Şimdi Ara

Bluetooth yazılımı kurulmuyor - 'Erişim engellendi' hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, bluetooth yazılımını bir türlü kuramıyorum. Erişim engellendi diyor. Bu engeli nasıl kaldırabilirim ? teşekkürler

• görmeden birsey söylemek zor bilgisayarda yönetici degilmisin? yönetici izinleri yazma ve okuma tam denetim mi? eski surucu varmı? eskisini tamamen kaldırdın mı? güvenli kipte kurmayı denedin mi? doğru sürücümü?
  • turkay11 kullanıcısına yanıt
    Tamamen kaldırıyorum ama hala aynı. Güvenli kipte de kurulmuyor. Sadece bluetooth sürücüsünde böyle. Çözemedim bir türlü
  • ByM4ster B kullanıcısına yanıt
    sanırım aktif olduğu için kurulmuyor aygıt yöneticisinden tamamen sil de bakalım tamamen silinsin sonra doğru surucu yukluyorsan sorun çıkmaması lazım
  • kurulum dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırıyorsunuz dimi
  • Gökşen PASLI G kullanıcısına yanıt
    evet, yine de kuramıyor.
  • ya dostum sanırım aktif olduğu için engelleniyor yönetimsel araçlar hizmetler den blue tooth ile ilgili 2-3 calısan uygulama olacak onları kapatıp denermisin
  • birinci resimdeki yerden güncellemi diyorsun yoksa normal drivermi kurarken bu hatayı alıyorsun . Eğer driver güncelle diyorsan buna benzer hatalar alırsın önce atherosun sitesine gir driveri indir ve driverini yükle muhtemelen düzelir . Fakat zaten driveri kendin elle kuruyorsan donanımla ilgili bir sorun olabilir

ikinci bir yöntemse aygıt yöneticisinden donanımın adını bul sağ tıkla driveri ve yazılımı sil olması lazım ona tıkla ve donanımın driverini sil daha sonra değişikleri tara de donanımı bulsun ve microsoftun sitesinden driveri çekmeyi denesin

Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forkboysf1 -- 18 Ağustos 2013; 10:13:10 >
  • forkboysf1 F kullanıcısına yanıt
    direk driveri sil diye bir seçenek yok. ne yaptıysam olmadı. format attım, 5dk sonra tekrar aynı hatayı verdi kafayı sıyırıcam bunun yüzünden
  • ByM4ster B kullanıcısına yanıt
    kaldır diye bir seçenek olması lazım yanlış hatırlamıyorsam onu bir seç oradan donanım ve donanımın yazılımını kaldır olması lazım
  • Aygıt yöneticisinden bi ss at bakım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByM4ster

Merhaba, bluetooth yazılımını bir türlü kuramıyorum. Erişim engellendi diyor. Bu engeli nasıl kaldırabilirim ? teşekkürler

- Windows xp içersinde veya windows Vista içersinde aygıt yöneticisinde cd sürücüsü üzerinde satı ünlem işareti var ve bilgisayarım içersinde bu aygıtı göremiyorsunuz. Bu sorunla karşılaşırsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz

başlattan çalıştıra gelin ve regedit yazalım. burda yan taraftaki + işaretlerine tılayarak aşağıdaki yolu izleyelim

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

değerin üzerine tıkladıktan sonra sağ taraftaki panelde upperfilter ve lower filter değerlerini görüyorsanız bu değerleri silin. sonrasında sisteminizi yeninden başlattıktan sonra bilgisayarım içersinde cd sürücüyu görebiliyomusunuz kontrol edin
    Ayrıca bu problem ile ilgili olarakhttp://support.microsoft.com/kb/314060 makalesinde bir fixit bulunuyor bunu kullanarak da problemiz çözüm kazanabilir.

• herşeyi silerek recovery yaptım. diski tamamen sildi. yaklaşık 3 saat sürdü. şu an sorunsuz . teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.