Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (548. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.819
Cevap
123
Favori
960.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gün istinyeparkta bunu gördüm 29 TL idi (Film bende olmasa alırdım ama beğenmediğim için almadım yine de ilginç geldi)

Foto yurt dışından ama benim gördüğümde aynısı :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 24 Haziran 2013; 18:01:22 >
  • Watchmen'i sevenlere ülkemizdeki yerine yurtdışından Director's Cut ya da Ultimate Cut versiyonları almalarını tavsiye ederim. Bende 24 dakika daha uzun olan DC var ve film çok daha anlamlı.
  • Hepsiburada'da yeni filmler eklenmiş 1 alana 1 bedava kampanyasına.
  • Hepsiburada siparişim 55 tl tuttu visa ile kargo bedava sectim. son odemede yurtici kargo 4.18 mi ne yazıyor ?? anlamadım şimdi
  • Hepsiburada'dan ben de 2. posta olarak Argo, Amazing Spider-Man 2 disk, Skyfall ve Rise of the Planet of the Apes filmlerini aldım, 88 tuttu.
  • Hepsiburada'nın son film ve kitap kampanyalarından bayağı karlı çıktığımı söylemem lazım.

• Aslında şimdi bunları boşuna alıyorsunuz yani acele ediyorsunuz .Neden mi ? Şimdi bu kampanya ile yarı fiyatına gelmiş oluyor değil mi ? Hemen hemen öyle.Argo-Batman alan 39 lira ödüyor mesela .Ama zaten ileride bunların fiyatları düşecek 18-25 liraya Yani aslında acele etmeye gerek yok,yani bu çok iyi bir kampanya değil .

"Kampanyadan yararlanamayan vatandaş"
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Hepsiburada'dan ben de 2. posta olarak Argo, Amazing Spider-Man 2 disk, Skyfall ve Rise of the Planet of the Apes filmlerini aldım, 88 tuttu.

amazing spider man gözükmüyor blu-ray de sanırım bitirdiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zilgar

quote:

Hepsiburada'dan ben de 2. posta olarak Argo, Amazing Spider-Man 2 disk, Skyfall ve Rise of the Planet of the Apes filmlerini aldım, 88 tuttu.

Evet, gözükmüyor, bitirdik filmi.
  • Aldiginizdan daha fazla bedavasi var. Nasil oluyor bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the_gunner kullanıcısına yanıt
    Bir önceki sayfaya dönüp mesajlarıma bakarsanız başından beri kampanyayı çözemediğimi anlatan mesajlar attığımı görebilirsiniz.
    quote:

Orijinalden alıntı: canned

Kargo ücreti mutlaka çıkıyor arkadaşlar. 50 TL'yi geçmişse Visa kutucuğunu doldurup kargo ücretini silmeniz lazım. Bu arada bu kampanya dün farklı işliyordu bugün farklı işliyor. Hb bir şeyleri karıştırdı gene galiba, hadi hayırlısı.

Kampanyanın devreye girdiği ilk saatlerde 1'e 3 veriyordu resmen. Ayrıca yukarıdaki rsimde 75 TL üzeri kitap alışverişi yapıp kazandığım ücretsiz İngilizce seti(50 TL üzerine) ve yakın tarihimizden kareler(75 TL üzerine) setlerinden sadece birini alabileceğim yazarken ikisini de sepete attığımda bedava alabildiğimi gördüm. Deneyin, çalıştığını göreceksiniz.
  • M:I 4 bir kez daha izlendi.Bu sefer Bluray olarak..Ama altyazı 0.5-1 sn kadar erken geliyor !! ve sinirimi bozdu Bende 3-5 dvd'de de bu sorun var anında kapatıyorum yani filmi ,izleyemiyorum.Hatta 1 tane filmi fırlatıp attığımı hatırlarım...Para verip alıyorsun ama altyazı senkron sorunu oluyor ! Olacak iş değil

Elinde olan var sanırım M:I 4 ..Bakabilirler mi acaba senkron sorunu var mı yoksa sadece bazı disclerde oluyor ve bana mı denk gelmiş ? Öyle ise hemen değişim talep edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 25 Haziran 2013; 21:13:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Aslında şimdi bunları boşuna alıyorsunuz yani acele ediyorsunuz .Neden mi ? Şimdi bu kampanya ile yarı fiyatına gelmiş oluyor değil mi ? Hemen hemen öyle.Argo-Batman alan 39 lira ödüyor mesela .Ama zaten ileride bunların fiyatları düşecek 18-25 liraya Yani aslında acele etmeye gerek yok,yani bu çok iyi bir kampanya değil .

"Kampanyadan yararlanamayan vatandaş"

35 liraya çok iyi filmler var. 1 tanesi de bedava olduğu için 17.5 liraya geliyor yani :) Kampanya bitmeden bakmalısın bence.
  • Biliyorum ,biliyorum. Alamadığım için kendimi avutmaya çalışıyorum.İleride zaten düşecek diye.
  • millet elinde SHERLOCK HOLMES TR olan varsa bana özelden ulaşssın lütfen...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zilgar

quote:

Evet, gözükmüyor, bitirdik filmi.

iyi seyirler bu ay daha az para harcamış oldum tüm marvel ve dc filmlerini orjinal topluyorum.

hepsiburada'dan:

The Dark Knight Rises
    Green Lantern (Yeşil Fener) (3D + 2D Blu-Ray Disc)
    The Expendables
    Resident Evil
    Donnie Darko
    Pan’s Labyrinth

filmlerini aldım 76 tl tuttu
  • 3 gün sonra hepsiburadadan filmlerim geldi. 6 filmden 5'i geldi argo daha tedarikçi firmadan bekleniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

3 gün sonra hepsiburadadan filmlerim geldi. 6 filmden 5'i geldi argo daha tedarikçi firmadan bekleniyor

Bende Argo'yu bekliyorum. Bir yamuk yapmasalar
  • Jan- kullanıcısına yanıt
    olacağına bak bide beleş olandı o
  • 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.