Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.959
Cevap
495
Favori
939.661
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuanda Anker Soundcore Life Note 3 kulaklık kullanıyorum. Bass ve tizlerden, mikrofondan vs. gayet memnunum. Keyfi olarak değiştirmeyi düşünüyorum. Şu 3 kulaklığa gözüm takıldı;

- Anker Soundcore Liberty 4
    - Anker Soundcore Liberty 4 NC
    - JBL Tune Flex

Özellikle Liberty 4 modelinde gözüm kaldı. Sizce elimdeki kulaklıktan bu yazdıklarımdan birisine geçmeye değer mi? Çünkü bass, ses kalitesi, mikrofon olarak uçurum bir fark olmayacaksa elimdekini kullanmaya devam edeceğim. Fikirlerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aynstayn3d -- 8 Ocak 2024; 17:5:16 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aynstayn3d kullanıcısına yanıt

Geçmenize değecek bir fark olmayabilir hocam kişisel fikrim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unfortunately kullanıcısına yanıt

Siz Hem Anker Note 3 hemde Liberty 4 kullandınız mı hocam? Liberty 4 de kulaktan nabız ölçme, kafa açısı gösterimi vs olayları beni çok etkiledi.

Liberty 4 nc'den uzak durun, Liberty 4 ün düz modelini alın nabız bile ölçüyor:)

Liberty 4 başka bir seviye ve içlerinde en iyisi, kesinlikle diğerlerinden çok üstün ama Nc modeli için aynı şeyi soyleyemem

• asus1981 kullanıcısına yanıt
    Note 3'den Liberty 4'e geçmek uçurum fark yaratır mı benim için? Çok değmeyecekse kalacağım note 3'de.

Hocam ses mikrofon olarak aradaki fiyat farki kadar bir fark yok Sadece Liberty 4 çok özelliği içerisinde barındıran bir cihaz.Bence gecmenize gerek yok ama imkanim olsa liberty 4 alırdım çok iyi cihaz.O da ayri mevzu:))

Hocam, liberty 4 modeli mikrofon olarak en iyilerden diyebilirmiyiz?

Örneğin yoğun cafe ortamında karşı tarafa acaba sesi nasıl iletiyor?

Bu arada güncel fiyatı HB da 4.440TL

• jackhammer kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi mikrofon konusunda bence üst düzey tabii bu kisiden kişiye değişir, youtube yorumlarina da bakmanizi tavsiye ederim , 6 mikrofon ile mümkün olduğunca dış ortam seslerini engelliyor, bu cihazın anc si çok iyi degil diger her özelliği gayet elit

Dayanamadım sipariş verdim. 2 güne elimde olur bakalım. :)

• Gürültü engelleme özelliği iyi olan
mikrofonu iyi olup arka plandaki sesleri karşı tarafa iletmeyecek , çift cihaz desteği olan
    Ders çalışırken de kullanacağım için kulağımdayken şarjı uzun süre gidebilecek, hızlı şarj olma özelliği olan bir kulakiçi kulaklık arayışındayım.
    Uzun süre kulağımda kalacağı için ağrıtmaması da önemli.
    1500 bantlarında olursa iyi olur 2 bine kadar da bütçe ayırabilirim.
    Soundpeats capsule 3 pro
    Soundpeats air 4
    Huawei freebuds 5i
    Anker soundcore life note 3
    Samsung galaxy buds 2 modelleri arasından ya da başka daha iyi bir öneriniz var mıdır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • farmaa F kullanıcısına yanıt

Soundpeats air 4 lite modelini de listeye ekleyebilirsiniz, Enes'in kanalın da incelemesi var.

Bu arada bahsettiğiniz tüm özellikleri bu fiyat aralığında bulmanız biraz zor gibi, yine de diğer arkadaşların tavsiyeleri olursa onları da değerlendirebilirsiniz.

• farmaa F kullanıcısına yanıt

Benim tavsiyem Soundpeats Air 3 Deluxe HS. Air 4'ü de kullanıyorum ve kesinlikle Air 3 Deluxe HS daha iyi. Direkt onu alın hatta.

• Stone1005 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, karşılaştırma videosunu izledim ama sizin pratikte daha memnun olduğunuz yönleri ne oldu peki

• jackhammer kullanıcısına yanıt
    Biraz daha araştırınca yüksekten uçtuğumu fark ettim evet🥲teşekkür ederim öneriniz için

Hocam 2500'e almıştım. Şuan 3300 olmuş. E diğer kulaklıklar da arttı. İade etsen alacağım kulaklıklar 4 5 civarıdır herhalde. O kadar da bütçem yok. Aslında 3300 şeklinde iade alsalar 4.5'a bir şeyler yapılır da. Vermezler ki 3300

• Nokky N kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın işte buna çok kızıyorum yahu insanların bu şekilde mağduriyetini gidermek zorundalar ben alırkenki fiyata bakmam ki iade ettiğimde kac liraysa bana o ucreti iade edeceksin öyle değil mi, saçma bir sistemleri var işte... Hocam cihazda sorun yoksa kullanmaya devam edin yapcak bişey yok az önce fiyatlara baktım 2500 e halen başka sitelerde var bir yere bakmayın derim, yani cihazın fiyatıni bazi siteler şişiriyor. İnanın cihazın ederi 1500 , 2000 falan o da en fazla. Ama dediğim gibi sikayetlik bir durumu yoksa kullanılır yani yapacak bişey yok.

Hocam hayırlı olsun , çok üst seviye bir cihaz. Nc modelinin aksine düz modelini inanilmaz oturaklı ve islevsel yapmışlar çok iyi cihaz

• Stone1005 kullanıcısına yanıt
    Air 3 deluxe hs elimde mevcut, bu cihaz silikonsuz olmasına rağmen yaşattığı müzik deneyimi bambaşka amazondan 1000 liraya almıştım 3 ay önce, simdi Tr de bi kac yerde indirim var 1200 falan sanirim.Ldac ile müzik keyfi başka oluyor, şarjı erken bitiyor ldac kullaninca ama inanın değer:)))

Hocam açıkçası memnun olmadığım tek nokta şu. Mesela televizyon açıkken biriyle konuşuyorum. Eğer Tv'de müzik ve çekiyorsa bunu iletmiyor ancak biri konuştuğu zaman direktmen karşıya iletiyor. Sanırım konuşan kişinin sesi ile TVdeki insan sesini ayırt edemiyor. Fakat dış ortamda gürültü engelleyicisi gayet iyi ki benim asıl kullanim amacım zaten müzik dinlemek, video izlemek vs..

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.