Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
375
Favori
1.333.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mustafasc

Süper. 99 tl ye nerde satılıyor?

Alıntıları Göster
    Birkac mesaj oncesine bakarsanız paylastım linki...75 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abeslank kullanıcısına yanıt
    Low frequency mode u aktif ediyorlar. JBL hoparlorlere has bir ozellik. Ancak hoparlore zarar verme ihtimali oldugundan jbl bunu gizli tus kombinasyonu ile aktif ettiriyor

• addon pro t3 ve türevi speaker sahibi arkadaşlar linkteki Fkj & Masego - Tadow parçayı speakerlarınızda dinleyip yorum yapabilirmisiniz, tüm tınıyı hissettiriyormu speaker? adamlar müthiş performans yapmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Birkac mesaj oncesine bakarsanız paylastım linki...75 TL

Alıntıları Göster
    12 usd ye aldım hocam. Meizu kadar kaliteli ses bas tiz verecek mi merak ediyorum. Aslında hiç ihtiyacım yoktu gibi böyle bir ürüne meraktan alıyorum.

Aux girişine kulaklık bağlayıp kablolu kulaklığı Bluetooth olarak kullanmak falan mümkün mü bu cihazlarda?

• Xiaomi mini speaker kullanmıştım ufak yuvarlak olanından bassli, hareketli şarkılarda iş görürken normal slow şarkılar da hiç keyif vermiyordu.

Mifa A1 nasıldır veya neye dikkat etmeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafasc

12 usd ye aldım hocam. Meizu kadar kaliteli ses bas tiz verecek mi merak ediyorum. Aslında hiç ihtiyacım yoktu gibi böyle bir ürüne meraktan alıyorum.

Aux girişine kulaklık bağlayıp kablolu kulaklığı Bluetooth olarak kullanmak falan mümkün mü bu cihazlarda?

Alıntıları Göster
    Çok güzel bi fiyata aldınız hayırlı olsun. Mifa a1 benim çok sevdiğim bir hoparlör. Jbl go ile kıyaslarsak Ses olarak bişey diyemem fakat tasarım, su geçirmezlik ve hafıza kartı takılabilmesiyle jbl godan daha başarılı bir cihaz. Meizuda da bu saydığım olaylar mevcut değil. Çok sevimli ve kutusu vs çok kaliteli daha kutuyu açarken farkını ortaya koyuyor diyebilirim. Ayrıca Bluetooth hoparlöre Kablolu kulaklığı takıp müzik dinleme olayı genel olarak mevcut değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 20 Ocak 2019; 0:23:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stormfather

Teşekkürler 1 adet mifa A1 aldık iyi günler.
    bende aldım 1 adet mifa a1 ,15 günde geldi ,turkey post ile. meizu a20 daha iyi ses olarak,bas olarak.son seste bozulma yapıyor a1 ama meizu gayet tatminkar.
  • https://tr.aliexpress.com/item/EasyAcc-4-W-Mini-Bluetooth-4-0-Hoparl-r-Ta-nabilir-Kablosuz-Ses-Sistemi-3D-Stereo/32861249742.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.7f9174d864r76k
    Hocam bunu uygun fiyattan almıştım ama 40 gün oldu hala gelmedi
    acaba ne yapabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 20 Ocak 2019; 3:23:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

https://tr.aliexpress.com/item/EasyAcc-4-W-Mini-Bluetooth-4-0-Hoparl-r-Ta-nabilir-Kablosuz-Ses-Sistemi-3D-Stereo/32861249742.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.7f9174d864r76k
    acaba ne yapabiliriz
    takipsiz kargo ile adıysanız araklanmış olabilir. 40gün pek normal değil

• Amazonda Vtin R2 (14w) kargo dahil 31,5$, vtin Punker de (20w) kargo dahil 38,5$.. Bu son mesajlarda hep R2 modeli bahsediliyor. Punkerle karşılaştırma yapabilir misiniz?

• kanihba K kullanıcısına yanıt
    Punker çok ağır hantal taşıması zor bir ürün. bas ağırlıklı tizleri az midleri fazla bir sesi var. cihazın genel sorunu batatya %50 ye indiğinde şarkıyı 2 dakikada bir bölen low batery uyarı sesi. Bu uyarıya rağmen 2 saat daha yüksek seste çalmaya devam ediyor. Bu uyarı şarkıyı sürekli böldüğü için dinlediğiniz müzikten bir zevk alamıyorsunuz. Sesi güçlü fakat detaydan yoksun sırf bas dinlemek isteyen arkadaşlara tavsiye edebilirim.

Vtin r2 ses olarak daha dengeli detaylı baslar tizler olması gerektiği gibi sesi yüksek tasarım olarak daha düzgün elde taşıması kolay punkera göre daha alınası bir hoparlör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 20 Ocak 2019; 10:35:3 >
  • quote:

https://tr.aliexpress.com/item/EasyAcc-4-W-Mini-Bluetooth-4-0-Hoparl-r-Ta-nabilir-Kablosuz-Ses-Sistemi-3D-Stereo/32861249742.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.7f9174d864r76k
    acaba ne yapabiliriz
    Onudamı göndermedi sahtekar satıcı. Ben önceki siparişin iadesini aldım artık bedavaya yakın satsa bulaşmam bula.
    Olumsuz yorum yazmıştım yayınlamadı AE. Bu şeref yoksunlarını koruyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kanihba

Amazonda Vtin R2 (14w) kargo dahil 31,5$, vtin Punker de (20w) kargo dahil 38,5$.. Bu son mesajlarda hep R2 modeli bahsediliyor. Punkerle karşılaştırma yapabilir misiniz?
    Punker AE de 30$ idi bu kampanyada fakt amazondaki olumsuz yorumu görünce vazgeçtim.
    Pil doluykey devamlı sesli uyarı veriyormuş pil bitiyor diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaglePaw_

addon pro t3 ve türevi speaker sahibi arkadaşlar linkteki Fkj & Masego - Tadow parçayı speakerlarınızda dinleyip yorum yapabilirmisiniz, tüm tınıyı hissettiriyormu speaker? adamlar müthiş performans yapmışlar.

Arka fonda çalan seample, melodi ayrı; saksofon, klarnet sesi ayrı ayrı tane tane tek tek geliyor bas ve tiz hissiyatı çok güzel kristal berraklığında. Güzel şarkı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 20 Ocak 2019; 11:56:24 >

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Aliexpressten son 7 siparişim 45-55 gün arasında geldi, bekleyin derim. Türkiyeye çabuk geliyor da öylece bekliyor.

• quote:

acaba ne yapabiliriz
    Ben bu hoparlörden iki adet aldım Nl post ile gönderdi satıcı 10 gündür ukimde bekliyor sizinki de ukimde olabilir iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Arka fonda çalan seample, melodi ayrı; saksofon, klarnet sesi ayrı ayrı tane tane tek tek geliyor bas ve tiz hissiyatı çok güzel kristal berraklığında. Güzel şarkı

Alıntıları Göster
    ilginize teşekkür ederim, sırf akustik parçaların detaylarını dinlemek için aldıracaksınız bana addon pro yu, özendiriyorsunuz bizi

• quote:

Orijinalden alıntı: kanihba

Amazonda Vtin R2 (14w) kargo dahil 31,5$, vtin Punker de (20w) kargo dahil 38,5$.. Bu son mesajlarda hep R2 modeli bahsediliyor. Punkerle karşılaştırma yapabilir misiniz?
    amazon fiyatı şuan kargo+vergi ile 207TL ye geliyor, vtin r2 şuan aliexpreste indirimle 168TL ye geliyor, bir kaç gün önce bende burdaki tavsiyelere uyarak geçtim siparişi aliexpresten. Gümrüğe takılıp vergi çıkarmı? o birazda şans işi, gearbestten x96 max tv box almıştım 294 TL dün kendim gidip teslim aldım PTT 'den hiçbir vergi çıkmamıştı, bir arkadaşım benle birlikte 180 TL lik tv box aldı ona vergi çıktı mesela. Tamamen gümrük memurunun keyfiyetine kalmış paketi açmak yada açmamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EaglePaw_ -- 20 Ocak 2019; 17:14:25 >
  • Hem radyolu hem de kart destekli birşey arıyorum.

Şunu buldum :http://s.click.aliexpress.com/e/CmJzDZO

Daha iyi bir tavsiyesi veya önerisi olan var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrideR10 -- 20 Ocak 2019; 18:23:26 >
  • Addon pro t3 iyi hoş ama müziği son seste yada çok kısık seste dinlemiyeceksin. Müzik Son seste çok tiz kısık seste çok boğuk çıkıyor. %40-%80 arası çok güzel.

• 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.