Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.952
Cevap
495
Favori
938.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haylou t15 indirim kuponlariyla 135₺ geliyor sizce nasil? Powerbank olayı ses yuksekligi ses kalitesi bu fiyat bandinda daha iyi bisey var mi? 150₺ den üstünü bt kulaklıklara vermek istemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • QCY T7 kulaklık 118TL - AMAZON25 koduyla..

https://www.amazon.com.tr/dp/B089XZJZKX/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_IWBPFbPQV5W9E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkprlk35 -- 7 Kasım 2020; 0:31:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam iyi geceler AMAZON25 yazıyorum satın laımda kullanılamaz diyor kulaklığı almak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

• Snekercia kullanıcısına yanıt
    Hangi kulaklık bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

QCY T7 kulaklık 118TL - AMAZON25 koduyla..

https://www.amazon.com.tr/dp/B089XZJZKX/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_IWBPFbPQV5W9E

aynısını kullandım. 1 aya eline hurdasını alırsın,kulaklıklardan biri kendini sonsuza uğurluyor,3 kez iade ettim,ras gele şimdiden.

• extagon kullanıcısına yanıt

Xiaomi mi true wireless earphones 2 ile QCY T7 arasında kalmıştım kötü bir tercih yaptım öyleyse. Neyse uyguna geldi olmadı geri yollarım..

• Selam arkadaşlar,

Önerinize ihtiyacım var, şimdiye kadar hiç tam kablosuz kulaklık kullanmadım. Benim sol kulağımda biraz az duyma sorunu var ve kulaklık almak istiyorum ama kulaklık takılı iken de duyabilmek adına Transparency mode ve ANC gürültü engelleme özelliği kesinlikle olmalı. Airpods Pro bu talebimi karşılasa da çok pahalı, Letgo da 800 e sıfır diye airpod pro satıyorlar ama orijinal olmadığını düşünüyorum. İnceleme videolarına baktım ve bu özelliğin Edifier TWS NB2 kulaklığında da olduğunu gördüm. Ama bu kulaklık Türkiye'de satılmıyor. Bahsettiğim şekilde Transparency ve ANC özellikli tam kablosuz kulaklık önerilerinizi alabilir miyim ? Teşekkürler.

Bütçe 700-800 civarı.

• kendi bluetooth kulaklığımı yaptım :D

3 ünü birleştirince kombo :D zamanında aliexpressten almıştım :D hayvan gibi şarjı gidiyor sonuç

tatatataaaaaa :D kulaklık yerinden zıplıyor ..

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Amazon 25 koduyla 180 lira oluyor alasım var bu fiyata..

Tronsmart onyx ace duserse onu bekliyorum ben.

• hDundar kullanıcısına yanıt

O paraya Galaxy Buds Plus almak en mantıklısı. Çoğu açıdan Airpods Pro ile yarışır ve ses kalitesinde en iyilerden biri. Amazon'da 713tl.

• Arkadaşlar xiaomi Bluetooth kulaklık mı önerirsiniz? (150 tl civarı) yoksa başka bir marka mı haylou falan da çok görüyorum ama hiç bilgim yok.

• Snekercia kullanıcısına yanıt

Bana yazdıysanız mobil uygulamada düşüyor..

• jetgil kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Xiaomi kullandim, mikrofon kalitesi cok kotu ortamdaki tum sesleri karsiya iletiyor. Oyle ki kimi arasam fabrikada misin bu ses ne diyordu. Mikrofon kalitesi onemliyse eger Xiaomi almanizi onermem. Ancak muzik kalitesi gayet iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peregrino kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorum için hocam. Haylou gt 1 pro düşünüyorum almak için

• Selam dostlar tronsmart encore S2 plus tavsiye eder misiniz ? 140 liraya alabiliyorum

Telefon görüşmesi için bir kulaklığa ihtiyacım var.

Yalnız forumda şöyle bir şey okudum telefon wifi ağına bağlıysa Bluetooth ile bağlanan her kulaklığın sesinde kesilme olur gibisinden bir şeyler yazıyordu.. bu konu doğru mudur acaba çünkü telefon gorusmelerimin büyük kısmı wifi ile..

Simiden teşekkürler.

• Selamlar.
    İphone ve windows işletim sistemleri ile uyumlu bluetooth kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum.
    Kulaklığın slikomlu olmasını istiyorum. Ayrıca maksimum 200 veya 250 tl civarında olmasını istiyorum.
    Bana tavsiye edebileceğiniz kulaklıklar nelerdir?
    Genellikle müzik dinlerim. Ara sıra telefon görüşmesi için kullanırım diye düşünüyorum.

• Ozann kullanıcısına yanıt

Nasıl ürün ? Amazondan gelenin garantisi nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 7 Kasım 2020; 20:17:57 >
  • ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    Soundliberty 53 iPhone ve pc için kullaniyorum 3 aydır mikrofonu çok iyi değil ama işinizi görür

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    2 modelini aldım hocam fiyatı düştüğü için. Kargoyu henüz almadım. Garanti konusunda sorun çıkmaz.

• Ozann kullanıcısına yanıt

bende almayı düşünüyorum 1. seri vardı büyük bir hata ile kaybettim. Şimdi realme buds air var sesi çok iyi ama gürültü engellemesi yok dısarıda zulüm pili de 2saat bile gitmiyor nedense. Acaba bende 2.serialsam diye düşünüyorum acaba 2.seri s ve 1.seriye göre mikrofonu sesi nasıldır ? gelişme var mıdır yoksa aynısı mı? aynısı ise haylou yönebilirim.

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.