Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tronsmart Element T2 Plus nasıl bilirsiniz son olarak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 27 Ekim 2020; 0:24:14 >
  • tronsmartın hiçbir ürününü tavsiye etmem 3 adet bluetooht hoparlörünü deneyimlemiş biri olarak.

• Lg xboom ol 100 ve sony mhc v42 arasinda kaldim sizce hangisini almalıyım sony tv de mevcut bi türlü karar veremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • extagon kullanıcısına yanıt

T6 Max düşünüyordum hocam neden öyle söylediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Roimeita

T6 Max düşünüyordum hocam neden öyle söylediniz

eğer dinlediğiniz müzikler enstrumental ağırlıklı ise keyif alamıyorsunuz, dıptıs dıptısçı iseniz sadece tronsmart değil aynı w değerine sahip her türlü hoparlör işinizi görür. ha şu da var tronsmartın üst segment ürünleride enstrumental konusunda berbat,diğer markaların tepe modelleri kendilerine bir şey katmışken tronsmart hep kötü,hep kötü.

• Arkadaşlar ben LG XBOOM PK7'ye aşık oldum ama 1400 lira diyor nasıl yapacağız bu işi. :(

• JBL i iptal etmiyor neymiş toplanmaya baslamismiş enteresan ya bilgisayarımı topluyorsun ne oluyoruz kargo yapılmadı vs ..bakalım ne olacak ..

Tek merak ettiğim Jbl mono da olsa sesleri doğru verme konusunda bir Jbl kalitesi olacağını düşünüyordum birde telefon görüşmesi arabada işime yariyacakti ..şimdi anker motion b düşünüyorum Jbl yerine ama doğru yolda miyim kafamda deli sorular . JBL kullanıcıları ve anket motion b kullanıcıları en güzel cevabı verebilirler bana ama onlarda yoklar şu anda (╯︵╰,) bu arada pk7 benimde hayalimdeydi lakin CarrefourSA 850 TL lik bir fiyat etiketi koymuş ama hangi carrefour da bulunur bilinmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 27 Ekim 2020; 9:22:12 >
  • Şu an fiyatına göre alabileceğiniz en iyi ürünlerden birisi Kinps. Sadece içindeki 5200 mah lityum pil dahi 10-15$ eder. Tam su geçirmez, çift bass, çift hoparlör ünitesi var. Benim şahsen vazgeçemeyeceğim ürünlerden birisi.

Eğer sıfır kapalı kutu amazondan alıp fazla beklemek istemeyen varsa isteyen olursa foruma özel elden ya da havale ile 250 tl den verebilirim. Siyah ve turkuaz mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 6 Kasım 2020; 10:29:43 >
  • Persheid1903 kullanıcısına yanıt

Aynı ateşe ben de düştüm hocam, ama kavuştum ben :)

Yanımdan ayırmıyorum, bütün gün her yerde yanımda. Bir anlık heves mi acaba diyordum almadan önce ama şimdi keşke daha önce alsaymışım diyorum. Çok müzik dinleyen biri için gerçekten nimet bu tür cihazlar.

CarrefourSA'da 849tl görünüyor fiyatı. Herhangi bir CarrefourSA'da stok sorgusu yaptırabilirsen bi şansın olabilir. Piyasada pek kalmadı alet, o yüzden stok olan diğer mağazalarda fiyatın düşeceğine pek ihtimal vermiyorum.

• asafated kullanıcısına yanıt
    Bende Anker Soundcore Flare var şu an. Onun da kendine has bi' tarzı var. PK Boomu da alırsam birisi ihtiyaç fazlası olacak. Malum ekonomimizin hali belli. Savurgan olmak istemiyorum ama baya baya aşık oldum cihazın tipine. Umarım bir gün benim olacak PK7 :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MİFA F10 kullanan varmı arkadaşlar? Nasıldır? A10 dan ona geçicegim portatif olduğu için

• 100-120 TL civarı bütçem var. Bu paraya alabileceğim en F/P ürün hangisi ?

https://www.hepsiburada.com/baseus-encok-e05-stereo-bluetooth-hoparlor-speaker-turuncu-p-HBV00000F3WJ4?magaza=Evinizin%20Mobilyas%C4%B1

Şu ürünü aldım sesi az ve patlak veriyor,geri iade ettim. Xioami Mini 2 mi alayım yoksa şunu mu ?

https://www.hepsiburada.com/philips-bt55b-00-kablosuz-tasinabilir-bluetooth-hoparlor-p-HBV000009DK49?magaza=Gencticaret

BUNU MU ALAYIM ??? KARASIZIM :(

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

100-120 TL civarı bütçem var. Bu paraya alabileceğim en F/P ürün hangisi ?

https://www.hepsiburada.com/baseus-encok-e05-stereo-bluetooth-hoparlor-speaker-turuncu-p-HBV00000F3WJ4?magaza=Evinizin%20Mobilyas%C4%B1

Şu ürünü aldım sesi az ve patlak veriyor,geri iade ettim. Xioami Mini 2 mi alayım yoksa şunu mu ?

https://www.hepsiburada.com/philips-bt55b-00-kablosuz-tasinabilir-bluetooth-hoparlor-p-HBV000009DK49?magaza=Gencticaret

BUNU MU ALAYIM ??? KARASIZIM :(

Bence baseus diğer lerine gore açık ara önde ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bayguru B kullanıcısına yanıt

Yani para iadesi yerine satıcı firmadan tekrardan sıfır,arızalı olmayan kutusu açılmamış ürünü geri yollamalarını mı,rica edeyim ? Adamlar kutusuz,faturasız naylona sarıp bozuk ürünü yollamışlar :)

Teknik detaylara bakınca öyle ama ses yüksekliği olarak bilemiyorum sanki baseus az geldi.

• 850 tlye teknostore.com’dan Tronsmart T6 Max sipariş verdim.

60 Watt
    12000 mah pil
    Dokunmatik led
    İpx5

Bu fiyat segmentinde en yakın ürünler 30w.

Ürün gelince daha detaylı yorumlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roimeita -- 28 Ekim 2020; 12:2:30 >
  • Roimeita kullanıcısına yanıt

selam'

@ Roimeita

telefon ve sms ile sana ulasamadim. uygun olunca beni arayabilirmisin.

PM atamiyorum. buradan yazmak zorunda kaldim.

• Roimeita kullanıcısına yanıt
    W değeri oldukça iyi lakin cihaz hakkında pek bir inceleme yok..
    Yorumlarını beklerim..

• Selamlar, uzun süredir Mifa A10 kullanıyorum ve çok memnunum. Bu konudaki tavsiyeler üzerine almıştım. Ancak artık değiştirmek ve biraz daha güçlü bir cihaz almak istiyorum. Dört tane cihaz beğendim ve baya arasında kaldım hangisini almalıyım tavsiye verebilecekler varsa dinlemek isterim kendilerini. Aliexpress fiyatlarını yazıyorum aşağıda, fiyatları da göz önünde bulundurursanız sevinirim.

1.Anker Soundcore Motion+ (Fiyat: 11.11'de 79 dolar kargo:0)

2.Doss Soundbox XL (Fiyat: 11.11'de 58 dolar kargo:12,5 dolar)

3.Doss Soundbox Pro (Fiyat: 11.11'de 35 dolar kargo:9,5 dolar)

4.LG Xboom Go PK7 (Aslında en çok istediğim ürün ancak fiyat 800-900 civarında bulursam ilk tercihim olacak. O yüzden bunu alamazsam yukarıdaki 3 taneden hangisini almalıyım.)

Edit: Fotoğraflarını da bıraktım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunterInTheNight -- 29 Ekim 2020; 15:32:59 >

• Hocam hepsinin kayıtlarını dinledim, çoğunlukla evde kullanacağım için hiçbirini son ses dinleyemeyeceğim. O yüzden önemli bir kriter değil o. Benim merak ettiğim herhangi birinin can sıkan aldığıma pişman edecek bir sorunu var midir? Zaten ya Amazon ya da AliExpress’ten alacağım sırf bu iade isleri ile uğraşmamak için

• HunterInTheNight kullanıcısına yanıt

Bunların arasında En iyisi net Motion Plus. Gördüğüm kadarıyla ses yüksekliğini de çok önemsemiyorsunuz ama ev için fazlasıyla yeterli.

Yurtdışı fiyatlarına %40 vergi eklenebildiğini de unutmayalım yalnız 

• 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.