Şimdi Ara

BLUETOOTH SPEAKERLAR - teknosa outlet - sıcak - SONY LG JBL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
17
Favori
27.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tamir görmüş ürünü altına yazıyorlar. bunlar çoğunlukla daha pahalı mallar. ayrıca normal iade prosedürü bu karegori için de geçerli.

outlet kategorisinden son 1 ayda aldıklarım şunlar: airties modem, wifi stick, 2x jbl bluetooth speaker, gp şarjlar, logitech kablosuz joystick, klavye mouse, hama priz, raks soba, profilo buharlı pişirici, lg projektör.

hepsi çiziksiz tertemizdi. sadece projeksiyon kozmetik olarak mükemmel değildi ama çalışması kusursuz.

jbl, logitechler ve profilo hiç açılmamış sadece paketler. yamulmuştu. diğerleri tamir görmüş gibi değil, açılmış kısa süre kullanılmış ve iade edilmiş gibi görünüyorlardı.

benim outlet için genel kanım olumlu.

lg'ye gelince zaten az sayıda olduğunu yazmıştım. 10 saat içinde birileri almış demek ki.
  • Lg music flow p7 yi istanbul profilo avmde bir tane kapali kutu bulup aldim. Magazalari kontrol ederseniz bulabilirsiniz bence. Cevahirde lg haric logitechler ve jamler den bir cok kapali kutusu var. Onun disinda teknosada cok fazla indirimli urun var biraz arastirma yapmak lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech mi iyi philips mi? Fiyatlari birbirine yakin

• Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Hocam philips outlet (yani :Teknik Servis Merkezi tarafından çalıştığı kontrol edilmiş olan ürün orijinal ambalajında değildir ve çizikler bulundurabilir.)
    x100 seri sonu.Hem de philips direk şarj olmuyor,4 tane kalem pille çalışıyor,bu eksilerden sonra ben direk x100ü ön plana koydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmuRu -- 29 Haziran 2016; 20:21:58 >
  • EmuRu kullanıcısına yanıt
    AA pille çalışması daha iyi gibi zamanla gömülü pil işlevini yiğtirir diye düşündüm. ama outlet ürün almak istemem ona dikkat etmemiştim.
  • Mağazadan alınca fiyat farkediyor mu?

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    bu zealot S5 gerçekten güzele benziyor radyosu falanda var galiba, pil ömrü ve bass kalitesi falan nasıldır? siz kullanıyor musunuz? ses son seviyede bozulma yapıyor mu?
  • Jbl clipten aldik bir tane bakalim nasil cikacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mocuisblee87

Jbl clipten aldik bir tane bakalim nasil cikacak

+1 çok olumlu yorumlar var,inceleme videoları da başarılı gözükünce bende aldım bakalım.
    özellikle klipsi sayesinde motosiklet ve bisiklet kullanırken güzel olacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hercul3367 -- 29 Haziran 2016; 23:22:58 >
  • Philips BT3000 satın aldım çok teşekkürler bilgilendirme için umarım sıkıntısız ürün gelir şansıma artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

bu zealot S5 gerçekten güzele benziyor radyosu falanda var galiba, pil ömrü ve bass kalitesi falan nasıldır? siz kullanıyor musunuz? ses son seviyede bozulma yapıyor mu?

Evet,Sesi fiyatina gore gayet iyi ancak son seste biraz bozuluyor, xiaomi nin silindirik siyah hoparlorunun 1 tik altinda ancak fiyatina gore iyi is yapiyor pili de iyi gidiyor. Radyo sadece kablo baglaninca cekiyor telefonlardaki gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: GARMONSU38

Philips BT3000 satın aldım çok teşekkürler bilgilendirme için umarım sıkıntısız ürün gelir şansıma artık

bende kararsız kaldım bu konuda ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanım.Uzmanı

quote:

Philips BT3000 satın aldım çok teşekkürler bilgilendirme için umarım sıkıntısız ürün gelir şansıma artık

Teknosada bir defa deneme şansım olmuştu cevahirde gayet büyük biraz ağır ses çıkışı tatminkar düzeydeydi şans artık gerisi ya geldiğinde yazarım ne şekilde olduğunu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Donanım.Uzmanı

quote:

Teknosada bir defa deneme şansım olmuştu cevahirde gayet büyük biraz ağır ses çıkışı tatminkar düzeydeydi şans artık gerisi ya geldiğinde yazarım ne şekilde olduğunu

tamamdır hocam bekliyorum,belki kalır daha

• Donanım.Uzmanı kullanıcısına yanıt
    kalmazsa ve istanbul'daysan pm at.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

dediğiniz xiaomi şu mu?

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Portable-Wireless-Bluetooth-Speaker-For-Smartphone-p-958837.html

Evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 30 Haziran 2016; 8:07:40 >
  • Arkadaşlar merhaba bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

hangisini almalıyım sizce ses kalitesi ve yüksekliği açısından?

http://www.teknosa.com/urunler/125340452/jbl-go-bluetooth-hoparlor-turuncu

http://www.teknosa.com/urunler/125340343/logitech-x100-sari-bluetooth-speaker

• quote:

Orijinalden alıntı: takdag90

Arkadaşlar merhaba bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

hangisini almalıyım sizce ses kalitesi ve yüksekliği açısından?

http://www.teknosa.com/urunler/125340452/jbl-go-bluetooth-hoparlor-turuncu

http://www.teknosa.com/urunler/125340343/logitech-x100-sari-bluetooth-speaker

JBL GO

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Fiyat Performans olarak düşündüğünüzde de mi JBL Go dersiniz? aralarında çok mu ses farkı var, çünkü biri 51 TL diğer 81 TL :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.