Şimdi Ara

Bmw 1.16ed mi Mini Cooper Countryman 1.6d mi (Fikrine ihtiyacım var) ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bu iki araç arasında kaldım gerçekten çok kararsızım. İki aracı da dizel düşünüyorum. Motor-performans olarak aynılar, estetik-dış görünüş olarak kararsız kaldım. Lütfen fikrinizle bana yardımcı olur musunuz? Yardımcı olan herkese çok teşekkürler. (Araçları sadece görmeniz açısından koydum gövde rengi jant rengi vs değişik olabilir)

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1350926/8c813569-8595-4428-b25e-1
    Bmw 1.16ed mi Mini Cooper Countryman 1.6d mi (Fikrine ihtiyacım var) ?7110cc7a2e3.JPG[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngaraGraLı -- 17 Eylül 2017; 18:33:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dış görünüş olarak bmw, diğeri züppe aracı gibi.

• Konularıma bakıyordum da hiç yardımcı olmamış zamanında donanım haber arkadaslarım:) 1.16ed almıstım hala biniyorum:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: AngaraGraLı

Konularıma bakıyordum da hiç yardımcı olmamış zamanında donanım haber arkadaslarım:) 1.16ed almıstım hala biniyorum:D
    Kaça aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Kaça aldınız

Alıntıları Göster
    2017 Kasım'da 86 bin tl'ye almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AngaraGraLı

2017 Kasım'da 86 bin tl'ye almıştım.

Alıntıları Göster
    Gayet uyguna almıssiniz. Şimdi 1 serisi alalım desek 100-150 bin vardır . Güle güle binin. Biraz geç oldu artık kusura bakmayın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Gayet uyguna almıssiniz. Şimdi 1 serisi alalım desek 100-150 bin vardır . Güle güle binin. Biraz geç oldu artık kusura bakmayın :)

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim, daha iyileri sizin olsun :)
  • AngaraGraLı kullanıcısına yanıt
    Zaten miniyi almış olsaydınız şimdi kulanmıyo olurdunuz heralde. miniler fazla öne çıkmasada sanayide o kadar çok görüyorum ki tutulmayan az miktarda olmasına rağmen sanayide rağbet çok.

Arkadaşımda aldı arkası cenaze aracı gibi açılanlardan turbosuz. Hem çok uçuk yakıyor hemde 60 binde yeni motor yaptırdı. Usul böyleymiş heralde motorla rçabuk bitiyomuş falan filan ban biraz sanayi safsatası gibi gelmişti gerçi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

Zaten miniyi almış olsaydınız şimdi kulanmıyo olurdunuz heralde. miniler fazla öne çıkmasada sanayide o kadar çok görüyorum ki tutulmayan az miktarda olmasına rağmen sanayide rağbet çok.

Arkadaşımda aldı arkası cenaze aracı gibi açılanlardan turbosuz. Hem çok uçuk yakıyor hemde 60 binde yeni motor yaptırdı. Usul böyleymiş heralde motorla rçabuk bitiyomuş falan filan ban biraz sanayi safsatası gibi gelmişti gerçi :)
    Valla 5 lt ortalamayla geziyorum kendimi kısmadan, kafam rahat hocam :)
  • Kaç model aracınız

• AngaraGraLı kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. bir ağabeyimde de 2013 1.16 ed var ilk sahibi. sizdeki gibi o da manuel şanzıman. arabasından çok memnun. manuel bmw'lere karşı ayrı bir hassasiyetim ve sevgim olduğundan gördükçe hoşuma gidiyor. bir nazarlık koy mutlaka koymadıysan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

Kaç model aracınız
    2015 model, km si biraz yüksek o nedenle fiyatı uygundu, hata boya yok 125 binde 86 bine almıstım 1 yıl önce
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.