraf rakiplerinden dar olabilir ama öyle atla deve bir fark da yok. Golf S klas da 1 serisi twingo değil. Yakıt 7 litrenin altına düşmüyor kısmına benzinli kullanan arkadaşlar cevap verir.

Not: 38 bin kmdir dikiz aynası kullanıyorum.
  • quote:

bmw 116
    arac 2 kişilik.
    arka taraf çok dar
    yakıt 7 litrenin üstünde
    araç sekiz ileri güzel

Şehirlerarası yakıt, 100 km hız ortalaması ile 5.0lt/100km oluyor ve bu değer zorlanmadan tutturulabiliyor. Gayet ekonomik bir motoru var, isterseniz tam bir performans canavarı da oluyor.
  • carretera C kullanıcısına yanıt
    bak şimdi sana kullanmış olduğum 116dan resimli olarak aktarayım; cam ve arka koltuklardan dolayı dikiz aynasından görüşün çok dar kalıyor. ayrıca burası forum sayfası herkes olumlu olumsuz görüşlerini yazabilir olumsuz görüşlerde bu markayı kötülemek gibi algılanması çok ilginç.
  • quote:

bmw 116
    arac 2 kişilik.
    arka taraf çok dar
    yakıt 7 litrenin üstünde
    araç sekiz ileri güzel

sana zorlamı satıyorlar ? alma. varsa 95 100binliran cebinde kalsın. Cem yılmazın dediği gibi cahilliğini belli etme bari,Golfe rakip olarak üretilen bir araç değil focus forumuyla falan karıştırdın heralde sen burayı.

• quote:

bak şimdi sana kullanmış olduğum 116dan resimli olarak aktarayım; cam ve arka koltuklardan dolayı dikiz aynasından görüşün çok dar kalıyor. ayrıca burası forum sayfası herkes olumlu olumsuz görüşlerini yazabilir olumsuz görüşlerde bu markayı kötülemek gibi algılanması çok ilginç.

ön koltukları orta direği geçecek kadar geri çekmişsiniz sonra da arka taraf dar demişsiniz. golfteki koltukları da böyle yatırıp kullanabiliyor musunuz? yoksa ne şekle sokarsanız sokun leylek gibi havada kaldığı için otobüs gibi mi kullanıyorsunuz ?

• quote:

kendini gülünç duruma düşürmek için niye bukadar çabalamışsın ki ?

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=64394245&p=1294#93668097

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=75160452&p=1#93662507

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=55694572&p=144#93663639

eeee hangisi senin karar verebildin mi bmw mi audimi volvomu ?

• ha unutmuşuz dün bunlarıda almışsın sen

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=36543547&p=29#93724946

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=41015399&p=4#93749295

neyse fazla rezil ettik seni heralde :) olur bi gün olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k.a.a.n. -- 26 Haziran 2014; 16:19:39 >

• k.a.a.n. kullanıcısına yanıt
    3'de benim 3 nude kullandım. kullandığım araçlar hakkında yorum yapamaz mıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bir_vatansever -- 26 Haziran 2014; 16:13:40 >
  • 2 gün öncede bunun için üye oldun heralde her neyse güzel kardeş kolay gelsin sana :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k.a.a.n. -- 26 Haziran 2014; 16:18:05 >
  • quote:

bmw 116
    arac 2 kişilik.
    arka taraf çok dar
    yakıt 7 litrenin üstünde
    araç sekiz ileri güzel

Öncelikle BMW 116'nın 5 kollu süspansiyonu, golf'ün dandik sabit aksını tek başına yer:

BMW'nin 5 kollu süspansiyonu:http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/1m-bmw.jpg
    Golf'ün sabit aksı:http://img2.auto-motor-und-sport.de/Golf-Achsen-Verbundlenker-Achse-fotoshowImage-9ac32ba1-652055.jpg

yol tutuş, viraj alma, arkadan itiş, bmw markası... bunları üst üste koyarsan çarpışma testlerinden 5 yıldız alamayan golf'ün yanından bile geçmezsin.

• estoril mavi aracımın boya koruması bitti.

izmirde oturuyorum. yıkama yaptırdığım yere boyu koruması için 250 tl dediler. içinde motor korumasıda var. meguiar ve 3m kullanıyorlarmış. ama gönlüm hep sonaxtan yana olmuştur. sizce nereye götürmeli kime yaptırmalı?

ek olarak 2. sorum ise aracın ön kaputunda naylon koruma olmadığı için taş çizikleri ve böcek pislikleri var ve boyaya işlemiş silmekle geçmiyor. bu böcek pisliklerini nasıl geçirebiliriz yada geçme ihtimali varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gakhturr

estoril mavi aracımın boya koruması bitti.

izmirde oturuyorum. yıkama yaptırdığım yere boyu koruması için 250 tl dediler. içinde motor korumasıda var. meguiar ve 3m kullanıyorlarmış. ama gönlüm hep sonaxtan yana olmuştur. sizce nereye götürmeli kime yaptırmalı?

ek olarak 2. sorum ise aracın ön kaputunda naylon koruma olmadığı için taş çizikleri ve böcek pislikleri var ve boyaya işlemiş silmekle geçmiyor. bu böcek pisliklerini nasıl geçirebiliriz yada geçme ihtimali varmı?

meguiars ın o kurumuş böcek pislikleri için bitane ürünü vardı,bu cam fısfıslarına benzeyen bi şişede,bi ara kullanmıştım geçiriyodu hepsini,tam adını hatırlamıyorum ama.bi araştırın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k.a.a.n. -- 26 Haziran 2014; 17:17:55 >
  • urunguu kullanıcısına yanıt
    Şehiriçi 7 litrenin üstünde yakıyor şehirdışında s7 de de çok ekonomik oluyor 6,5 litre yakıyor bu forum sayfasında olumlu olumsuz yorum yapılıyor sevdiğiniz yada kullandığınız araba hakkında yapılan olumsuz yorumları hakaret gibi algılamamak lazım Kişisel yorumlar yapılıyor benim beğenmediğimi sen beğenmiş olabilirsin senin beğendiğinide ben beğenmemiş olabilirim bunları saygıyla karşılanmalı

Öncelikle, senli benli samimi olacak kadar tanıştığımızı sanmıyorum.
    Fotoğraf sunduğunuz iyi oldu. Hakikaten kullanmışsınız arabayı, fotoğrafa bakınca bir anda ikna oldum.
    Siz kullandıysanız bunca zamandır burada yüzlerce sayfa yazı yazan kişiler de kullandı. Arka görüş ile ilgili şu forumda bir tane şikayet göremezsiniz. Ayna ayarlamayı bilmiyorsunuz sanırım. Çizdiğiniz çizgide ayna hizzasını ön koltuk başlığı altından gösterip arka koltuğa denk geldiğini ima etmişsiniz sanırım. Size bir bilgi, öyle bir şey yok. Ayna daha yukarda ve arka başlıklar da yatıyor.

Arka koltuklar için de geniş demedim, rakiplerine göre çok dar değil dedim. Tabi abartmak isteyince insan abartıyor. Diz mesafesi yok falan diye yazıp çizmeniz çok şirin olmuş yine de.

Son olarak marka kötülemek gibi algıladığımı siz çıkardınız. Ben olan ve olmayan sorunları net olarak söylüyorum. Benzer şekilde buradaki herkes rahatsızlıklarını paylaşıyor. Tabi şimdiye kadar Golf 116'dan iyi gibi izansız yorum yapan da çıkmadı troller hariç.

• 
Sayfa: önceki 753754755756757
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.