Şimdi Ara

BluTV yılbaşında indirime giriyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
6
Favori
16.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: el colgado

ata demirer gazinosu çok iyiydi. tavsiye edilir.

aynen en çok eğlendiren yapım bu oldu.

acun'un program artık çok sıktı. sürekli acun abi acun abii, gereksiz gereksiz kahkahalar falan.

bir de arada bir ibo show açtım. kadro maşallah mezar takımı gibiydi. diva, seda sayan, ibo, şafak sezer, serdar falan. kendimi 2021'e değil de 2005'e falan giriyor gibi hissettim  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Türkçe dublajlı izleyen zevksizler netşfikş alsın   Ne kadar ekmek o kadar köffe. Yerli yapımdan netflix kalitesi beklemek saçmalık. Adamların yabancı dizi koyduğuna şükret 10 liraya :) Para babası Acur bile yabancı dizi koymamış exxene.

"Dublaj izleyenleri gömeyim de cool olayım" adlı çalışma.

• Ya tv için seçenek olsun diye alınır koskoca 1 yıl veriyor 120 lira uygun
    Amazon prime netflix exxen bide blue tv tamamdır aç tv yi takıl kafana göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampanya gerçekten uygun. alternatif olması açısından da iyi. sinemada neredeyse bir kola veya patlamış mısır fiyatına 1 aylık üyelik fiyatına denk geliyor.

• Tosla ile 4.45'e geliyor aylık.Üye olalım bakalım tosla Mart sonuna kadar demiş ama umarım yarı yolda bırakmazlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

"Dublaj izleyenleri gömeyim de cool olayım" adlı çalışma.

Alıntıları Göster

Boş yaparsa gömeriz tabi oysa bende dublajlı izliyorum :)

• Aldım geçtim, evde ses sistemi bağlı 65" TV varken gidip de düdük gibi laptoptan Friends izliyorduk. İndirsen de altyazı sitelerindeki altyazılar dandik olduğu için tadı olmuyordu.

Eskiden torrenttir altyazıdır uğraşacak enerjim vardı ama artık yasal ve makul fiyatlı bir yöntem varsa alıp geçmek daha kolay geliyor. (Spotify geldi, on yıllar süren mp3 indirme davaları bitti mesela, kimse uğraşmıyor bile) Gittigidiyor a baktımm ama zaten oradaki fiyatla daha yüksek, kampanyayı 22.90 a göre yapmışlar kafalarında.

Friends ve Westworld yeter, bir kaç tane de yerli film falan var, eşek değiller ya bu kadar rekabet varken başka mallar da yükleyeceklerdir. Belli ki önümüz gene pandemi yılı, arada sırada bir şeyler izlesek parasını kurtarır. En kötü işim bittikten sonra şifreyi eşe dosta veririm.

• Netflix gibi "orijinal" ayağına izlenmeyecek çer çop yumurtlayan bir firmanın aksine birçok güzel ve ünlü film ve diziyi barındıran bir platform blutv ve bu mükemmel haber, hemen yıllık taksitle aldım aboneliğimi. Birkaç ay önce sonlandırmıştım, tekrar abone oldum çok iyi oldu.

Herkes netflix'in %95'i çöp dizilerini ve filmlerini izliyor, aklım şaşıyor. 2020 yılında tamı tamına 3 tane dizisini sonuna kadar izleyebildim. Gerisi çer çöp, sjw masalı, ergen eğlencesi.

Blutv'ye bakıyorsun, westworld, true detective, the handmaid's tale, friends, six feet under gibi birçok yılların eskitemediği muazzam diziyi barındırıyor. Birçok muazzam film var. Kim takar çer-çöp orjinal içeriği? Hem mesele orjinal içerikse Netflix'in Hakan Muhafız gibi çöpleri varken Blu Alef, Masum, Bozkır gibi efsaneleri yapmıştı.

• Bir yemek söylesek bile günlük en az 15 lira para çıkıyor cepten, 10 lira çok değil aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: Technotronic

Bir yemek söylesek bile günlük en az 15 lira para çıkıyor cepten, 10 lira çok değil aslında

10 lira çöp gibi bir şey şuanda .

hatta istanbul'da 50 lira bile çöp gibi bişi

• quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

Netflix gibi "orijinal" ayağına izlenmeyecek çer çop yumurtlayan bir firmanın aksine birçok güzel ve ünlü film ve diziyi barındıran bir platform blutv ve bu mükemmel haber, hemen yıllık taksitle aldım aboneliğimi. Birkaç ay önce sonlandırmıştım, tekrar abone oldum çok iyi oldu.

Herkes netflix'in %95'i çöp dizilerini ve filmlerini izliyor, aklım şaşıyor. 2020 yılında tamı tamına 3 tane dizisini sonuna kadar izleyebildim. Gerisi çer çöp, sjw masalı, ergen eğlencesi.

Blutv'ye bakıyorsun, westworld, true detective, the handmaid's tale, friends, six feet under gibi birçok yılların eskitemediği muazzam diziyi barındırıyor. Birçok muazzam film var. Kim takar çer-çöp orjinal içeriği? Hem mesele orjinal içerikse Netflix'in Hakan Muhafız gibi çöpleri varken Blu Alef, Masum, Bozkır gibi efsaneleri yapmıştı.

hocam olayın kilit noktası "kullanım kolaylığı", "kolay erişilebilirlik" ve "popülerlik".

netflix'i halen daha ilk çıkan tabletler, ilk çıkan akıllı tvler ve ilk çıkan akıllı telefonlarda bile izlemek mümkünken blutv erkenden desteği kesiyor. pek çok cihaz uyumsuza düşüyor. izleme kalitesi olarak netflix sorunsuz 1080p, 4k-hdr ne istersen sana veriyor, blutv sorunlar yaratabiliyor, aynı şekil indirme özelliği de öyle.

bir de popülerlik mevzusu var. netflix bir dünya markası olduğu için en az 3-0 önde başlıyor ve ilgi çekici programları, dizileri, filmleri iyi pazarlıyor insanlara.

bir de aile üyeliğiyle kardeşlik yapılarak hepten düşük bir fiyata kadar düşüyor çünkü sürümden kazanmak yetiyor ona. blutv'de halen daha aile profili bile kurulmadı.

içerik olarak haklısın blutv'de cidden iyi yapımlar var ama üstte saydığım sebeplerden insanlar yığınla netflix'e kayıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

10 lira çöp gibi bir şey şuanda .

hatta istanbul'da 50 lira bile çöp gibi bişi

Alıntıları Göster

Ben izmirdeyim burda dilencilere 10 lira veriyor millet hergün

• Bonus da 45 tl puan veriyor taksitli harcama da sadece ilk ayı mı verir yoksa 45 tl yatar mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam olayın kilit noktası "kullanım kolaylığı", "kolay erişilebilirlik" ve "popülerlik".

netflix'i halen daha ilk çıkan tabletler, ilk çıkan akıllı tvler ve ilk çıkan akıllı telefonlarda bile izlemek mümkünken blutv erkenden desteği kesiyor. pek çok cihaz uyumsuza düşüyor. izleme kalitesi olarak netflix sorunsuz 1080p, 4k-hdr ne istersen sana veriyor, blutv sorunlar yaratabiliyor, aynı şekil indirme özelliği de öyle.

bir de popülerlik mevzusu var. netflix bir dünya markası olduğu için en az 3-0 önde başlıyor ve ilgi çekici programları, dizileri, filmleri iyi pazarlıyor insanlara.

bir de aile üyeliğiyle kardeşlik yapılarak hepten düşük bir fiyata kadar düşüyor çünkü sürümden kazanmak yetiyor ona. blutv'de halen daha aile profili bile kurulmadı.

içerik olarak haklısın blutv'de cidden iyi yapımlar var ama üstte saydığım sebeplerden insanlar yığınla netflix'e kayıyor.

Alıntıları Göster

Tabii hocam, bahsettiğin şeyler geçerli sebepler. Netflix video servislerinin tröstü haline geldi ülkemizde. Bu yabancı dizi-film işleriyle işi olmayanlar bile "netflix" markasını biliyor, bir şekilde izliyor ve takip ediyor. Bu konuda haklısınız.

4k içerik yönünden çok kısır bir şeçki sunuyor. Kendi yapımları harici hiçbir yapımı 4k veya hdr olarak izlediğimi hatırlamıyorum. Keşke bu konuya daha da eğilseler. Ben halihazırda kendi içeriğini fazla takip etmediğim, daha çok hollywood sinemasını veya tv dizilerini takip ettiğim için Netflix'i zaten 1080p'den fazla kullanmak pek nasip olmuyor. Ayrıca bitrate olarak da pek tatmin edici değil. Amazon Prime Video'Ya da üyeyim ve Prime Video kesinlikle 4k olarak daha iyi duruyor, hdr'i hissettiriyor.

Netflix bir popüler kültür objesi haline geldi maalesef, metro duraklarına reklam verebiliyor, insanları etkileyebiliyor. Daha önce çoğu şeyde gördüğümüz gibi bu kadar popülerleşmesi kaliteyi düşürüyor, halk da maalesef bunu talep ediyor.

Keşke elimizde istatistik olsa da değerlendirsek ancak şundan eminim ki bizim gibi smart-tv'den takip edenlerin oranı akıllı telefondan izleyenlere göre çok daha azdır. Blutv bu yönlerden eksik ancak hitap ettiği kitle itibariyle sorunları aşmak daha kolay.

• Akıllı bir planlama ve düzgün altyapi ile Netflix bile duman edilebilir ülkemizde.Ama.herkes gibi firmalar da kolay para peşinde.Butun sorun bu

• quote:

Orijinalden alıntı: CİO44

Bu mesaj silindi.

Bu nedir her yere aynı linki atmış

• antireis A kullanıcısına yanıt

Muhtemelen reklamdan biraz para kazanırım diye niyetlenen bir arkadaş.Uzaklastirma cezası almış . Forum.ceza vermiş ama.girdigi linkler duruyor.Viruslu falan değildir tahminim.Reklam.amaclidir ama dikkatli olmak.lazim.

• indirim uygulanmıyor arkadaşlar sitesinde halen 22.90₺

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.