Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.941
Cevap
493
Favori
935.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TaoTronics BH053 199 lira GittiGidiyor da alınırmı kullanan varmı🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Pro olmayan model bu hocam. Yine gayet güzel bir kulaklık aslında ama 210 civarına haylou t19 satıldı onu düşününce pek fiyat-performans gelmedi. Şimdi baktım hala satılıyor indirim koduyla 208e geliyor. Onu tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanandnexus -- 20 Aralık 2020; 23:3:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasanandnexus kullanıcısına yanıt
    prosuda sadece 20 lira pahalı odaha mantıklıda karar veremedim.haylou 208 egeliyor onu alıcam galiba ama aklım siyah renkte mantıklı bişey bulamadım🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 20 Aralık 2020; 23:30:31 >
  • Bilginiz olsun diye yazıyorum.

Hazırda kablolu Sennheiser CX 300-II kullanıyorum 6-7 yıldır.

Kablosuz girişimlerim oldu,

Qcy t1c almıştım ses seviyesi çok az gelmişti.

Geçenlerde testlerde ses seviyesi en yüksek olan Haylou T15 aldım.

İçindeki çıkan silikonların hepsini denedim bir türlü kulağıma oturtamadım.

Ses seviyesi yüksek ama midler tizler kulağı tırmalıyordu.

JBL 110BT almıştım bir dönem, sesler basslar yeterli olsa da. Ses seviyesi biraz kabloluya göre düşüktü.

Şuan kablosuz kulaklığım yok ve ne alacağım konusunda bilgimde yok.

Şeytan diyor bayıl 2.5k Sennheiser Momentum True Wireless 2 al diyor sonra o kadar kulaklığa bağlama diyor.

JBL Tune T220 alayım diyorum piyasa çok replikası var.

JBL Tune 120 nin alabilitesi var çok kararsızım.

Şu qcy idi, haylou idi bulaşmak istemiyorum. Malzeme kalitesi çok düşükler.

• fth F kullanıcısına yanıt
    Sennheiser amazonda 1845 lira hocam yine fazla ama bilginiz olsun
  • Sony H910n mi almaliyim yoksa xb900n mi bilen bir arkadas destek,yorum, oneri verebilirse sevinirim
  • Arkadaşlar anker q30 çok hoşuma gitti fiyat performans olarak fakat TR de satışını bulamadım daha önce alan varsa yardımcı olabilir mi

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

t19'un ses seviyesi düşük diyorlar, yoksa ben de almıştım.şuan taotronics 53 kullanıyorum, memnun kaldığım için ben pro modeline yönelecem sanırım.bir de taotronicslerde uyumadan önce başımı yastığa koyayım müzik dinleyeyim derseniz eziyet oluyor,tüm tws'lerde mi böyle bilmiyorum ama büyük bir sıkıntı.kulak içine giren kısmının büyük oluşundan galiba.herşeye rağmen ben ses dengesini ve ses yüksekliğini beğendiğim içim pro modelini satın alacağım bir müddet sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AntiMosya85 -- 21 Aralık 2020; 20:40:45 >
  • bende teo 53pro alıcaktım son anda amazondan 208 e t19 aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

bende teo 53pro alıcaktım son anda amazondan 208 e t19 aldım.

hayırlı olsun.elinize ulaşınca ses seviyesi hakkında bilgilendirmenizi rica edeceğim.

• Arkadaşlar meizu ep 51 den tam kablosuza geçmek istiyorum. Qcy t5 113 tl ye indi sizce nasıl? Meizu ep51 den sonra kötü gelir mi?

• .mpower kullanıcısına yanıt

Fiyat çok iyiymiş. Kesinlikle alınır. Ep51 bilmiyorum ama t5 ses karakteri biraz parlak ve bas konusunda tatmin eder. Tizleri çok detaylı değil ancak sibilans sorunu yok ve belli bir seviyeye kadar enstrüman ayrımında sorun çıkarmıyor. O fiyat bandında daha iyi birsey bulmak zor bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: korkmazharun

Sennheiser amazonda 1845 lira hocam yine fazla ama bilginiz olsun

Sennheiser Momentum True Wireless 2, 1845 TL'ye pahalı değil bizim paramız dolara göre düşük. Yoksa bu kulaklık bir Amerikalı için 235 USD, yani bizim için 235 TL gibi düşünün. Bizde böyle bir fiyat olsa kimse başka kulaklık almazdı herhalde :-)

• Tao SL 53 Pro aldım tamamiyle eh işte bir kulaklık. Anca bu para eder zaten, bundan önce freebuds 3 ve ve pro kullandım fazla müzik dinlemiyorum diye ucuz bir şeye geçtim ne kadar ekmek o kadar köfte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: namen77

Sony H910n mi almaliyim yoksa xb900n mi bilen bir arkadas destek,yorum, oneri verebilirse sevinirim

Digerini kullanmadim ama H910N ust duzey ses kalitesi var. Memnun eder kesinlikle

• korkmazharun K kullanıcısına yanıt

2220 tl gözüküyor şuan :/

• quote:

Orijinalden alıntı: marakku

Tao SL 53 Pro aldım tamamiyle eh işte bir kulaklık. Anca bu para eder zaten, bundan önce freebuds 3 ve ve pro kullandım fazla müzik dinlemiyorum diye ucuz bir şeye geçtim ne kadar ekmek o kadar köfte.

Piyasadaki en iyi kulaklıkları denedim, 53 Pro o fiyatıyla muazzam iş yapıyor. Hali hazırda Sennheiser Cx 400BT kullanıyorum, 53 Pro' yu daha hor kullanmak için almıştım, kesinlikle arasında ses kalitesi olarak çok büyük farklar yok. Sennheiser'i taktığımda sadece biraz daha net ses alıyorum o kadar; bass, tiz aynı seviyelerde.

• Arkadaşlar bilgisayarda Skype, Zoom gibi programlarda kullanmak için TWS kulaklık arıyorum tavsiye edebilir misiniz?

• giges1997 kullanıcısına yanıt

Ses seviyesi olarak nasıl? Basslar nasıl?

Haylou T15 teneke sesi gibiydi.

Qcy nin bir modelinde ses %50 azdı.

Sennheiser Cx 400BT indirimi bekliyorum bende almak icin

• selam, geçen ay taotronics 79 almıştım kampanyadan. şarj kutusunda problem yaşıyorum kulaklığı koyunca cihaz kapanmıyor artık sürekli açık modda ve şarj yiyor haliyle 5 kere tak çıkar yapmam gerekiyor şarj yuvasına oturtmam için. kutuyu, kulaklığı düşürmedim hiç hasar almadılar. başına gelen varmı?

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.