Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zimilanga

Gingood bu fiyata bulunmaz nimet, acaba iki tane olsa stereo ses almanın bir yöntemi varmıdır, sağ ve solda çok şık durur zaten, hele ışıklı görüntü harika olur,

Malesef yok, bunun icin hem yazilimsal hem de donanimsal destek lazim...JBL in bu sene cikan Connect+ li cihazlari bile eski Connect olanlara baglanamiyor, bu is biraz kompleks malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pulse x mi xiaomi mdz 15 mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: natbolad

bluetooth taşınabilir bataryalı hoparlörde bir karşılaştırma sitesi var mıdır?

35 usd'ye kadar bir ürün önerir misiniz?;
    beklentim standart;
    derin baslar, net tizler, mid seslerde güçlülük, uzun şarj :)

şimdiden teşekkürler

O yazdiginiz ozelliklerin hepsinin oldugu en dusuk cihaz JBL Flip 4 den basliyor

Pil omru deyince Cin mali diger cihazlarda 10 watt in uzerine cikmamak gerekiyor malesef. Bu alanda tum beklentileri de karsilayacak cihaz Tronsmart T2 derim ben.

Sesi duymadan karsilastirma yapmak cok sagliksiz bluetooth hoparlorlerde. O yuzden youtube dan aradiginiz urunun ismini yazarsaniz karsilastirmalari profesyonel olarak yapan kanallar mevcut Clavinejunkie ve Jimsreview bunlarin en basta gelenleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: boyabatlı34

pulse x mi xiaomi mdz 15 mi

Pil omru ve tasinabilirlik MDZ15, ses olarak Pulse X. ikisi ayni kulvarda sayilmazlar pek...

• quote:

Orijinalden alıntı: SubSilentio

İsten gelip hizli bir karsilatirma videosu cekmeye calistim.
    Ozellikle Pulse X ve Rock modellerini merak ediyordu burdaki arkadaslar elimden geldigince uzun tutmaya calistim ve anlasilir olmasi icin de elimden geleni yaptim, farkli tarzlari da calmaya calistim umarim begenirsiniz ve aklinda soru isareti olan arkadaslara bir fikir verir.
    Iphone ile cektim videoyu harici mikrofon kullanma sansim yoktu maalesef.
    Bu konularda da tecrubem yok acikcasi, bir hata kusur varsa affola.

Hocam sarkilarin isimleri alabilirmiyim

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    PM yolladim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    25 dolar üstü free shipping yaziyordu taklaya getirecekler bunlar bizi herhalde :)https://www.aliexpress.com/item/Anker-SoundCore-Dual-Driver-Portable-Wireless-Bluetooth-Speaker-with-24-Hour-Playtime-66-Foot-Bluetooth-Range/32718503055.html linkini attığım ürünmu önerdiğiniz anker , öyleyse AliExpress en sahte ürün gelme ihtimali olabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknikist -- 20 Ağustos 2017; 18:16:29 >
  • https://youtu.be/oa5NgXG5PNs

Pulse x alacaktim ama vazgectim bunu bekleyecegim.aliexpresste henuz yok.60 dolar civarina bulunabilirse alacagim sesi cok hosuma gitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pulse X'in son ses seviyesi bir tek bana mı yetersiz geliyor acaba.

Neredeyse 5W'lık LG P5 bile bu 14W'lık kadar ses veriyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Pulse X'in son ses seviyesi bir tek bana mı yetersiz geliyor acaba.

Çoğu firmalarının rms değerleri bence aldatıcı..

• quote:

Orijinalden alıntı: teknikist

25 dolar üstü free shipping yaziyordu taklaya getirecekler bunlar bizi herhalde :)https://www.aliexpress.com/item/Anker-SoundCore-Dual-Driver-Portable-Wireless-Bluetooth-Speaker-with-24-Hour-Playtime-66-Foot-Bluetooth-Range/32718503055.htmllinkini attığım ürünmu önerdiğiniz anker , öyleyse AliExpress en sahte ürün gelme ihtimali olabilirmi

Satıcı Anker in kendisi zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Pulse X'in son ses seviyesi bir tek bana mı yetersiz geliyor acaba.

P5 10 watt ama Pulse X in yarısı kadar bile ses gücü yok...

Sizdeki üründe bir problem olabilir ya da kullandığınız bluetooth kaynağında ses sınır sınırlaması olabilir.

Siz oyle soyleyince simdi actim test ettim, Pulse X i gectim Tronsmart T2 bile bariz daha guclu ses veriyor P5 den...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 20 Ağustos 2017; 17:43:17 >

P5 10 watt ise tamam. 10 watt ile 14 w arasındaki kadar normal bir fark var.

Ben P5'i 5 watt diye düşünerek 14 Wattın çok daha güçlü olmasını bekliyordum
  • fast556. F kullanıcısına yanıt
    Xiaomi mdz-15 modelini incelemenizi öneririm. Ses cok temiz hic bir seviyede bozulma, catlama, ziplama yok.
    Ses seviyesi cok yuksek degil ama ideal.

Aliexpress te yeni üyelige 4$ indirim var. Pembe rengi 30,9$ mavi ve gold rengi 32,7$ a geliyor (3,16$ takipli kargo dahil, takipsiz kargo secerseniz bu tutarda dusuyor)
    https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Blietooth-Speaker/32626887965.html

Türkiyeden n11 üzerinden 140-180TL civarina, kupon ile daha da uyguna alinabiliyor.
    Ürün kibar ve zarif.

Ben en sonunda dün gece siparisi verdim 10-20 gun arasinda gelir muhtemelen

Inceleme videosu: (Oluv'un en begendigi "pocket speaker" cep hoparlörü kategorisindeki üründür)
    https://www.youtube.com/watch?v=NP6QjamlXSM&t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 20 Ağustos 2017; 19:19:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fast556.

Hocam kız arkadaşıma alacağım hoparlör için dün teknosaya gittik. Orada teşhirde jbl go, lg p5, birde phillipsin askeri desenli silindirik bir hoparlörü vardı. Jbl go yu küçük olduğu için çok istiyordu ama son seste gerçekten rezalet bir hoparlör yani jbl firmasına yakıştıramadım neredeyse tüm parçalarda cızırtı yapıyordu ve bass diye bir şey yok hoparlörde. Öyle olunca onu almaktan vazgeçirebildim çünkü kendiside hiç beğenmedi. Bu hoparlöre şahsen ben 50 lira vermem yani. Phillipsin hoparlörü ise en güçlü hoparlördü ama son seslerde bu da çok çatladı. Bariz belli oluyordu. İçlerinde en düzgün ses veren lg p5 çıktı. Yani evet çok güçlü değil phillips kadar ama en azından son seste dahil hiçbir yerde bir çok farklı parçada tek bir kere bile problem yaratmadı. Bass olarakta evet mükemmel değil ama yeterliydi. Şimdi hocam size şöyle diyeyim en son seste dahil hiç bir seste(en kısık sestede phillips hoparlörde garip bir ses geliyordu derinden rahatsız edici) müziği bozmadan aktarabilen ve ses çıkış gücü en az p5 kadar güçlü olan bir hoparlör önerisi alabilir miyim. Fiyatı max 150 tl ye kadar.

Tronsmart T2 kesinlikle. Ses kalitesi, bass lari, pil omru ve malzemesi her seyiyle 10 numara. Ama daha buyuk ve daha guclu olsun dersen SL-1000S veya Pulse X tavsiye ederim

• arkadaşlar, belki burası yeri değil ama, lg p5 hoparlörü satmayı düşünüyorum, deneme amaçlı birkaç kez kullandım bim faturalı, şu an sıfırı 220 tl civarı, kaç tl açmalıyım ilanı, forumdan açacam ilanı

• quote:

Hocam aslında o hoparlör 130 civarına satıldı hep. Ne olduysa bu bimde satıldıktan sonra piyasada bir anda fiyat yükseltti. Önce 170 bandına çıktı şimdi de 220. Eder mi derseniz asla etmez. Şu anda yurtdışından 120 lira civarına sıfır çok daha iyi hoparlörler alınıyor aynı şekilde yurt içindende 150 lira civarına sıfır faturalı cihazlar var daha iyi. Yani hızlı bir satış istiyorsanız birde 50 liraya aldığınızı forumdakilerde bileceği için 100 lira gibi bir rakama belki alıcı bulursunuz. O da belki diyorum çünkü forumda 50 liraya aldığınızın bilindiği bir ürünü 2 katına satmak isteyeceğiniz için eleştiri mutlaka alırsınız. Ama ilk başta şansınızı deneyin derim ben 100 liradan açın forumda ilan belki şansınıza alan olur

verdiğiniz. bilgiler için çok teşekkür ederim hocam

Hocam ses kalitesi bakımından earson 160 ile Tronsmart T2 ve SL-1000S'i karşılaştırırsak ne dersiniz?
    Sipariş verdim 22dolara hadi hayırlısı urun gelince tekrardan yazacağım :)
  • quote:

Hocam kız arkadaşıma alacağım hoparlör için dün teknosaya gittik. Orada teşhirde jbl go, lg p5, birde phillipsin askeri desenli silindirik bir hoparlörü vardı. Jbl go yu küçük olduğu için çok istiyordu ama son seste gerçekten rezalet bir hoparlör yani jbl firmasına yakıştıramadım neredeyse tüm parçalarda cızırtı yapıyordu ve bass diye bir şey yok hoparlörde. Öyle olunca onu almaktan vazgeçirebildim çünkü kendiside hiç beğenmedi. Bu hoparlöre şahsen ben 50 lira vermem yani. Phillipsin hoparlörü ise en güçlü hoparlördü ama son seslerde bu da çok çatladı. Bariz belli oluyordu. İçlerinde en düzgün ses veren lg p5 çıktı. Yani evet çok güçlü değil phillips kadar ama en azından son seste dahil hiçbir yerde bir çok farklı parçada tek bir kere bile problem yaratmadı. Bass olarakta evet mükemmel değil ama yeterliydi. Şimdi hocam size şöyle diyeyim en son seste dahil hiç bir seste(en kısık sestede phillips hoparlörde garip bir ses geliyordu derinden rahatsız edici) müziği bozmadan aktarabilen ve ses çıkış gücü en az p5 kadar güçlü olan bir hoparlör önerisi alabilir miyim. Fiyatı max 150 tl ye kadar.

Tronsmart T2 kesinlikle. Favori hoparlorlerimden birisi. Ses kalitesi,pil omru,malzeme kalitesi her seyi 10 numara. P5 e gore baya iyi sesi ve basslari.

MDZ 15 i artik tavsiye etmeyecegim cunku bir kac gun once durduk yerde bozuldu...

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.