Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam ses kalitesi bakımından earson 160 ile Tronsmart T2 ve SL-1000S'i karşılaştırırsak ne dersiniz?

SL-1000S Boyut olarak büyük ve daha güçlü bir hoparlör. Ama genel anlamda en iyisi Tronsmart T2 ses olarak. Tek kusuru sesi çok iyi yaymıyor karşıdan dinlemeyince. Earson ve SL-1000S daha iyi bu konuda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 ₺ kadar önerebileceğiniz bir ürün varmı ? yurt içi dişi fark etmez. bu cihazların çoğunda fm radyo bulunmuyor değil mi
  • Bir pulse x de ben sipariş verdim dün, bugün kargolanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Hocam ses kalitesi bakımından earson 160 ile Tronsmart T2 ve SL-1000S'i karşılaştırırsak ne dersiniz?

SL-1000S Boyut olarak büyük ve daha güçlü bir hoparlör. Ama genel anlamda en iyisi Tronsmart T2 ses olarak. Tek kusuru sesi çok iyi yaymıyor karşıdan dinlemeyince. Earson ve SL-1000S daha iyi bu konuda.

hocam bize T6 aldırdın, şimdi T2 diyorsun , şaka bir yana geldimi senin ürün??
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcano78

quote:

quote:

hocam bize T6 aldırdın, şimdi T2 diyorsun , şaka bir yana geldimi senin ürün??

Valla ben 10 wattlık hoparlörle 20 watt lık hoparlörleri kıyaslamam aslında ama sorulunca da mecburen cevap veriyorum

T6 illa ki daha güçlü ve büyük bir hoparlör ama güç ve boyut arttıkça taşınabilirlik ve pil ömrü azalıyor malesef ...

Benim T6 gelmedi daha, 2. T2 yi sipariş geçtim bayramdan sonra artık stereo keyfi yaparız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 21 Ağustos 2017; 12:41:6 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fast556.

Hocam kız arkadaşıma alacağım hoparlör için dün teknosaya gittik. Orada teşhirde jbl go, lg p5, birde phillipsin askeri desenli silindirik bir hoparlörü vardı. Jbl go yu küçük olduğu için çok istiyordu ama son seste gerçekten rezalet bir hoparlör yani jbl firmasına yakıştıramadım neredeyse tüm parçalarda cızırtı yapıyordu ve bass diye bir şey yok hoparlörde. Öyle olunca onu almaktan vazgeçirebildim çünkü kendiside hiç beğenmedi. Bu hoparlöre şahsen ben 50 lira vermem yani. Phillipsin hoparlörü ise en güçlü hoparlördü ama son seslerde bu da çok çatladı. Bariz belli oluyordu. İçlerinde en düzgün ses veren lg p5 çıktı. Yani evet çok güçlü değil phillips kadar ama en azından son seste dahil hiçbir yerde bir çok farklı parçada tek bir kere bile problem yaratmadı. Bass olarakta evet mükemmel değil ama yeterliydi. Şimdi hocam size şöyle diyeyim en son seste dahil hiç bir seste(en kısık sestede phillips hoparlörde garip bir ses geliyordu derinden rahatsız edici) müziği bozmadan aktarabilen ve ses çıkış gücü en az p5 kadar güçlü olan bir hoparlör önerisi alabilir miyim. Fiyatı max 150 tl ye kadar.

MDZ 15 i artik tavsiye etmeyecegim cunku bir kac gun once durduk yerde bozuldu...

Haydaa

Hocam her elektronik ürün her an bozulabilir. Ben mdz15 in içini de açtım gayet kaliteli bileşenler kullanılmış. Bu biraz şans işi bence hocam. Tavsiye etmemek için bir neden olarak görmüyorum çünkü illa bozulacak diye bir kural yok biliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 21 Ağustos 2017; 15:08:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

quote:

quote:

Hocam kız arkadaşıma alacağım hoparlör için dün teknosaya gittik. Orada teşhirde jbl go, lg p5, birde phillipsin askeri desenli silindirik bir hoparlörü vardı. Jbl go yu küçük olduğu için çok istiyordu ama son seste gerçekten rezalet bir hoparlör yani jbl firmasına yakıştıramadım neredeyse tüm parçalarda cızırtı yapıyordu ve bass diye bir şey yok hoparlörde. Öyle olunca onu almaktan vazgeçirebildim çünkü kendiside hiç beğenmedi. Bu hoparlöre şahsen ben 50 lira vermem yani. Phillipsin hoparlörü ise en güçlü hoparlördü ama son seslerde bu da çok çatladı. Bariz belli oluyordu. İçlerinde en düzgün ses veren lg p5 çıktı. Yani evet çok güçlü değil phillips kadar ama en azından son seste dahil hiçbir yerde bir çok farklı parçada tek bir kere bile problem yaratmadı. Bass olarakta evet mükemmel değil ama yeterliydi. Şimdi hocam size şöyle diyeyim en son seste dahil hiç bir seste(en kısık sestede phillips hoparlörde garip bir ses geliyordu derinden rahatsız edici) müziği bozmadan aktarabilen ve ses çıkış gücü en az p5 kadar güçlü olan bir hoparlör önerisi alabilir miyim. Fiyatı max 150 tl ye kadar.

MDZ 15 i artik tavsiye etmeyecegim cunku bir kac gun once durduk yerde bozuldu...

Haydaa

Hocam her elektronik ürün her an bozulabilir. Ben mdz15 in içini de açtım gayet kaliteli bileşenler kullanılmış. Bu biraz şans işi bence hocam. Tavsiye etmemek için bir neden olarak görmüyorum çünkü illa bozulacak diye bir kural yok biliyorsunuz.

Orası öyle de işte ilk defa bir hoparlörüm bozuldu, hepsine gözüm gibi bakıyordum

Açılması zor gibi geldi bu arada nasıl açtın vida falan göremedim bir yerinde? Açılması kolaysa belki ben de açarım. Ses cızırtı yapıyor çalarken, micro sd kart okumuyor ve şarj lambası sürekli yanıyor şarjdayken dolmuyor hiç... Yani kafayı yedi bi reset lazım. Olmazsa müsait bi zamanda youtube videolarını izleyeyim bakalım.

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Hocam altında iki adet slikon ayak var onları çıkarıyorsun onların altında birer vida var. Sonra da yandaki kapakları çıkarıyorsun. Ve ittirince metal kalıbın içinden çıkıyor.
    Geçmiş olsun hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Hocam altında iki adet slikon ayak var onları çıkarıyorsun onların altında birer vida var. Sonra da yandaki kapakları çıkarıyorsun. Ve ittirince metal kalıbın içinden çıkıyor.
    Geçmiş olsun hocam

Eyvallah

• ben bluetooth vericiyi evdeki smart tv 'e bağlayarak balkonda tv'den çıkan sesi almak istiyorum.
    çok yüksek ses beklentim yok.

20-30 dolara alabileceğim en iyi ürün hangisidir acaba ?
  • fast556. F kullanıcısına yanıt
    Aliexpressten hocam

• t2 almak için hangi site en iyisi amazon en ucuz ama tr ye kargo yapmıyor bu üründe geek buyingden alan varmı? Pulse x e baktım 36 dolara geliyor kargosuyla birlikte amazondan 30 dolarlık bir bütçem var ergonomisi pek önemli değil sizin önerileriniz nelerdir??

• quote:

Arkadaşlar tronsmart t2 yi nereden alıyorsunuz herkes sipariş vermiş ama amazon gönderim yapmıyor

Uygulamadan bakin magaza kuponuyla 27,70 dolara gelir. Amazon TR ye gonderse bile en az 7-8 dolar kargo cikar zaten.

Original Mini Wireless Tronsmart Element T2 Bluetooth 4.2 Outdoor Portable Speaker Water Resistant Speaker for MP3 Smart Phones

http://s.aliexpress.com/ZrAfMRFb

• quote:

Hocam mağaza kuponlarında hiç düşük miktarlar yok hep çok yüksek miktarlar var. Bende kontrol etmiştim kuponları. Sanırım bitmiş kuponlar

Fiyatlara uygulamadan bakin asagidakinde 2 dolar da select kuponu var

NEW Tronsmart Element T2 Bluetooth 4.2 Outdoor Water Resistant Speaker Portable and Mini Speaker Black for IOS Android Xiaomi

http://s.aliexpress.com/NZ7nYRBB

(from AliExpress Android)

• Arkadaşlar merhaba.Earson er-160 siparişim geldi bugün ama ürün hafif kusurlumu desem bilemiyorum.Aliexpressten aldım sizce ne napayım ?

Edit:İşyerinde olduğum için fazla ilgilenemiyorum.Güç tuşuna basılı tuttuğumda hiç tepki vermiyor normalm ? Şarja taktığımda açılırmı ? Teşekkürler.

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Double King Chicken -- 22 Ağustos 2017; 12:52:1 >

• quote:

quote:

Hocam mağaza kuponlarında hiç düşük miktarlar yok hep çok yüksek miktarlar var. Bende kontrol etmiştim kuponları. Sanırım bitmiş kuponlar

NEW Tronsmart Element T2 Bluetooth 4.2 Outdoor Water Resistant Speaker Portable and Mini Speaker Black for IOS Android Xiaomi

Valla dayanamadım bende bir tane t2 sipariş ettim.Yorumları okudukca gaza geliyor insan :d Yaklaşık 10 gün önce T6 sipariş etmiştim.Henüz gelmedi.Kücük ve taşınabilir olsun diye bir tane de t2 aldık bakalım.

Freefalcon Hocamın dediği gibi mobilden alınca ve 2 usd lik indirim kuponu girince fiyat 27,69 usd ye düştü.

Freefalcon Hocam , xiaomi ile t2 arasında kalmıştım.Gerci siparişi verdim ama genel olarak sence hangisi daha iyi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 22 Ağustos 2017; 13:7:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

quote:

quote:

Valla dayanamadım bende bir tane t2 sipariş ettim.Yorumları okudukca gaza geliyor insan :d Yaklaşık 10 gün önce T6 sipariş etmiştim.Henüz gelmedi.Kücük ve taşınabilir olsun diye bir tane de t2 aldık bakalım.

Freefalcon Hocamın dediği gibi mobilden alınca ve 2 usd lik indirim kuponu girince fiyat 27,69 usd ye düştü.

Freefalcon Hocam , xiaomi ile t2 arasında kalmıştım.Gerci siparişi verdim ama genel olarak sence hangisi daha iyi ?

T2 Kesinlikle daha iyi ses olarak ama Xiaomi daha ince ve taşınabilirliği biraz daha iyi

• Tronsmart T2'yi hoparlöre bağlasak bluetooth connector görevi yapar mı? Telefonla 2+1 sistemime bu cihaz sayesinde sesi aktarabilirmiyim aynı zamanda?
  • Bugün TTlife M3'üm geldi.Upgrade versiyon diye geçiyor ama kutu üzerinde herhangi bir ibara göremedim.Turkey post ile 15 günde elime ulaştı.Ürünün sesi tatminkar ancak başka hoparlörüm olmadığı için test edemiyorum.Hafif değil su geçirmezliği ne kadar iyidir bilmiyorum ama kalite hissi veriyor.38 dolardı aldığımda şuan 48 dolara çıkmış.Almak isteyen varsa önerebilirim,merak ettiğiniz bir soru varsa cevaplıyabilirim.

https://tr.aliexpress.com/item/TTLIFE-M3-Upgrade-Version-Wireless-Bluetooth-4-1-Speaker-IPX4-Water-Touch-Screen-Cup-L-Portable/32824275484.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.QjuAKK

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!Bluetooth Hoparlör Fırsatları!Bluetooth Hoparlör Fırsatları!Bluetooth Hoparlör Fırsatları!Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

• başkan bizim T6 son düzlükte, uçaktan inmiş, başakşehir dağıtım merkezi diyor.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.