Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.883
Cevap
374
Favori
1.330.884
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim sipariş ettiğim doss soundbox XL geldi.Beklentimden daha iyi çıktı bu fiyata alınabilecek daha iyisi yok herhalde.Sony xb30 ile bunun arasında kalmıştım , xb30 canlı dinleme fırsatı olmuştu oda iyiydi ama büyüklüğü hariç bu daha iyi , ses daha temiz , bass olarak mükemmel iyiki bunu tercih etmişim.Xb-20'de d&r dan sipariş etmiştim taşınabilir bir tane daha olsun diye ama d&r göndermedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seasqua

D&r Xb20’yi göndermeyince ben de ortada kaldım.

300-350 bandında ne almalıyız?sony lerin fiyatları uçuk alternatif ne olabilir ki bu fiyat aralığında?

İlginize şimdiden tşk ederim.
    benim satın aldığım malıda göndermedi sahtekar dnr ana sayfasına sony lerde indirim yazıp insanları kandırıyorlar kimseye göndermediği malı satmaya çalışıyorlar kur yükseldi belkide ordan fırsatçılık yapıyorlar

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Maalesef göz göre göre sahtekarlık yapıyorlar...

Artık @freefalcon un tavsiyelerinw göre bütçemize uygun bir ürün bulacağız...

• quote:

Orijinalden alıntı: seasqua

D&r Xb20’yi göndermeyince ben de ortada kaldım.

300-350 bandında ne almalıyız?sony lerin fiyatları uçuk alternatif ne olabilir ki bu fiyat aralığında?

İlginize şimdiden tşk ederim.
    Yorumlar iyi gibi, ama canlı dinlemedim

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

• quote:

Orijinalden alıntı: yepyepcool

Benim sipariş ettiğim doss soundbox XL geldi.Beklentimden daha iyi çıktı bu fiyata alınabilecek daha iyisi yok herhalde.Sony xb30 ile bunun arasında kalmıştım , xb30 canlı dinleme fırsatı olmuştu oda iyiydi ama büyüklüğü hariç bu daha iyi , ses daha temiz , bass olarak mükemmel iyiki bunu tercih etmişim.Xb-20'de d&r dan sipariş etmiştim taşınabilir bir tane daha olsun diye ama d&r göndermedi.
    Hocam ne zaman sipariş vermiştiniz gümrükten ek bişey ödediniz mi toplam kaça mal oldu

Aliexpresste indirim kampanyasından mı qlmıştınız

• Merhaba arkadaşlar elimde Jbl flip 4 var, kutusu açılmamış,bir yarışmadan kazandım aylar önce, satarım diye açmadım, ilgilenenler mesaj atabilir,burda ilan verilmiyorsa kaldırabilirim ilanı, teşekkür ettim ,iyi forumlar

• Fiyatlar uçmuş, 750 max 1000 tl bütçe ile bassları sağlam olan bir model var mı? Beklenti çok yüksek değil sadece ev içinde kullanıcam ama kablo ile uğraşmak istemiyorum.

Hiç bulaşma derseniz bu meblağlarda evdeki JBLgo ile idare edicem.
  • airspeed kullanıcısına yanıt
    doss xl
  • Merhaba, $15 civarında radyo tavsiyesi olan var mı? Burada adı geçtiğinden Rolton E500 aldım dün geldi bu özelliklerde güzel cihaz ama bass ve ses kalitesi olarak bir tık üstünü arıyorum çok iyiyse $20 kadar çıkabilirim, pilli yada şarjlı olması önemli değil. Ek özelliği olması önemli değil hafıza kartı, Bluetooth falan gereklid değil zaten Xiaomi stereo Blutooth hoparlörüm mevcut ama işyerinde internet olmadığından radyo şart. Rolton gayet iyi aslında pil ömrü ve ses olarak, benzer boyutta Sony radyo almıştım babama ses ve malzeme kalitesi çok iyi ama bass sıfır. Rolton un sesi Sony ye göre daha bass lı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanbirol

Merhaba, $15 civarında radyo tavsiyesi olan var mı? Burada adı geçtiğinden Rolton E500 aldım dün geldi bu özelliklerde güzel cihaz ama bass ve ses kalitesi olarak bir tık üstünü arıyorum çok iyiyse $20 kadar çıkabilirim, pilli yada şarjlı olması önemli değil. Ek özelliği olması önemli değil hafıza kartı, Bluetooth falan gereklid değil zaten Xiaomi stereo Blutooth hoparlörüm mevcut ama işyerinde internet olmadığından radyo şart. Rolton gayet iyi aslında pil ömrü ve ses olarak, benzer boyutta Sony radyo almıştım babama ses ve malzeme kalitesi çok iyi ama bass sıfır. Rolton un sesi Sony ye göre daha bass lı.
    https://tr.aliexpress.com/item/TOPROAD-Portable-Stereo-Bluetooth-Speaker-10W-Receiver-Wireless-Speakers-Support-Phone-Stand-Alarm-Clock-FM-TF/32894911991.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.38004c4d0j5P6L

Bu üründen sipariş verdim 20$ civarıydı kampanya zamanı yakında gelir.
  • airspeed kullanıcısına yanıt
    Stokta var ise, ürün ve fiyat güzel

• Çok ucuza yüksek sesli ne alabiliriz?
  • https://www.idefix.com/Elektronik/Ultimate-Ears-Ue-Boom-2-Cityscape-Spk/Ev-Elektronigi/Speaker/urunno=0001775233001

Diğer yerler uçuk fiyat.

• Merhaba.
    Geçtiğimiz haftalarda Tribit'in yaptığı indirim kodu çekilişine katıldım, önce gazanamadın gardaş bidahaki sefere deyip, bir gün kadar sonrasında kusura bakma sistemlerimizde sıkıntı olmuş sen de kazananlardansın deyip yüzde 40 indirim kodunu göndermeleriyle 42 dolar artı 25 Dolar shiping ve diğer vergilerin toplamıyla tl 405 civarına tribit xBoom siparişini verdim.
    Ürün 4 Eylül'de çalıştığım kuruma, bugün de elime geldi.
    @freefalcon tarafınca 50 dolar üzerinin verilmemesi tavsiyesini kulak ardı etmemekle beraber, kısa bir süre için de olsa bu indirimi kaçırmak istemedim. Nihayetinde Amerika Amazon fiyatının 2 dolar altına geldi diye teselli ediyorum kendimi.
    Genel anlamda ürünün kalitesi gerçekten selefine göre iyi diyebilirim. Yalnız ürün taşınırken mi oldu, başka bir nedenden mi bilemiyorum, Jbl'lerde 360 modellerinde kullanılan hareketli bas parçalarından birinde özellikle Xbass moduna aldığımda bir cızırtı alıyorum.
    Ürün parçalarının çıkardığı bir titreşim mi yoksa gerçekten parça içinde bulunan bas ünitesi mi çıkartıyor bilmiyorum. Çok kötü moralim bozuldu. Ürünü ABD'ye gönderme meşakkati düşünüldüğünde neylemeli bilemedim. Eğer bu sorun yaşanmasa ürün bence segmenti ve fiyatı düşünüldüğünde bana gayet verimli geldi
    Ürünün ses seviyesi yükseldiğinde basları epey geriliyor, Clavinetjunkie incelemesinde de buna benzer bir dinleme ile bu durumu bilerek sipariş ettim.
    Umarım bahsettiğim sorun bir parça titreşimdir ve dinledikçe geçer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun baska bir site uzerinden 250 tl ye Tribit Xsound aldim. Bekledigimin cok cok otesinde bir ses kalitesi var. Flip 4'e yakin diyebilirim. Satan arkadas bir guncellemeden bahsetti. Son seste basslarda olusan cizirti bu guncelleme ile duzelmis. Ben cok memnun kaldim. İleride f/p olarak bu markadan devam ederim. :)

• Xb-2 için şöyle bir fiyat var, ürün orijinal midir, stokta var mıdır, fiyat hatası mıdır bilmiyorum, ilgilenen satıcıya sorabilir

https://m.epttavm.com/item/50075429_srs-xb2-mavi-bluetooth-tasinabilir-kablosuz-hoparlor

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Cok iyi fiyat, ihtiyaci olan kacirmasin yoksa ben alicam ihtiyacim olmadigi halde

• Görselde Sony yazisi görünüyor ama ürün tanıtımında sony yazmıyor, çakma olmasın.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soar -- 8 Eylül 2018; 12:35:24 >
  • Bitmiş, mesaj attım, ürün bitti diye cvp geldi ama orijinal vs demedi

• Sipariş verdiğim Anker Soundcore Mini az önce geldi. Öncesinde hiç Bluetooth Hoparlör tecrübem olmadığından fazla bilgi sahibi değilim. Sadece geçenlerde Jameson markayı dinlemiştim. Anker'in temiz,net ve boyutuna göre doyurucu bası var. Son seste bozulmuyor. Odada ve arabada kullanım için yeterli gördüm. Bu arada Jameson'la kıyaslarsam sesi biraz daha az olmasına rağmen daha berrak, bariz netlikte. Jameson'da iki Hoparlör vardı. Ses seviyesi yüksek fakat boğuktu. Aslında mifa A10 düşünüyordum, buna kısmetmiş. Belki ileride indirim yakalarsam ondan da alırım. Konu sahibine yardımları için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.