Şimdi Ara

BluTV yılbaşında indirime giriyor (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
6
Favori
16.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Mr Digital M kullanıcısına yanıt
    Gelir mi peki hocam? Böyle bir çalışmaları oldu mu?
    Birde beinconnect de big bang geldi ücretsiz üyelik başlatmıştım 1 hafta içinde kaldırdılar sözleşmeleri bitti sanırım blu tv de de böyle birşey olması mümkün mü acaba yeni mi eklendi dizler?
  • Digiturk warnerbros ile sözleşmesi bittiği için pek çok dizi bir anda kaldırıldı. Blutv daha yeni aldı internet haklarını kısa sürede kaldırılmaz sanırım ama dublaj blutv de her içerikte yok hatta çoğu içerikte yok o yuzden gelmeyebilir dublaj seçeneği
  • 2 günlük bedava kullanım sonrası yapılan kampanyada yeni üye olanlara yıllık tek ödeme 10tl daha ucuzdu :)

amazon'un uygun fiyatı yanında gain ve exxen'in gelişi diğer platformları hareketlendirmişe benziyor.

netflix olaya global yaklasırken blutv haliyle lokal yaklasmak zorunda. kısa vadede abone sayısını artırır.

s sport plus da spor açısından abonelik kampanyası yapması pandemi ve maliyetleri karşılama açısından önemli. sonucta çoğu peşin ödeme ile 12 ay bağlayacak sizi.

• Bonus kart kullananlar Bonusflash'dan kontrol etsin.Kampanya varsa 45 tl'de bonus veriyor.74 tl'ye 1 yıllık üyelik çok çok ucuz.2 sinema bileti parası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağazadan uygulamayı indirirken yorumlara baktım. Olumsuz çok yorum var. Çok kişi aldığına pişman olmuş. Ben de almayı düşünüyordum ama yorumlara bakınca çekindim.

Sağlıcakla
  • alprn46 A kullanıcısına yanıt

Paracard bonus'ta kişiye özel %20 iade (maksimum 20₺) kampanyası gelmiş bana. Siz başka kampaya ile mi birleştiriyorsunuz?

• mucar70 M kullanıcısına yanıt
    Bende harcadığın kadar kazan vardı.Maks 45 tl olmak üzere.

• quote:

Orijinalden alıntı: ring

Mağazadan uygulamayı indirirken yorumlara baktım. Olumsuz çok yorum var. Çok kişi aldığına pişman olmuş. Ben de almayı düşünüyordum ama yorumlara bakınca çekindim.

Sağlıcakla

Şimdi göz gezdirdim. Yorumlar baya kötü, ben de vazgeçtim. İçeriğinde ne var ne yok onu bile tam olarak göremiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkürler. O yok bende.

• Harika bir kampanya, 120 TL bir yıllık üyelik için 'bedava' olarak nitelendirilebilecek bir fiyatlandırma..
    Ayrıca hicbir yerde olmayan WestWord ve diğer dizilerin var olması müthiş.

Kredi kartına mı kampanya var ?

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

Harika bir kampanya, 120 TL bir yıllık üyelik için 'bedava' olarak nitelendirilebilecek bir fiyatlandırma..
    Ayrıca hicbir yerde olmayan WestWord ve diğer dizilerin var olması müthiş.

Westworld beinde var

• tam bu kampanya döneminde aylardır kullanmadığım worldcardım bana özel kampanya düzenledi. 100 tl alışverişe 50 tl bonus üstüne 100 tl üzeri alışverişi ücretsiz 3 böldü. blutv böyle olunca neredeyse bedavaya geldi. bu tür yerel oluşumların desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. benim vereceğim 120 tl ile ne kadar desteklenir bilemem ama hiç yoktan iyidir. içeriklere hızlıca göz attım. listeye eklediklerimi yazayım.

140journos belgeselleri (parayı vuranlar, sıkışmışlık)

efsaneT

Big bang theory

friends

bize gezmeler olsun

bartu ben

alef

watergate

bir çok güncel filmde şu an platformda yayında. ama onları izlediğim için listeme hiç eklemedim. umarım yılbaşında üye olan kitle ile hızlanıp kendi yapımlarını dahada arttırırla.

• çöp resmen tivibu bundan kat kat iyi

• Jumaruu kullanıcısına yanıt

Evet ancak Bein'in maalesef görüntü ve ses kalitesi yüksek çözünürlüklü değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

Evet ancak Bein'in maalesef görüntü ve ses kalitesi yüksek çözünürlüklü değil.

@Jumaruu + hem görüntü hem altyazı sansürü var.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.