Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.049
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    haydaa :/ dispute açıp satıcıya bildirmemiz lazım diye düşünüyorum. ya da aliexpress'e mi bildirsek daha iyi çözüm olur.

aliexpresste de yorumlarda, Türkiye'den aynı dertten muzdarip olan birisi var.

edit:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Alper- -- 11 Eylül 2018; 11:24:40 >
  • -Alper- kullanıcısına yanıt
    durduk yere 39 tl zarara girdik. bu konuda fazla tecrübem yok açıkçası. dispute açsak eksiksiz iade alabilir miyiz ?
  • "Sale of goods" işaretlemiş ve fiyatını $27.00 yazmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    hocam şimdi ben teslim almadım geri gönderdim, görevli 10 gün bekletirim itirazınızı yaparsınız dedi.

bu aşamada teslim alsam aliexpress 39 lirayı karşılar mı dersiniz ?
  • Arkadaşlar doss xl aliexpresste direk 55 dolar olmuş almak isteyen kaçırmasın

Kuponları falan daha da düşer mi ki

DOSS SoundBox XL Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör Çift Sürücü 3D Stereo Bold Bas Subwoofer Müzik Surround Destek TF AUX USB

http://s.aliexpress.com/iayeYFzM?fromSns=Copy to Clipboard

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 11 Eylül 2018; 13:1:20 >
  • Ptt kargo geldi. Doss soundbox için 5.10 tl istedi. Ürün üzerinde 27$ görünüyor.
  • Tribit XSound Go,
    DOSS SoundBox ,
    Anker SoundCore 2

bu üç modelden hangisini alayım bir türlü karar veremiyorum ozellıkler ve sesi kıyaslamalarda yakın gibi.Ne dersiniz arkadaşlar sağlamlık marka malzeme kalitesi ve temiz ses olarak?.Bugun almam gerekiyor.
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    yeni üyelik 4 usd indirimi ve mobil uygulamadan 55.82 usd değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seasqua -- 11 Eylül 2018; 15:17:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Alper-

Ptt kargo geldi. Doss soundbox için 5.10 tl istedi. Ürün üzerinde 27$ görünüyor.
    Paket kontrol ücreti o. Ukim'e giden her paketten otomatik olarak alınan ücret.
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    1$ satıcı kuponu var başka kupon yok. Bu haliyle bile kampanyadan aldığımız fiyatın altında. İhtiyacı olan değerlendirsin.
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    Sağlamlık marka uzun pil ömrü denince anker 2. ses konusunda bi harman kardon değil elbette ama yurtdışından bile alsanız anker hep malının arkasında duruyor

• Arkadaşlar bu gün itibariyle charge 3 aldım

Yalnız bu Low Frequency modu aktif edip etmeme konusunda biraz temkinliyim sizce hoparlöre zarar verme gibi bir ihtimali varmı siz nasıl kullanıyosunuz

• ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Ukime giden dünya paketim oldu, hiç alınmamıştı, sanırım yurt dışı alışveriş cazibesini kırmak için yeni geldi. Ukime giden tuşlu telefonum bile sorunsuz geçti

• Doss alanlardan biri de benim 5.10 tl gümrüğe girdiği için ücret kesmiş. Postacıya ödedim hemen dispute açtım. 5.10 tl ücreti ve gelen paketin fotosunu çektim üzerinde 20 USD yazıyordu. Kanıt olarak iki evrağı yükledim. Satıcıya da durumu mesaj attım 19.87 liraya almıştım sizin hatanız dedim. Iade için hemen paypal istedi dispute e bile gerek kalmadan yatıracaktı parayı iyi adam vesselam. Sonra paypal yasak ülkemizde dedim dispute olarak 0.79 dolar ödediğim 5.10 tl yerine iade açmıştım hemen onayladı kartıma ilerleyen günlerde yatacak. Kısacası sıfır zararla olayı atlattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MüdavimBey -- 11 Eylül 2018; 19:32:1 >
  • 29 Ağustos tarihinde aşağıdaki ürünü satın aldım.

Doss Outdoor

Kargo hareketleri;

【HONGKONG CHINA】 Shipment transiting to next station
    2018-09-07 15:18:34 [HONGKONG CHINAGMT+8]

【HONGKONG CHINA】 Shipment arrive at HONGKONG CHINA distribution center
    2018-09-07 13:16:42 [HONGKONG CHINAGMT+8]

【SHENZHEN CITY】 Shipment transiting to next station
    2018-09-07 07:26:30 [SHENZHEN CITYGMT+8]

【CHINA】 Shipment ready for leaving the warehouse.
    2018-09-07 05:58:10 [CHINAGMT+8]

【SHENZHEN CITY】 Shipment arrive at SHENZHEN CITY distribution center
    2018-09-07 04:24:45 [SHENZHEN CITYGMT+8]

【GUANGZHOU CITY】 Shipment transiting to next station
    2018-09-07 02:07:34 [GUANGZHOU CITYGMT+8]

【CHINA】 Shipment arrive at the warehouse.
    2018-09-06 22:06:00 [CHINAGMT+8]

【CHINA】 Shipment arrive at the warehouse.
    2018-09-06 05:25:42 [CHINAGMT+8]

【GUANGZHOU CITY】 S.F. Express has picked up the shipment
    2018-09-06 01:51:26 [GUANGZHOU CITYGMT+8]

Bakalım kargo ne zaman gelecek ve vergi çıkacak mı? 23.80$'a satın almıştım. Normalde gümrüğe takılmaması lazım. Olur da yanlışlıkla gümrüğe takılırsa sipariş çıktısı ve kredi kartı ekstresi ile iptal ettirilebiliyor mu yoksa illa ki ödedikten sonra dispute açmak mı lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Doss alanlardan biri de benim 5.10 tl gümrüğe girdiği için ücret kesmiş. Postacıya ödedim hemen dispute açtım. 5.10 tl ücreti ve gelen paketin fotosunu çektim üzerinde 20 USD yazıyordu. Kanıt olarak iki evrağı yükledim. Satıcıya da durumu mesaj attım 19.87 liraya almıştım sizin hatanız dedim. Iade için hemen paypal istedi dispute e bile gerek kalmadan yatıracaktı parayı iyi adam vesselam. Sonra paypal yasak ülkemizde dedim dispute olarak 0.79 dolar ödediğim 5.10 tl yerine iade açmıştım hemen onayladı kartıma ilerleyen günlerde yatacak. Kısacası sıfır zararla olayı atlattım.
    aslında satıcınında burda bir sorumluluğu olmamış,gümrük sınırı 27.-usd ,yani 19,87.-usd ile 20.-usd arasında bir fark yok gümrük açısından seninki sineği sağmak olmuş

• complete_ kullanıcısına yanıt
    Sonuçta ürünün 19.87 ye ulaşmasından satıcı sorumlu hocam. Elime 19.87 dolara gelmeyeceğini bilsem zaten almazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Doss alanlardan biri de benim 5.10 tl gümrüğe girdiği için ücret kesmiş. Postacıya ödedim hemen dispute açtım. 5.10 tl ücreti ve gelen paketin fotosunu çektim üzerinde 20 USD yazıyordu. Kanıt olarak iki evrağı yükledim. Satıcıya da durumu mesaj attım 19.87 liraya almıştım sizin hatanız dedim. Iade için hemen paypal istedi dispute e bile gerek kalmadan yatıracaktı parayı iyi adam vesselam. Sonra paypal yasak ülkemizde dedim dispute olarak 0.79 dolar ödediğim 5.10 tl yerine iade açmıştım hemen onayladı kartıma ilerleyen günlerde yatacak. Kısacası sıfır zararla olayı atlattım.
    Burada satıcının suçu yok. Gümrük görevlileri şüpheli gördükleri paketleri ukim'e gönderiyor ve orada vergi çıksın, çıkmasın ayakbastı parası olarak 5.10TL. yazılıyor ve dağıtıcı tahsil ediyor. Bunun için disputeye gerek yok. Gereksiz dispute açarak AE nezdinde puanınız düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 11 Eylül 2018; 22:25:47 >

• ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Gereksiz dispute değil yanlış fiyat yazmış satıcı herkes beni haklı gördü itibar vs. de düşmedi bu bilgi tamamen sallamasyon.
  • merhaba,
    aliexpresten aldığım Mifa A20 cihazın teknik spektlerinde 30w yazmasına karşın 10Watt Philips BT3600 cihazla aynı anda açtığımda aynı ses gücünü veriyor. mesaj attım, adam 30w diye mesaj attı.
    bu gün telefona desibell ölçme uygulaması yükledim deneyip satıcıya mesaj atıp para iadesi isteyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.