Şimdi Ara

BMW 1 SERİSİ F20 (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
43.608
Cevap
311
Favori
2.867.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim aracda ilk kalkis aninda sanjimandan vinlama sesi geliyorsanki sizin araclarda bu ses varmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeta60

Benim aracda ilk kalkis aninda sanjimandan vinlama sesi geliyorsanki sizin araclarda bu ses varmi.
    tam olarak bahsettiğiniz sesi anlamadım?
  • Fiyat düşmüşken kaçırmayalım dedik ve anneme 1.16 alıyoruz , araba çok kullanılmayacak yılda 5-6 bin km.Periyodik bakım 12 bin km deniyor benim sorum diğer markalardaki gibi km dolmasa bile yılda 1 bakım şartı varmı yoksa illa 12 bin km mi ?
  • bir skintisi olursa arac uyariyor diye biliyorum.. kullanma tarziniza bagli olarak servise gideceginiz zamani ya da km yi kendisi soyluyor zaten..
  • Umarım 2 ay sonra bmw sahibi olabileceğiz . En ucuz hangisi ise o olacak sanırım ama en ucuzda anlattığınız standartlar var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Umarım 2 ay sonra bmw sahibi olabileceğiz . En ucuz hangisi ise o olacak sanırım ama en ucuzda anlattığınız standartlar var mi ?
     BMW 1 SERİSİ F20
  • quote:

Umarım 2 ay sonra bmw sahibi olabileceğiz . En ucuz hangisi ise o olacak sanırım ama en ucuzda anlattığınız standartlar var mi ?

Standart donanım tek paket halinde

Yıkamalı Bİ XENON FARLAR

Çift taraflı dijital klima

Aydınlatma paketi iç ve dış

Elektrokrom aynalar

16 veya 17 çelik jant

Start Stop özelliği

Yanılmıyorsam 6 havayastığı abs dtc dsc

Ani frenlemede yanıp sönen stop lambaları

Yol bilgisayarı

Yağmur sensörü

Far sensörü

Kol dayama

Seyir halinde otomatik kilitlenen kapılar

Spor çok fonksiyonlu derinlik ve yükseklik ayarlı deri direksiyon

USB ve AUX girişi

• şu fotoğraftaki kırmızı nokta ışıkların adı ne? içeriyi loş yapan güzel bir uygulama ama adını merak ettim baya araştırdım bulamadım. bir de seviye ayarı varmı? iç kadran gibi mi....

teşekkürler

(buarada Hayırlı olsun, Allah nazarlardan kazadan beladan saklasın)

quote:

Orijinalden alıntı: cantaylan

Resimler biraz kötü , cep telefonumdan ötürü..

BMW 1 SERİSİ F20

• quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

şu fotoğraftaki kırmızı nokta ışıkların adı ne? içeriyi loş yapan güzel bir uygulama ama adını merak ettim baya araştırdım bulamadım. bir de seviye ayarı varmı? iç kadran gibi mi....

teşekkürler

(buarada Hayırlı olsun, Allah nazarlardan kazadan beladan saklasın)

quote:

Resimler biraz kötü , cep telefonumdan ötürü..

BMW 1 SERİSİ F20

Alıntıları Göster
    @donanımcı aras

O küçük spot ışıklar gece gözü almadan kokpit ve vites kolunun olduğu bölgeyi loş bir ışıklandırma ile aydınlatıyor. Aynı 2 turuncu spot ışık arka koltuklar içinde var. Sanırım iç aydınlatma paketi olarak isimlendiriliyor. Işıkların seviyesi arttırılıp azaltılabiliyor yol bilgisayarı sayesinde.

İyi dilekleriniz için sağolun..

• quote:

@donanımcı aras

O küçük spot ışıklar gece gözü almadan kokpit ve vites kolunun olduğu bölgeyi loş bir ışıklandırma ile aydınlatıyor. Aynı 2 turuncu spot ışık arka koltuklar içinde var. Sanırım iç aydınlatma paketi olarak isimlendiriliyor. Işıkların seviyesi arttırılıp azaltılabiliyor yol bilgisayarı sayesinde.

İyi dilekleriniz için sağolun..

Alıntıları Göster
    kadran ve radyo ışığı yol bilgisayarından ayarlanıyor ama o loş ışıklarda bi değişme görmedim ben, sizin denemenizde loş ışıklarda azalıp arttı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

kadran ve radyo ışığı yol bilgisayarından ayarlanıyor ama o loş ışıklarda bi değişme görmedim ben, sizin denemenizde loş ışıklarda azalıp arttı mı?

Alıntıları Göster
    sol sinyal kolundaki set yazıodu sanırım, tuşu aşağı doğru çekiceksiniz lamba fonksiyonu geldiğinde sağa doğru yine sinyal kolundaki bc tuşuna basıcaksınız ve oradan arttırıp azaltabilirsiniz. Kısacası tüm kokpitteki kadranlarda dahil ışıklarını azaltıp arttırken bu bahsettiğimiz loş spot ışıklarda onlara paralel olarak artıp azalıyor. Buradan böyle anlatmam çok zor. Ben yine boş vakit bulduğumda resim çekip anlatmaya çalışırım.

• quote:

sol sinyal kolundaki set yazıodu sanırım, tuşu aşağı doğru çekiceksiniz lamba fonksiyonu geldiğinde sağa doğru yine sinyal kolundaki bc tuşuna basıcaksınız ve oradan arttırıp azaltabilirsiniz. Kısacası tüm kokpitteki kadranlarda dahil ışıklarını azaltıp arttırken bu bahsettiğimiz loş spot ışıklarda onlara paralel olarak artıp azalıyor. Buradan böyle anlatmam çok zor. Ben yine boş vakit bulduğumda resim çekip anlatmaya çalışırım.

Alıntıları Göster
    çok teşekkür ederim :) birazdan denicem...

resim için de şimdiden teşekkürler, zahmet verdim....

• quote:

quote:

Standart donanım tek paket halinde

Yıkamalı Bİ XENON FARLAR

Çift taraflı dijital klima

Aydınlatma paketi iç ve dış

Elektrokrom aynalar

16 veya 17 çelik jant

Start Stop özelliği

Yanılmıyorsam 6 havayastığı abs dtc dsc

Ani frenlemede yanıp sönen stop lambaları

Yol bilgisayarı

Yağmur sensörü

Far sensörü

Kol dayama

Seyir halinde otomatik kilitlenen kapılar

Spor çok fonksiyonlu derinlik ve yükseklik ayarlı deri direksiyon

USB ve AUX girişi

Renk seçimi ve jantlarda para artıyor mu ? Bmw nasıl bir politika izliyor bu konuda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Furusato

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Jant seçiminde biz extra ödedik. 17 jant var şu anda aracımda. Ancak stoklarda bu jant vardı aslında ben özellikle talep etmedim. Benim aracımda bu arada sunroof yok. 17 inc jant ve piyano black iç kaplama için extra ödedik.. diğer donanımlar aynı standart.
  • quote:

Jant seçiminde biz extra ödedik. 17 jant var şu anda aracımda. Ancak stoklarda bu jant vardı aslında ben özellikle talep etmedim. Benim aracımda bu arada sunroof yok. 17 inc jant ve piyano black iç kaplama için extra ödedik.. diğer donanımlar aynı standart.

Alıntıları Göster
    arkadaslar merhaba bende cuma gunu ıkınıcı elden 2009 1.16 aldım.ınsallah ıyı yapmısımdır(ıyı yaptıgımı sanıyorum)
    bundan once bır cok arac aldım sattım yanı markalar arası bır cok arac gecısım oldu.ww,ople,frelander,g.chrokee vs. en son kullandıgım gc.mı degıstırmeye karar verdıgımde aklımda hep audı ve golf(daha once 2007 vardı) vardı bunlardan bırını tercıh edıp sıfırını almaya kararlıydım fakat dogusa gıttım her ıkı aracı gorusmek uzere.takasa verecegım gc. aracım oldugunu belırttım.adamlar ne hıkmetse kıl aldırmıyorlar yanı ıster al ıster alma mantıgı bırde takasa verecegım araca cok komık bır fıyat teklıf etmezlermı zaten davranıslarından kızgının bırde bu sekılde fıyat verdıler ıyıce sınırlendım. golfe yanlıs hatırlamıyorsam dsg com.54000 tl a3 dsg 60000 tl ve arac yok bekleyeceksınız bu sınır ve kızgınlıkla cıktım bır arakadasım telefonla hatır sormak ıcın aradıgında durumu aktardım ve hemen kendısıne ugramamı ve galerıde bır 116 oldugunu gormemı ıstedı gıttım basta arac baktıgımda kucuk geldı malum son ıkı aracımda yuksek aractı. fakat ıcıne bındıgımde sankı bır sey oldu degısık bır duyguya kapıldım(kı araclardan bıraz anladıgımı sanıyorum) ve sofor koltuguna oturur oturmaz ıcımden bu aracı almalıyım dedım.arkadsım orada bulunan 3.20d yıde gosterdı bındım fakat hayır 116 olacak dedım ve hemen pazarlıga oturdum aracımı takasa koydum ve pazarlıklar netıcesınde 2009 39000 km (sanrof ve angel yok dıger her sey var sanırım) 48000 tlye anlastım ve aldım bu hafta satısını yapacagım.
    neyse arkadaslar ılk uyelık olarak cok yazdım sanırım.
    bundan sonra bende sızler ıle bırlıkteyım
    tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: lohman

arkadaslar merhaba bende cuma gunu ıkınıcı elden 2009 1.16 aldım.ınsallah ıyı yapmısımdır(ıyı yaptıgımı sanıyorum)
    bundan once bır cok arac aldım sattım yanı markalar arası bır cok arac gecısım oldu.ww,ople,frelander,g.chrokee vs. en son kullandıgım gc.mı degıstırmeye karar verdıgımde aklımda hep audı ve golf(daha once 2007 vardı) vardı bunlardan bırını tercıh edıp sıfırını almaya kararlıydım fakat dogusa gıttım her ıkı aracı gorusmek uzere.takasa verecegım gc. aracım oldugunu belırttım.adamlar ne hıkmetse kıl aldırmıyorlar yanı ıster al ıster alma mantıgı bırde takasa verecegım araca cok komık bır fıyat teklıf etmezlermı zaten davranıslarından kızgının bırde bu sekılde fıyat verdıler ıyıce sınırlendım. golfe yanlıs hatırlamıyorsam dsg com.54000 tl a3 dsg 60000 tl ve arac yok bekleyeceksınız bu sınır ve kızgınlıkla cıktım bır arakadasım telefonla hatır sormak ıcın aradıgında durumu aktardım ve hemen kendısıne ugramamı ve galerıde bır 116 oldugunu gormemı ıstedı gıttım basta arac baktıgımda kucuk geldı malum son ıkı aracımda yuksek aractı. fakat ıcıne bındıgımde sankı bır sey oldu degısık bır duyguya kapıldım(kı araclardan bıraz anladıgımı sanıyorum) ve sofor koltuguna oturur oturmaz ıcımden bu aracı almalıyım dedım.arkadsım orada bulunan 3.20d yıde gosterdı bındım fakat hayır 116 olacak dedım ve hemen pazarlıga oturdum aracımı takasa koydum ve pazarlıklar netıcesınde 2009 39000 km (sanrof ve angel yok dıger her sey var sanırım) 48000 tlye anlastım ve aldım bu hafta satısını yapacagım.
    neyse arkadaslar ılk uyelık olarak cok yazdım sanırım.
    bundan sonra bende sızler ıle bırlıkteyım
    tesekkurler

Alıntıları Göster
    bu arabanın yağmur sensörü işime yaramıyor. görüş mesafesi azalıyor, geç çalıştırıyor silecekleri

• Yurtdışından kararan yan aynalar,ön park sensörü,krom ön ızgara temin edebilirmiyiz eğer getirtebilirsem borusan servisleri garantiyi bozmadan uygularmı araca.Birde artcarda dakota veya nappa deri yaptırsam nasıl olur yaptıran oldumu artcar bu konuda profesyonel gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyler___durden

bu arabanın yağmur sensörü işime yaramıyor. görüş mesafesi azalıyor, geç çalıştırıyor silecekleri

yağmur sensörünü aktif ettigin yerin solunda assagı / yukarı getirebilicegin bir ayar cubugu var onu en üste getirdiginde görüsün hep tertemiz oluyor dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MINERVAL

Yurtdışından kararan yan aynalar,ön park sensörü,krom ön ızgara temin edebilirmiyiz eğer getirtebilirsem borusan servisleri garantiyi bozmadan uygularmı araca.

Borusan'ı arayıp servisten detaylı bilgi alırsan daha iyi olur..

quote:

Birde artcarda dakota veya nappa deri yaptırsam nasıl olur yaptıran oldumu artcar bu konuda profesyonel gibi.

şahsen sonradan yaptırılan derilerin araçla beraber alınan deri kadar kaliteli olduğunu düşünmüyor ve tavsiye etmiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

quote:

Yurtdışından kararan yan aynalar,ön park sensörü,krom ön ızgara temin edebilirmiyiz eğer getirtebilirsem borusan servisleri garantiyi bozmadan uygularmı araca.

Borusan'ı arayıp servisten detaylı bilgi alırsan daha iyi olur..

quote:

Birde artcarda dakota veya nappa deri yaptırsam nasıl olur yaptıran oldumu artcar bu konuda profesyonel gibi.

şahsen sonradan yaptırılan derilerin araçla beraber alınan deri kadar kaliteli olduğunu düşünmüyor ve tavsiye etmiyorum..

Alıntıları Göster
    önerilen tekerlek basınç değerleri nedir?Sabah saatlerinde tekerler uyarısı aldım ve kontrol ettirdiğimde sol arka tekerleğimin basıncının 18 e düştügünü gördüm ve az önce götürdüğüm servisten içinden koskocaman bir çivi çıkarttık fakat diğerlerinin basınçlarının çok yüksek oldugunu söyledi bana su anda hepsi 35 de ve siz ne öneririsiniz?

teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.