Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (1083. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.819
Cevap
123
Favori
960.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • facedeki gruplarda 3 adet istediğim eski filmlerden buldum
    ama sıfır ambalajında ve üzerinde eski fiyatlar bile var :-D

yazdım "150" dedi aaa dedim içinden adam eski fyatlardan vericek hela dedim adama

meger tane 150 3 filme 450 dermiş yurt dışındaki adama kazandırırım da bu tip adamlara kazandırmam
  • Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

İlk sahibiyim. Ankara'da oturuyorum. 25 tl fiyatı. iyi günler iyi seyirler herkese.
  • Satılık Blu-ray filmlerim

Aksi parantez içinde belirtilmedikçe tüm ürünlerde Türkçe dublaj ve alt yazı mevcuttur. Çoğu film sadece bir kere açıp izlendi. PTT, Yurtiçi, MNG kargo ile gönderebilirim.

Iron Man = 25 TL (Sıfır Ambalajında) - SATILDI

Iron Man 2 = 25 TL (Sıfır Ambalajında) - SATILDI

Iron Man 3 (3D) = 15 TL - SATILDI

Spider-Man Trilogy = 45 TL (Sadece Türkçe alt yazı mevcut)

The Incredible Hulk = 20 TL (Sadece Türkçe alt yazı mevcut) - SATILDI

Thor Karanlık Dünya = 15 TL - SATILDI

The Wolverine = 15 TL - SATILDI

The Dark Knight = 30 TL - SATILDI

The Wolf of Wall Street = 20 TL

The Departed = 25 TL

The Revenant = 40 TL

Sin City = 15 TL - SATILDI

Sevimli Canavarlar 3D Bluray + Bluray (Koleksiyon Versiyonu) = 30 TL

Everest 3D Bluray + Bluray = 40 TL (Kutunun altında küçük bir kırık mevcut isteyene fotoğraf atılır)

Skyfall = 15 TL - SATILDI

Yasak Bölge Bluray + DVD = 15 TL

Die Hard = 25 TL

Parker = 15 TL

Madagaskar 3 Bluray + DVD = 20 TL

Paranormal Activity 3 Steelbook = 15 TL - SATILDI

Hayalet Sürücü 3D Bluray + Bluray = 10 TL (Kutu jelatini yok) - SATILDI

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HKnatas -- 29 Haziran 2019; 19:30:8 >
  • Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim
    yukarıda bulunan seti arıyorum. Satmak isteyen olursa özel mesaj yolu ile iletişime geçebilir.
    Seti buldum. Ama skyfall bluray arıyorum. Elinde olan varsa iletişime geçebilir.
    Son güncelleme: Skyfall'ı da buldum. Spectre filmini arıyorum. Elinde olup satmak isteyen olursa iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abselemon -- 10 Temmuz 2019; 21:43:5 >
  • Child's Play'in ilk filmini bluray veya dvd olarak bulabilen var mı? 2. ve 3. filmlerin dvdsi satılıyor ama ilk filmin yok. Bulabilsem koleksiyon amaçlı alıcam.
  • Elimdeki bluraylardan bazilarini satmayi dusunuyorum, titanic bluray collectors edition 300 tl, james bond 50. Yil icin uretilen seri 1.000 tl, urunler sifirdir, jelatini acilmamistir, aradiginiz baska blu ray filmler varsa whatsup üzerinden film arşivimi paylaşabilirim, numaranızı iletisim: kucukce134@hotmail.com e gönderirseniz, akşam fotograflarını size gönderebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cüneyt küçük -- 12 Temmuz 2019; 11:47:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abselemon A kullanıcısına yanıt
    selam 430 tl havale fiyatı bence 23 adet film için cok iyi fiyat
    https://www.resetyapim.com/007-James-Bond-Bond-Collection-Blu-Ray-Boxset-1-23,PR-5286.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: cüneyt küçük

Elimdeki bluraylardan bazilarini satmayi dusunuyorum, titanic bluray collectors edition 300 tl, james bond 50. Yil icin uretilen seri 1.000 tl, urunler sifirdir, jelatini acilmamistir, aradiginiz baska blu ray filmler varsa whatsup üzerinden film arşivimi paylaşabilirim, numaranızı iletisim: kucukce134@hotmail.com e gönderirseniz, akşam fotograflarını size gönderebilirim.
    rakamlar uçuk dostum ama genede hayırlı satışlar diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: abselemon

yukarıda bulunan seti arıyorum. Satmak isteyen olursa özel mesaj yolu ile iletişime geçebilir.
    Seti buldum. Ama skyfall bluray arıyorum. Elinde olan varsa iletişime geçebilir.
    Son güncelleme: Skyfall'ı da buldum. Spectre filmini arıyorum. Elinde olup satmak isteyen olursa iletişime geçebilir.
    Bu setin son filmi skyfall zaten

Tek tek mi toplamaya karar verdiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Bende bu set yok. Daha uygun bir fiyata 50. yıl baskısını buldum onu aldım. O sette skyfall için yer var ama film yoktu. Skyfall'ı da birinden aldım. Film için ayrılan yerine taktım. Şu an sadece spectre lazım bana. Eğer elinizde varsa anlaşabilirsek almak isterim.
  • Love, Rosie filminin dvd veya bluray'ini bulabilen var mı? Hiç bi Türk sitesinde yok.
  • Merhaba, elimde Despicable Me (Çılgın Hırsız) 1 ve 2 3D Türkçe Bluray filmler var

2. Film sıfır paketindedir.

İki film 80 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 25 Temmuz 2019; 20:59:15 >
  • HEPSİ ORJİNAL BANDROLLÜ TEMİZ BLURAY FİLMLERDİR:

Mission İmpossible Fallout: SATILDI
    Mission İmpossible Ghost Protocol: SATILDI
    Pulp Fiction: 20 TL
    Gangs of New York: SATILDI
    Rescue Dawn: SATILDI
    Donnie Darko: 7.5 TL
    Eastern Promises: SATILDI
    Date Night: SATILDI
    Dallas Buyers Club: SATILDI
    İngiliz Hasta: SATILDI
    Piyanist: SATILDI
    Kadın Kokusu: SATILDI
    Turist: 10 TL
    Soysuzlar Çetesi: 10 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClaymoreCountry -- 1 Ağustos 2019; 17:37:6 >
  • Artık Türkiye'den ya da vergiler yüzüden Amazondan film falan alınmadığı için bende yurtdışı seyahatlerimden uygun bulduğum filmleri alıyorum. Kargo ve vergi olayı olmadığı için yine de her türlü uyguna geliyor diyebilirim.

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ophion84 -- 6 Ağustos 2019; 18:20:59 >
  • Kırılır be valizde filan

• quote:

Kırılır be valizde filan

Genelde kabin boy tercih ettiğim için bir şey olmuyor. Yoksa valizi aşağı falan versem dediğiniz gibi kırılabilir.
  • ophion84 kullanıcısına yanıt
    Alita'yı getirmediler TR satışına hocam. Ne dvd ne bluray. Yurtdışında acaba TR altyazılı var mıdır bluray olarak?
  • pearl harbor-yeşil yol-şeytan blurayleri satıştadır.
    https://forum.donanimhaber.com/yesil-yol-pearl-harbor-seytan-bluray--138639957#138639957

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 19 Ağustos 2019; 17:9:58 >
  • Amazon'dan bluray film almak istiyorum ama altyazı olayını nasıl halledebilirim acaba harici olarak ekleyebilir miyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullanılmış pioneer bdp140 veya 150 bulmalısın başka türlü ekleyemezsin ona da china firmware yüklenerek orojinalleri onların da eklemez

• 
Sayfa: önceki 10811082108310841085
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.