Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihaz güzel ama türkiyeye son dönem gönderdiği ürünlerin çoğu sorunluydu. Olumsuz geri dönüşlerle başedemeyince amazon tribitin türkiyeye gönderimi durdurdu. inşallah tekrar gönderime açarlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oluv yine sakalını almış,cihazın üst midleri boğuk resmen..
  • Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

https://s.click.aliexpress.com/e/ZvuOdFj

Bu hoparlörün fiyatı 288 liraya düşmüş, doss xl almak isteyip alamayan arkadaşlara tavsiye ederim.

ses yükseklikliği doss xl ile aynıdır,

bas vuruşu dossxlden daha yüksek ve dolgundur.

Ama doss xl sesi bası tizi iki renk daha kalitelidir.

Tasarım olarak doss xlden daha avantajlı ve çok sevdiğim bir hoparlör fiyatına oranla doss xl ile kapışabilen bir hoparlördür tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

https://www.tronsmart.com/products/element-force-portable-bluetooth-speaker

https://s.click.aliexpress.com/e/b9L5IaDF

Beyler Şu iki ürün bir birinin aynısı mı?
    Aynı ürün gibi duruyor satıcı isim yazmamış.
    Geçenlerde Force modelinden sipariş vermiştim bu ise Force+ imiş.
    Özellikleri aynı olmakla birlikte Force+ nın kasası daha büyük, ağırlığı 110gr. daha az görünüyor.
    Şimdi farkettim bu cihazlarda USB-C şarj portu varmış.

Yorumlara bakılırsa satıcı bunu epeydir satıyormuş fakat AE'de tronsmart aratınca bu çıkmıyor. Diğer satıcılarda da bu ürün yok.

Yorum fofoğrafındaki kutuda X3PRO yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 21 Ocak 2019; 21:57:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Hayırlı olsun. Bence fiyatının uzerinde bir degere sahip
    Hocam konu bluetooth hoparlör konusu ama Ses konusunda en revaçta olan konu bu olduğu için burada belirteyim. Eğer Kablolu kulaklik kullanmaya devam edenler varsa benim gibi, Lg Hi-fi Plus Dac Modülünü herkese tavsiye ederim. Forumda konusu da vardi, Samsung telefon kullananlar bile bu Modül den memmunlarmis. Bende bu modül ile geçtiğimiz hafta tanıştım ve Mi6 ile birlikte kullaninca çok memmun kaldim. Ayrica Modüle 3.5mm kulaklik haricinde Type-C kulaklik da bağlamayı denedim, Type-C kulaklikta ses kalitesini pek arttırmasa bile, Ses yüksekliğini fazlasıyla arttırdı.

Telefonda kesinlikle Usb Audio Player Pro kurup, Program üzerinde sesin işlenilmeden direk Modüle gönderilmesini sağlayın.

Ayrıca, Modül ile birlikte Amazondan Monster Icablelink 3.5mm uzatma kablosunu da satın alınmasını tavsiye ederim. Bu Kısa kablo, modülun Yüksek Empedans moduna geçmesini (farklı bir ismi de olabilir bu modun) sağlıyor, sahne genişliyor, Ses seviyesi ve detay daha da artıyor.

Modülun tek dezavantaji, Telefonun yanında taşınması uğraştıci olmakla birlikte, Mi6da 1 saatte Yüzde 8-12 arası batarya tüketimi olması.

Bu arada bende Modülü 2 ucu Type-C kablo ile telefona bağlıyorum.

Modülü Letgo dan 50 liraya almistim. Düşünenler olursa fazla para vermeden dedigim fiyat civarina alabilirler diye düşünüyorum. Zamanında Hepsiburada da 55 liraya satılmış çünkü.

Beni modülle tanıştıran Onr9 hocama tekrar teşekkürlerimi sunarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Aynı ürün gibi duruyor satıcı isim yazmamış.
    Geçenlerde Force modelinden sipariş vermiştim bu ise Force+ imiş.
    Özellikleri aynı olmakla birlikte Force+ nın kasası daha büyük, ağırlığı 110gr. daha az görünüyor.
    Şimdi farkettim bu cihazlarda USB-C şarj portu varmış.

Yorumlara bakılırsa satıcı bunu epeydir satıyormuş fakat AE'de tronsmart aratınca bu çıkmıyor. Diğer satıcılarda da bu ürün yok.

Yorum fofoğrafındaki kutuda X3PRO yazıyor.

Alıntıları Göster
    Büyük ihtimal üretici aynı, birinin üzerine tronsmart yazıp satıyorlar diğerinide markasız olarak. Daha önce tronsmart T2 inin amazonda omaker olarak satıldığını görmüştüm. Buda öyle bir şey sanırım
    Bir birinin aynısı ise hangisi daha ucuz ona bakmak lazım
    https://s.click.aliexpress.com/e/cpLMdQzF

https://s.click.aliexpress.com/e/bQ5SuyEV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 21 Ocak 2019; 23:0:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SofistikAdam

Az önce mifa a10 ve bir kulaklık siparişi geçtim aliexpressten. Yaklaşık 190 TL tuttu 2 ürün. Gümrük geçiş limiti 22 euroya indirilmiş diye duydum. Ürünlerim gümrükten geçer mi yoksa sıkıntı olur mu arkadaşlar satıcıyla iletişime geçmeme gerek var mı?
    büyük ihtimalle vergi çıkacaktır. gümrük artik cok sıkı... paket üzerinde yazan rakama itibaf etmeyip direk indirimsiz genel fiyatlama üzerinden vergi cikarip gönderiyorlar.

150 liralık ürün için ben 40 lira ödedim, 55 lira ödeyende var

yani bekleyip görmek en iyisi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Siz daha iyi bilirsiniz görünce dikkatimi çekti haber vermek istedim

Şu model hakkında bilginiz var mı çok merak ediyorum

https://s.click.aliexpress.com/e/bsq04fXj

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Siz daha iyi bilirsiniz görünce dikkatimi çekti haber vermek istedim

Şu model hakkında bilginiz var mı çok merak ediyorum

https://s.click.aliexpress.com/e/bsq04fXj
    https://tr.aliexpress.com/item/GGMM-E5-WiFi-Wireless-Speakers-Bluetooth-Receiver-Portable-MP3-Player-Stereo-Hands-free-Call-HiFi-Speaker/32776280965.html?spm=a2g10.10010108.1000013.2.1da4185fyQPpZ5&pvid=2a7046ab-0ee6-4f8c-aab0-e3d99dc69330&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.90158.0&scm-url=1007.13339.90158.0&scm_id=1007.13339.90158.0

GGMM E5 kablosuz bluetooth Hoparlör WiFi Hoparlör 20 w

Aynı markanın bu modeli SCCR'nin koleksiyonunda ikili olarak vardı sanıyorum. Birkaç ay önce foto atmıştı.
    https://forum.donanimhaber.com/bluetooth-hoparlor-firsatlari--126027324-370#135617570

GGMM E5 = 1.33Kg / GGMM M4 = 2.83Kg. imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 22 Ocak 2019; 0:36:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

https://tr.aliexpress.com/item/GGMM-E5-WiFi-Wireless-Speakers-Bluetooth-Receiver-Portable-MP3-Player-Stereo-Hands-free-Call-HiFi-Speaker/32776280965.html?spm=a2g10.10010108.1000013.2.1da4185fyQPpZ5&pvid=2a7046ab-0ee6-4f8c-aab0-e3d99dc69330&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.13339.90158.0&scm-url=1007.13339.90158.0&scm_id=1007.13339.90158.0

GGMM E5 kablosuz bluetooth Hoparlör WiFi Hoparlör 20 w

Aynı markanın bu modeli SCCR'nin koleksiyonunda ikili olarak vardı sanıyorum. Birkaç ay önce foto atmıştı.
    https://forum.donanimhaber.com/bluetooth-hoparlor-firsatlari--126027324-370#135617570

GGMM E5 = 1.33Kg / GGMM M4 = 2.83Kg. imiş.

Alıntıları Göster
    Bende yok hocam başka bir arkadaşta sanırım..

• complete_ kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam karıştırdım demekki yaşlılık işte
    Hayırlı geceler.

• addon pro t3 ile kıyaslamışlar dikkatimi çekti sanırım türkiyede çok az kişi bu hoparlöre sahip nedir ne değildir bilmiyorum ama kırmızı rengi çok hoş bilgisi olan varmıdır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 22 Ocak 2019; 0:24:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam konu bluetooth hoparlör konusu ama Ses konusunda en revaçta olan konu bu olduğu için burada belirteyim. Eğer Kablolu kulaklik kullanmaya devam edenler varsa benim gibi, Lg Hi-fi Plus Dac Modülünü herkese tavsiye ederim. Forumda konusu da vardi, Samsung telefon kullananlar bile bu Modül den memmunlarmis. Bende bu modül ile geçtiğimiz hafta tanıştım ve Mi6 ile birlikte kullaninca çok memmun kaldim. Ayrica Modüle 3.5mm kulaklik haricinde Type-C kulaklik da bağlamayı denedim, Type-C kulaklikta ses kalitesini pek arttırmasa bile, Ses yüksekliğini fazlasıyla arttırdı.

Telefonda kesinlikle Usb Audio Player Pro kurup, Program üzerinde sesin işlenilmeden direk Modüle gönderilmesini sağlayın.

Ayrıca, Modül ile birlikte Amazondan Monster Icablelink 3.5mm uzatma kablosunu da satın alınmasını tavsiye ederim. Bu Kısa kablo, modülun Yüksek Empedans moduna geçmesini (farklı bir ismi de olabilir bu modun) sağlıyor, sahne genişliyor, Ses seviyesi ve detay daha da artıyor.

Modülun tek dezavantaji, Telefonun yanında taşınması uğraştıci olmakla birlikte, Mi6da 1 saatte Yüzde 8-12 arası batarya tüketimi olması.

Bu arada bende Modülü 2 ucu Type-C kablo ile telefona bağlıyorum.

Modülü Letgo dan 50 liraya almistim. Düşünenler olursa fazla para vermeden dedigim fiyat civarina alabilirler diye düşünüyorum. Zamanında Hepsiburada da 55 liraya satılmış çünkü.

Beni modülle tanıştıran Onr9 hocama tekrar teşekkürlerimi sunarım.

Alıntıları Göster
    siz soyledikten sonra arastirdim ama 50tl gibi fiyatlara bulamadim, aklinizda olsun denk gelirse bir tane ben de alayim, esimde lg4 vardi anakart kaynakli kulaklik tek tarafta ses vermiyor en azindan bundan cikis aliriz hem kendim de dinlerim guzel ses verecektir.

letgo da 70tl bir tane saticida var. sahibinden de hep 150tl. neyse kismet... denk gelirse haber verirseniz memnun olurum iyi geceler.

• DreamSs kullanıcısına yanıt
    Hocam sahibinden fiyatlari yüksek ürünün. Letgo dan pazarlık edebilirsiniz. Artik kaç liraya satarsa ürünü. Daha uygun fiyatlara alanlar bile olmuş sanırım ürünü. Fakat fiyatını kesinlikle hakediyor. Hatta Dizüstü gibi bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz ürünü. Bende telefon harici, dizüstünde de kullanirim diye aldım ama telefonda kullanmaktan dizüstüne sıra gelmedi

Forumdaki konusunda 100 dolarlik Dac ile bile karşılaştıran olmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam sahibinden fiyatlari yüksek ürünün. Letgo dan pazarlık edebilirsiniz. Artik kaç liraya satarsa ürünü. Daha uygun fiyatlara alanlar bile olmuş sanırım ürünü. Fakat fiyatını kesinlikle hakediyor. Hatta Dizüstü gibi bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz ürünü. Bende telefon harici, dizüstünde de kullanirim diye aldım ama telefonda kullanmaktan dizüstüne sıra gelmedi

Forumdaki konusunda 100 dolarlik Dac ile bile karşılaştıran olmuştu.
    peki hocam bu lg g4 te kullanabilir miyiz yabda her telefona oluyor mu? tipc girisi mi var ?

• Amazon.com VTIN R2 Kargo dahil 30.41 dolara geliyor. Vergi sıkıntısı olmayacağı için AliExpress'ten daha iyi bir seçenek olmuş.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Epeydir görünmüyordun

Bende de Fiio dac var fakat yıllardır kullanmadım yatıyor öyle Güzel iş görse de bunu taşımak ve kullanmak angarya geliyor bana. Sesi yükseltmenin yanında bass,tiz,dengeli ses gibi seçenekler de var güzel bir şey aslında. Dolar 2-2.5 TL seviyelerindeyken Brainwavz kulaklıklarla beraber almıştım. Şimdi baktım da fiyatlar uçmuş gitmiş...
  • Hem Audiopro hem de GGMM ye sahip olan ve forumu gizliden takip eden tek isim: @sccr
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Merhaba. Epeydir görünmüyordun

Bende de Fiio dac var fakat yıllardır kullanmadım yatıyor öyle Güzel iş görse de bunu taşımak ve kullanmak angarya geliyor bana. Sesi yükseltmenin yanında bass,tiz,dengeli ses gibi seçenekler de var güzel bir şey aslında. Dolar 2-2.5 TL seviyelerindeyken Brainwavz kulaklıklarla beraber almıştım. Şimdi baktım da fiyatlar uçmuş gitmiş...
    Evet hocam haklısınız Bende sırf bu yüzden ve fazla batarya tüketiminden ötürü, Evde kullanıyorum. Yoksa Yolculukta vs. Kullanılacak gibi değil. Modülun Pc de de kullanılabiliyor olması avantaj. Fiyatı da ucuz olunca, sırf denemek için bile alınır diyip aldım bende

Evet hocam Tribit tavsiyenizden sonra Bluetooth Hoparlör konusuna ara verdim, sağolun Tribit her türlü tatmin ediyor beni, yüzde 40-50 ses seviyesinde. Fazlasinda gözüm yok artık Diğer hoparlörleri hiç kullanmıyorum desem yeridir . Sanırım Tribit yerine yeni bir efsane cihaz gelene kadar başka hoparlör almam gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

peki hocam bu lg g4 te kullanabilir miyiz yabda her telefona oluyor mu? tipc girisi mi var ?

Alıntıları Göster
    Hocam Kendi soketi Type-C, fakat yanında gelen ufak kablo, MicroUsb den Type-C ye dönüştürüyor. Bende elimdeki iki Ucu Type-C soketli kablo ile bağlıyorum modülü Mi6ya. Şarj portundan veri aktarabilen her telefon ile çalışabilecegini düşünüyorum hocam. Cihazi Micro Usb portlu telefonla da, Type-C portlu telefonla da kullananlar var yani.

• 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.