Şimdi Ara

Blutooth adaptörü yardım (Xiaomi Roidmi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
16.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2S modeli aldım, telefon görüşmeleri ses az gitsede sıkıntı yok ama müzik dinlerken 1dk. Veya 2. Dk sonra takılma ve atlama yapıyor. Ne ile alakalıdır düşüncesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoltAction -- 18 Nisan 2017; 13:54:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bağlantıda bir sorun olmadı ama bu bos frekansa baglıyken radyo nasıl dinlicem ben radyo dinleyemiyorum frekansı değiştirince aramalara cevap veremiyorum
  • http://m.n11.com/usb-bluetooth-aux-arac-kiti-P150071688

Hocam bende bundan var 19 liraya almistim 3-4 ay once , sarj yok cakmakliga takiyosunuz o kadar. Kablosu cok iyi degil duzgun bir kabloyla iyi is gorur ama bunda konusma yapamazsiniz sadece muzik dinlemek icin. Ben memnunun araci calistirinca otomatik baglaniyor sadece ilk aldiginizda siz elle baglaniyorsunuz o kadar

• Yaklaşık 3 aydır roidmi 2s kullanıcısıyım aracımın antenini söktüm ve mükemmel performans alıyorum fakat konuşma kalitesi baya düşük.

Benim tespitime göre kablo cızırtı yapıyor anten diyen arkadaşlar baska transmitterlerda ki gibi zannetmiş herhalde.

Usb ye flash bellek kart okuyucu takamazsiniz.

İos ve android uygulaması mevcut.

HB üzerinden almıştım

• ses kalitesi iyi cizirtisi yok denecek kadar az
  • Xiaomi ROIDMI 2S aldım izmir de 91,7 frekansında suanda sorun yaşamadım. mikrofon da ise yankılanma yapıyor ama okadarda olur. fiyatına göre diğerlerinden cok onde olduğu kesin benim gözümde.
  • Aux bluetooth ile kıyaslarsak hangisinin sesi daha iyi ve yüksek çıkıyor.

• Merhaba, 2s modelini sipariş vermeyi düşünüyorum

Astra H ile kullanabilen var mı uyumlu markalarda göremedim?

• Makaroncu kullanıcısına yanıt
    aracaınız markası modeli nedir?
  • Merhabalar,

Ben de xiaomi roidmi 2s modelini aldım, ancak Ankara'da boş frekans bulamıyorum. Bir türlü doğru frekansı bulamadım. Ankarada bu ürünü kullanan var mıdır? Hangi frekansı kullandıklarını söyleyebilirler mi? Ya da konu ile ilgili nasıl bir çözüm bulabilirim???
  • Bende aliyim bi tane diyorum Corsada kullancam uyar mı dersiniz

• Bende roidmi 2s kullanıyorum ama neden anlamadım bazen belli bir aralıkta bip bip diye ses veriyor sürekli sebebi ne olduğunu bilen var mı birşey için uyarı veriyor ama ne

• Dostlar roidmi 3s cihazı bugün elime geçmişti kullandım biraz ama iki sorunum var

1-) Telefonu sarj ederken radyoya bağlanınca seste takılma oluyor bu kullandığım internetin kötülüğünden mi kaynaklanıyordur?

2-) Cihazın bağlantısını yapıp radyoya bağlandım telefondan şarkı açtıktan sonra normal radyoyu açmak istedim ancak geçiş yapınca cızırtıdan başka ses gelmiyor bunların sebebi nedir acaba
  • Sesteki takılma eğer internet radyosu kullanıyorsan ve bluetoothla bağlı değilken de kesiliyorsa internet hızı ile alakalı. Çoğu internet radyosu uygulamasında ses kalitesi düşürülebiliyor, böylece kesintiler gidebilir eğer internet kaynaklı ise...

2. soruna gelince ise radyoyu telefondan mı yoksa araç radyosunu mu açtığında hışırtı oluyor?

Eğer aracın radyosunu açtıysan ve hışırtı geliyorsa ya bulunduğun bölgede radyo sinyalleri zayıf yada aracın anteni veya teybin anten kablosu bağlantısı sökülü olabilir...

• sarkihalindekal kullanıcısına yanıt
    Normalde bulunduğum bölgede çok temiz dinlediğim ve radyonun kısayoluna kaydettiğim iki radyo kanalı vardı ancak şuan o kanalların frekansını açtığım zaman hiç bir yayın gelmiyor. Roidmi 3s yi atıyorum 102.00 a kaydettim 94.80 de de normalde power fm vardı cihaz çalışırken 102.00 den sorunsuz ses geliyor ancak bu ürün yokken dinlediğim 94.80 i açtığım zaman cızırtı geliyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: witamin01

Normalde bulunduğum bölgede çok temiz dinlediğim ve radyonun kısayoluna kaydettiğim iki radyo kanalı vardı ancak şuan o kanalların frekansını açtığım zaman hiç bir yayın gelmiyor. Roidmi 3s yi atıyorum 102.00 a kaydettim 94.80 de de normalde power fm vardı cihaz çalışırken 102.00 den sorunsuz ses geliyor ancak bu ürün yokken dinlediğim 94.80 i açtığım zaman cızırtı geliyor artık.
    Peki roid mi3s'i çıkardığında aynı sorun devam ediyor mu?

• https://www.youtube.com/watch?v=yTQYGCWxwJ0&t=391s bu arkadaşın 5.54 de diğer radyo kanallarını açtığı zaman gelen cızırtıyı yaşıyorum çekmeme gibi bir durum söz konusu değil şehir içindeyim
  • sarkihalindekal kullanıcısına yanıt
    evet hocam bağlantıyı kestiğimde de devam ediyor sorun çıkartıp deneyim bi yarın bakalım eski kanalları çekecek mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: witamin01

evet hocam bağlantıyı kestiğimde de devam ediyor sorun çıkartıp deneyim bi yarın bakalım eski kanalları çekecek mi
    Çok garip. Ben 3-4 otomobilde denedim herbiri de farklı farklı araçlardı hiç böyle bir sorun olmadı.

Eğer sorun dediğin gibiyse bir ototeypçiye danışmakta yarar var yada techturkey forumunda teknik bilgisi yüksek arkadaşları var oraya bir danış derim...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.