Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (725. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.940
Cevap
376
Favori
1.336.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• migros sanal market mobil uygulamada Jbl flip 5 750 tl, her renk yok

• quote:

Orijinalden alıntı: KirecburnuCakali

Soundcore boost'a da bakabilirsiniz o fiyat aralığında. Soundcore 3'ten daha iyi cihaz

Tavsiyeniz için teşekkür ederim,şimdi kontrol ettim ve mantıklı geldi.Sanırım Boost modeli de yenilenmiş.Yaklaşık 10 dolar bir fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.

kullanış açısında doss biraz kaba geliyor bana ama ben de denemek istiyorum :) 1-2 gün için de alacağım ama kararsızım.

• NextMan-- kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bosst'a da titanyum sürücüler app desteği tws vs gelmiş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmuraY

Jbl flip 5 nasıl 750 tl için. Ben rock,klasik ve jazz ağırlıklı dinliyorum entrüman detayı duymak benim için daha önemli. Bass delisi değilim bu fiyat seviyesinde başka ne öneriniz olur.Açık havada terasta kullanılacak.

bende jazz ve klasik müzik dinlemek için uygun fiyatlı ama düzgün ses veren birşey bakıyorum.ayırdığım bütçem sizinkinin yarısı bu yüzden tronsmart force plus fiyat performans ürünü gibi gözüktü.siz 750 civarı birşey baktığınız için öncelikle aşağıda linkini verdiğim hoparlörü bir inceleyin derim:

https://www.n11.com/televizyon-ve-ses-sistemleri/bluetooth-hoparlorler

veya jbl flip essential,divoom voombox power olabilir.

bahsettiğim hoparlörlerin hiçbirini kullanmadım ama araştırırken denk geldi belki seçim yapmanıza yardımcı olur.

• Bugün teknosa, media markt ve mi store gibi mağazalarda bluetooth hoparlörleri tekrardan alıcı gözle dinledim.

Tamamen benim kulak zevkime göre değerlendirdiğimde;

Anker soundcore motion b : Bass tonlardan yoksun, fiyatını hak etmediğini düşünüyorum. Tronsmart element groove var elimde onun kıvamında denilebilir.

JBL modelleri : Clip, flip ve go modellerini dinledim. Derin bass tarafında biraz yoksunlar, açıkcası sırf bu sebeple JBL tamamen benim için elenmiş durumda.

Urban : Güzel ama boom serisi fiyatını hak etmiyor bence, diğerlerine de benim bütçem yetmiyor.

Sony : Srs xb 23, Srs xb 12 modellerini denedim bunların üzeri fiyat olarak beni aşıyor. Xb 12 boyutuna göre güzel performans veriyor bence. XB 23 ü beğendiğimi söyleyebilirim.

Xiaomi : Eski kutu şeklinde olan modeli beğenmedim. Yeni çıkan 16 watt modeli oldukça hoşuma gitti. Bass doygunluğu açısından iyi, genel olarak ses dengesi de fena değil.

Tronsmart ürünlerini deneyemedim neyazıkki ama merak etmiyor değilim. Anker ürünlerini denemek zor gene neyazıkki, bandrolü yırtık kutu bulup kendim açıp denemek zorunda kaldım. Anker soundcore boost gördüm ama şarjı yoktu, merak ettiğim bir modeldi.

LG Xboom PL 5 modeli gene merak ettiğim bir model.

Esasen ben şu incelemelerim neticesinde Sony Xb 23 ile Xiaomi 16 watt arasında kalmış durumdayım. Sony 450 TL ikinci el, Xiaomi 450 TL sıfır olarak alabiliyorum.

Benim için mühim olan düşük seslerde derin bass verme imkanınız olması, tws seçeneği olması.

Bir de merak ettiğim bir husus var, aux ile bağlantı yapınca TWS vasıtasıyla ikinci hoparlörü kullanmak mümkün oluyor mu acaba?

• Hocam ses yüksekliği derinlik vs nasıldı motion+'a göre? YouTube'dan baktıklarıma göre bana sesi sanki boğuk gibi geldi de

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cicihost C kullanıcısına yanıt

xiaomi mi 16w için: aux kablosuyla TWS oluyor

önce hoparlörleri bluetoothla birbirine bağlıyorsun. sonra bir tanesine aux kablosunu takınca ses aynı anda ikisinden Stereo olarak çıkıyor.

Aux tan aldığı sesi kablosuz olarak diğer hoparlöre yolluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 29 Mart 2021; 23:41:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

xiaomi mi 16w için: aux kablosuyla TWS oluyor

önce hoparlörleri bluetoothla birbirine bağlıyorsun. sonra bir tanesine aux kablosunu takınca ses aynı anda ikisinden Stereo olarak çıkıyor.

Aux tan aldığı sesi kablosuz olarak diğer hoparlöre yolluyor.

çok teşekkürler, harika bir bilgi.

Peki gecikme durumu nasıl oluyor, kablolu bağlantıya mı yakın yoksa bluetooth bağlantısı tarafına mı?

Gecikme yok. yada varsa da Farkedilmeyecek düzeyde. aynı marka aynı model bu yüzden cihazlar birbiryle çok uyumlu çalışıyor

xiaomi mi 16w yi 350 - 370 arası yakalarsanız yapıştırın geçin düşünmeyin ama 470 liraya alonmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 29 Mart 2021; 23:47:23 >
  • quote:

Gecikme yok. yada varsa da Farkedilmeyecek düzeyde. aynı marka aynı model bu yüzden cihazlar birbiryle çok uyumlu çalışıyor

xiaomi mi 16w yi 350 - 370 arası yakalarsanız yapıştırın geçin düşünmeyin ama 470 liraya alonmaz.

Keşke yakalayabilsem o rakama, direk 2 tane alırım. Ama pek ihtimal yok gibi o rakamlara gelmesinin.

ben amazondan 340 liraya aldım.

ürünü denedikten sonra alın geçin ilerde bu fiyata bulamazsınız diye de yazdım::) sonra ben ikinciyi aldım. ikincisi 370 liraya geldi. sonra fiyat 400 daha sonra 450 ye çıktı. xiaomi mi 16w 450 liralık bir alet değil.

sony her zaman sonydir. çöp bile olsa sony logosu varsa değeri vardır.

ben şuan kendime speaker alsam kuponla aliekspresteki anker soundcore boostu 380 e yakalar alırım. 35 lira gümrük gelse 400 küsüre olayı kapatırım. ayrıca sizinle bu konuyu ilk konuşruğıiumuzda motion plus indirimsiz 650 liraydı şimdi indirimli hali 650 lira

dolar yükselecek beklemeyin alın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 30 Mart 2021; 0:40:36 >
  • quote:

ben amazondan 340 liraya aldım.

ürünü denedikten sonra alın geçin ilerde bu fiyata bulamazsınız diye de yazdım::) sonra ben ikinciyi aldım. ikincisi 370 liraya geldi. sonra fiyat 400 daha sonra 450 ye çıktı. xiaomi mi 16w 450 liralık bir alet değil.

sony her zaman sonydir. çöp bile olsa sony logosu varsa değeri vardır.

ben şuan kendime speaker alsam kuponla aliekspresteki anker soundcore boostu 380 e yakalar alırım. 35 lira gümrük gelse 400 küsüre olayı kapatırım. ayrıca sizinle bu konuyu ilk konuşruğıiumuzda motion plus indirimsiz 650 liraydı şimdi indirimli hali 650 lira

dolar yükselecek beklemeyin alın derim

Ah şu anker soundcore boostu bir deneyebilseydim, mağazada süründüm açıkta usb kablo aradım :)

TWS özelliği var mı soundcore boost da?

Evet fiyatlar hızla artıyor. Benim zaten temelde hedefimde 3 model var ama birini deneyemediğim için 2 seçeneğim aktif. Sony, Xiaomi ve Anker (boost).

Motion plus 650 liraya var mı piyasada?

650 ye sahibinden de var. diğer türkü aliexpresste

• Merhaba

Arkadaşlar 77 model Anadol'um var. aracıma ses sistemi yapıp tesisatını bozdurmak istemiyorum. Logitech x100 hoparlörüm ve sesi malesef arabanın içinde yeterli olmuyor.Malumunuz araçta yalıtım süper :) soruma gelecek olursak. 2 tane tronsmart element mega alıp tws yapmak mı mantıklı yoksa 1 tane anker motion + almakmı mantıklı olur ? 1000TL bütçem var yardımcı olursanız sevinirim. tronsmart element mega'nın sesi kötü kardeşim alma motion+ al, almışken bir kere olsun diyorsanız alacağım. Seste netlik benim için önemli. İleride parasal durum düzelirse bir motion+ daha alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: NikkiDog

Bu mesaj silindi.

motion+ şuan aliexpress de 700 tl yorumları okuduğum kadarıyla 30 ila 150 tl arası vergi çıkmış.Tr'de ürün 1000 tl açıkcası garanti gibi olaylar için bilemedim.Ben elektronik yönünden çok bahtsız bir adamım.Her 10 ürünümden 7si her zaman ayıplı olmuştur.

• abeslank kullanıcısına yanıt

boost için 35 tl vergi çok iyimser hocam, baya şanslı olman lazım. son zamnlarda pek takip etmedim ama benim boosta 80 küsür çıkmıştı, (he ikinci boost'a 16 çıktı Bluetooth Hoparlör Fırsatları! ) mifa a10 lara 150 çıkan vs var.

sen xiaomi 16w, doss xl den iyi vs demiştin, boost seni kesmez o zaman benden söylemesi :) hatta pro+ ta kesmez.

sarı sitede boostu 400 450 ye satan var zaten, 400 küsürü gözden çıkardıysan ordan al bence.

ben de motion+ aldım aliden, bakalım vergisi ne gelecek 4 gözle bekliyorum ama 100 tl kesin gözüyle bakıyorum.

boost'un 2 sürümü var, typc ve micro usb şarjından anlarsın. typc olanda tws var, micro usb olanda yok. ama boost o kadar merak edilecek alet değil bence. gerçi vereceğin paraya göre değişir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

boost'un 2 sürümü var, typc ve micro usb şarjından anlarsın. typc olanda tws var, micro usb olanda yok. ama boost o kadar merak edilecek alet değil bence. gerçi vereceğin paraya göre değişir.

Şuan hedefimde iki ürün var;

Sony srs-xb23 ve Xiaomi 16 watt var.

Sony ikinci el alabilirim, Xiaomi sıfır olabilir.

• 
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.