Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.114
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim doss siparişim de aynı durumda.
  • Tekrardan merhaba, Gecen hafta Hepsiburada'dan aldigim Anker soundcore'nin ses kalitesini dusuk buldugumdan iade ettim. Max 350-400 tl civari yeni bir bluetooth hoparlor almak istiyorum. Daha uygun olursa cok iyi olur tabi. Kullanim amaci soundbarin olmadigi evin diger odalarinda ve bazen terasta vs. Kaliteli muzik dinlemek icin olacak. Min 10 saat ustu pil suresi ve suya(en azindan sicramalara) dayanikli olmasi tercihim. Dolar kuru yuzunden fiyatlar malum. 2 ay once 500 lira olan flip 4 suan 900 kusur olmus. Acikcasi elektronik alet konusunda sanssiz oldugum icin turkiye garantili almak istiyordum. Mecburen artik yurtdisi urune yonelecegiz. ilk alisverisim olacagi icin nasil yapacagimi da pek bilmiyorum acikcasi. Tavsiyelere ihtiyacim var.

Bu arada yurtdisi urunlerin garantisi olmuyor sanirim o yuzden az sorun cikaran bir markanin urunu olursa sevinirim...

https://www.amazon.com/Tribit-XSound-Bluetooth-Speakers-Built/dp/B07594HZ6Y/ref=zg_bs_7073956011_11/141-5643803-5603629?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=27HD8FV2MT0QNF0SK19S

Su urun nasil acaba?

https://www.google.com/amp/s/m.aliexpress.com/item/32904287034.html#ampf=undefined

Birde bu var. Kargo ucretsiz oldugu icin ayni fiyata geliyo sanirim. Birde bu tarz urunlerden vergi filan aliniyor mu? Tatsiz bir surprizle karsilasmak istemem. Bunlar haricinde Sizin onereceginiz farkli bir cihaz da olabilir.

Tesekkurler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayberk_09 -- 10 Eylül 2018; 14:34:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alitaro A kullanıcısına yanıt
    Bi' aksilik olmasa bari.

Ya sf parcel bilgi tazelemedi orada görünüyor ya da gerçekten gümrükte bekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Alper-

Bi' aksilik olmasa bari.

Ya sf parcel bilgi tazelemedi orada görünüyor ya da gerçekten gümrükte bekliyor.
    ne aksiliği çıkacak ki hocam, gümrüksüz alışveriş limitinin altında değil mi ?
    Mantıken 27$ altında ama bu kadar uzaması da normal değil. o yüzden hocam.
  • Morthor M kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın. Ürünü nereden aldınız acaba?
  • goaomr G kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sahibinden üzerinden aldım. :) Sadece güncellemek için açılmış sıfır ürün olarak aldım. İki tane ilan vardı. Şu an sadece 450 TL'ye satan bir arkadaş var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morthor

Merhaba,

Sahibinden üzerinden aldım. :) Sadece güncellemek için açılmış sıfır ürün olarak aldım. İki tane ilan vardı. Şu an sadece 450 TL'ye satan bir arkadaş var.
    Çok iyi yakalamışsınız. Dolar çıkınca amazon bile yüksek kalmaya başladı. Sahibinden hiç aklıma gelmemişti. Arada orayı da kontrol etmekte fayda var. :))
  • TOPROAD HY-16 BT 4.2-SD Kart-USB-AUX-FM Radyo-Saat-Alarm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 10 Eylül 2018; 17:53:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

TOPROAD HY-16 BT 4.2-SD Kart-USB-AUX-FM Radyo-Saat-Alarm

Haftasonu Diaomond üye indirimiyle 19$ a geliyordu bu almamıştım ama guzel duruyor stand falan da guzel bir özellik. Son seste bozuluyor mu bir de ses yüksekliği nasıl?

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Bende kampanya dönemi almıştım 3 tane geldi bugün. 10W olmasına rağmen 15W ürünlerler seviyesinde ses veriyor bass'da gayet iyi bu seviye bir cihaz için.
    Son seste hafif bozulma oluyor fakat ev ortamında son ses açılmıyor gayet yüksek ses çıkışı var. 3 tane aldım sahibinden'de satışa çıkardım. Özelliklerinde yok yok FM radyo özellikli cihaz arayanlara iyi bir alternatif olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Bende kampanya dönemi almıştım 3 tane geldi bugün. 10W olmasına rağmen 15W ürünlerler seviyesinde ses veriyor bass'da gayet iyi bu seviye bir cihaz için.
    Son seste hafif bozulma oluyor fakat ev ortamında son ses açılmıyor gayet yüksek ses çıkışı var. 3 tane aldım sahibinden'de satışa çıkardım. Özelliklerinde yok yok FM radyo özellikli cihaz arayanlara iyi bir alternatif olacağını düşünüyorum.
    Hocam.Doss.xl ne.Zaman gelir?

• quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Alıntıları Göster
    Şimdi takipten kontrol ettim İstanbula inmiş 2-3 güne gelir inşallah. SG post olduğu için Ukim'e uğrayıp bizi 5.5TL zarara uğratabilir.
    Hocam dün sabah 9 itibarı ile benim ürünün gümrük işi tamamlanmış. Sizin durum nedir?
  • -Alper- kullanıcısına yanıt
    benim siparişte de tamamlanmış görünüyor. gelir bikaç güne
  • Aşağıdaki ürün elime ulaştı... Ürün gayet kaliteli ancak getiren PTT görevlisi 39,10 TL gümrük vergisi aldı.

https://tr.aliexpress.com/store/product/DOSS-Dokunmatik-Kontrol-Bluetooth-V4-0-Hoparl-r-Ta-nabilir-Kablosuz-Stereo-Ses-Kutusu-Bas-ve/3918016_32864176915.html?spm=a2g01.11791103.k3b7098.7.20b1aa686AL4sK

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkdadaşlar 19 dolara doss hoparlör almıştık forum olarak, ama satıcı üzerine 27 dolar yazmış fiyatını. bu yüzden 39 tl vergi çıkarmışlar. buna itiraz etsek bir sonuç alabilir miyiz ?

ya da aliexpress'e durumu anlatıp 39 lirayı aliexpress'ten alabilir miyiz?

bunların hiçbiri sonuç vermezse iade etsem kargo kesintisi yaparlar mı iade bedelinden ?

forumda çok kişi almıştı büyük ihtimalle herkes benimle aynı durumda olacak. üstteki arkadaş da 39 tl vergi ödemiş
  • -Alper- kullanıcısına yanıt
    hocam benden 39 tl vergi istediler. bu yüzden bekletmişler. yukarıdaki mesajda durumu anlattım. ne yapmak lazım sizinki de aynı şekilde gelecektir .
  • elimde fazlalık tribit var pulse x ile takaslamak istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.