Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (727. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.954
Cevap
377
Favori
1.337.793
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence siz bunu deneyin. Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    Bakarım hocam teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Bence siz bunu deneyin.
    Deneyelim hocam saolasın... Soundcore uygulamada birden fazla custom olmaması da büyük eksiklik bence.. Slov dinlerken ayrı, hareketli dinlerken ayrı ayar çok güzel olurdu..

• melchiah1978 M kullanıcısına yanıt
    Aynen onu bende fark ettim. Custom en azından ekleme seçeneği olsaydı iyiydi.

• Sony SRS-XB23 de aux yokmuş, şimdi yeni farkettim. Tam alacaktım vazgeçtim bu sebeple.

Gitar için de kullanacağımdan aux seçeneği bana lazım. Bluetooth ile yaşanacak en ufak gecikme gitarda kafayı yedirtir insana :)

Suan tek hedef xiaomi 16w modeli olarak gözüküyor benim için. İndirime girmesini bekliyorum ama gireceğide yok pek galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Aynen onu bende fark ettim. Custom en azından ekleme seçeneği olsaydı iyiydi.
    Feedback kısmına yaz hocam ben yazdım.. Biraz tarzanca ama anlaşılır :)

• KirecburnuCakali K kullanıcısına yanıt

Apple kullanıyorum Spotifyda eq ayarı nerde görmedim daha önce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Spotify ana ekranı sağ üstte ayarlar var, orada en altta olması lazım

• Cicihost C kullanıcısına yanıt
    Hocam xb23 çoğu incelemeden anladığım kadarıyla fiyatını hak etmeyen bir cihaz. Bence 600 civarına aliexpress'ten motion+ alın 2 haftada geliyor... Bana 90 TL vergi çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: KirecburnuCakali

Hocam xb23 çoğu incelemeden anladığım kadarıyla fiyatını hak etmeyen bir cihaz. Bence 600 civarına aliexpress'ten motion+ alın 2 haftada geliyor... Bana 90 TL vergi çıktı

Motion+ da hiç incelemediğim bir cihaz. Performansı nasıl?

• 200 TL’ye migrostan şunu aldım. Radyolu balkonda falan tıngırdatırız diye. Ben şekli şemal ve malzeme olarak beğendim. Kumandası var ayrıca. Ses seviyesi bangır bangır değil öyle açamadım diyecek bir seviye değil ama evde, mutfakta, balkonda vb. yeter. Ses kalitesi bence iyi bu ne demedim evlerdeki eski müzik setleri gibi bir kalitesi var. Parasını hakettiğini düşünüyorum.

https://www.cimri.com/bilgisayar-speaker/en-ucuz-mikado-md-10b-speaker-fiyatlari,35760460?gclid=EAIaIQobChMIw67q4s7d7wIV0u5RCh0c3QZTEAAYASAAEgLcX_D_BwE&gclsrc=aw.ds

• Bu cihaz hakkında bilgisi olan var mı?

https://m.n11.com/dreamwave-harmony-ii-orange-P402043570?utm_campaign=akakce_genel&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc

• Fiyat iyiymiş, bölgesel fiyat mı acaba yoksa fiyatı mı arttırdılar şimdi baktım 899tl görünüyor bende.

• berkan 197 kullanıcısına yanıt

İndirim dün bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: SmuraY

200 TL’ye migrostan şunu aldım. Radyolu balkonda falan tıngırdatırız diye. Ben şekli şemal ve malzeme olarak beğendim. Kumandası var ayrıca. Ses seviyesi bangır bangır değil öyle açamadım diyecek bir seviye değil ama evde, mutfakta, balkonda vb. yeter. Ses kalitesi bence iyi bu ne demedim evlerdeki eski müzik setleri gibi bir kalitesi var. Parasını hakettiğini düşünüyorum.

https://www.cimri.com/bilgisayar-speaker/en-ucuz-mikado-md-10b-speaker-fiyatlari,35760460?gclid=EAIaIQobChMIw67q4s7d7wIV0u5RCh0c3QZTEAAYASAAEgLcX_D_BwE&gclsrc=aw.ds

çok zam gelmiş 😳 güzel cihazdır bazen kendisini kilitler reset atılamadığı için pili tamamen bitmeden düzelmez. güle hüle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: SmuraY

Bu cihaz hakkında bilgisi olan var mı?

https://m.n11.com/dreamwave-harmony-ii-orange-P402043570?utm_campaign=akakce_genel&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc

eski bir alet alan kullanıp yorum yapanı çok azdır

• abeslank kullanıcısına yanıt

Kaliteli bir havası vardı.

• Cicihost C kullanıcısına yanıt
    Rakibi jbl charge serisi olan bir cihaz hocam. Bence araştırın YouTube'dan vs

• Bu arada LG Xboom GO PL5 ürününü denemiş olan var mı?

629 TL Teknosa'da.

• Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Tribit in kendi sitesinde çok iyi ön sipariş indiriminde şuanda cihaz..Yurtdışında tanıdığı felan olan varsa kaçırmasın derim bu özelliklere ve markaya göre çok iyi fiyat..bu fiyata 5 dolar kargo 5 dolar da vergi ekleniyor sadece..
    Bir arkadaşımız Türkiye fiyatını öğrenmiş tribit Türkiye’den 1700 TL den satılacakmış..Şaka gibi :)

• 
Sayfa: önceki 725726727728729
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.