Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzman Arkadaslara sorum var mifa a 1o hoparlörüme tuzlu su kaçtı sanırsam hiç çalışmadı içini açtım arada canı isterse çalışıyor yada eski ses kalitesinde değil acaba ne olmuş olabilir yaptırma şansı varmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • canbaz67 C kullanıcısına yanıt
    içini hiç açmayacaktınız kendi halinde 5-6 gün kuruyacaktı sonra şarja takıp kullanmaya devam edecektiniz keşke içini hiç açmasaydınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abeslank kullanıcısına yanıt
    Peki hocam ustası yapar mı sence

• sony srs xb10 & sony srs xb12 karşılaştırmasına baktim 12 nin mükemmel karar verdim 350tl civarinda olduğunu görünce vazgeçtim

• An itibariyle Amazon’un vermiş olduğu çekle bu ürünü aldım. Bakalım nasıl çıkacak. Sonuçta bir nevi hediye etmiş oldular.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

Teşekürler ama bu satilmiyor heralde artik. Meizu A20 diye bi model buldum aux girisi var ona eski bi ipod takip kullanirim diye düşündüm. Ses kalitesi iyi midir acaba?
    Meizu A20 de güzel bir cihaz aux ile kullanırım derseniz mantıklı fiyat fayda olarak

• 500 600tl bütçem var. Piyasadaki bütün bluetooth hoparlörler bass, extra bass, pure bass falan gibi etiketlerle satılıyor. Dinlediğim müzikler şu popüler rapler, dubstep falan gibi şeyler değil. Çok iyi bir müzik kulağım yok fakat dengeli ses aradığım şey sanırım. Dinlediğim tarzlar aşağı yukarı bunlar: metal rock klasik caz türkü. Yani metallica, frank sinatra, vivaldi, ahmet kaya bunları çalacak bir şeyler alabilir miyim. Ne alabilirim bu bütçeyle?
  • Mevcutta kullandığım Flip 4 varken bugün Anker Soundcore Motion+ ‘ım geldi. Tek kelime ile muh-te-şem! Bas ve tizleriyle, ses dengesiyle Flip 4 ve Charge 3 den çok çok daha iyi bir cihaz. @freefalcon hocama teşekkürler.

• Tukcell'de bu geceye ozel soultech soulpower hoparlor 99tl

https://www.turkcell.com.tr/cihazlar/aksesuarlar/soultech-soulpower-bluetooth-hoparlor?place=device_category

• terlikk kullanıcısına yanıt
    Hocam, nasil bir hoparlör bir fikrin var mi?

• yunusi07 kullanıcısına yanıt
    Yok malesef hocam. Belki bilip isine yarayan olur diye paylastim.

• mstfrslan M kullanıcısına yanıt
    Ne karara geldi hocam şuanda 100$ Black Friday zamanı beklenebilir ekstra indirim için, bende de 2 senedir flip 4 var değiştirmeye değecek kadar fark var mı aralarında sizce ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana ABD’den gelen arkadaşım yanında getirdi. %15 kupon ile 85$’a almış oldum. Flip 4 watt olarak zaten bu cihazla kıyaslanamaz arada çok fark var. Flip 4 de basslar belirli seviyede kalırken vokal sesler daha ağırlıklı kalıyordu ama net ses veriyordu. Bu cihazda ise her şey o kadar iyi ki. Ben flip 4 ü satıyorum :)

• Arkadaşlar resimde gördüğünüz bim de satılan trax marka ürünü bir mağaza da gördüm fiyatı 29,90'a düşmüş, kutusu biraz hirpaliydi. Almak isteyene yardımcı olabilirim.

• arkadaşlar bangood'dan teslimat alan var mı ? as2'im 20 temmuz'dan beri gümrükte gözüküyor. Ne zaman çıkacağını bilen var mı?
  • bychass B kullanıcısına yanıt
    Bende sizinle aynı durumdayım, 20 ağustosta gümrükten çıkmış gözükmesine rağmen teslimat yapılmadı. Archeer a320s almıştım ve bir paketim daha var ikisinin de durumu aynı. Kargo kodunuz ALJPK922 veya 921 ile mi başlıyor? 920 olanları geçen hafta teslim ettiler. Umarım bizimkilerde bu hafta teslim olur. Banggood ve Alljoy arasında sorun yaşanıyor sanırım.

• kuvars10 K kullanıcısına yanıt
    922 ile başlıyormuş . Umarım bu hafta gelir artık 2 ay olacak nerdeyse. Bu arada Alljoy dediğiniz firmanın tr sitesinde kargo bilgisi çıkmıyor. Teşekkürler bilgi için.
  • Tronsmart Mega hoparlör kullanan var mı? hepsiburada da 540 liradan 330 liraya inmiş fiyatı. Alınır mı sizce 40w hoparlör gücü var
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanÖztürk61

Tronsmart Mega hoparlör kullanan var mı? hepsiburada da 540 liradan 330 liraya inmiş fiyatı. Alınır mı sizce 40w hoparlör gücü var
    Gücü 40w değil 30w civarı gerçek gücü var ve yüksek seste bozulma oluyor + bass'ları yetersiz.
    Geçen yıllarda çok getirip sattım bundan o zamanlar F/P üründü.
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    peki ne önerirsin 250-300 civarı
  • 
Sayfa: önceki 610611612613614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.