Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.917
Cevap
373
Favori
1.334.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abi ayağımı yerden de kessin diyorsan bmw f30 tavsiye ediyorum

Işıklı -far

Fan var- klima

Bluetooth da var

Valla uzaktan kumandası da var da saatinde alarm yok bitek

Konuyla ilgili mesaj da sıkıştırayım.
    Kızımın beğendiği kırmızı graftili mifa A10, 20 günde geldi. Biz beğendik gayet. 21 küsür dolara daha iyisi zordur herhalde. (Yıldönümü indiriminde vermiştim siparişi)
    Freefalcona teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 27 Nisan 2018; 9:50:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Yıllar önce bluetooth hoparlörlerin neden masa lambalısı yok derdim şimdi lambalı aldım bu sefer de fanlısını istiyorum, malum önümüz yaz

Bir de uzaktan kumanda ve alarmlı saat olsa hiç fena olmazdı.
    Aradığın ürün bu:

https://www.aliexpress.com/item/Sardine-A10-bluetooth-speaker-5000mAh-portable-alarm-clock-MP3-speaker-52mm-horn-big-sound-for-party/32836212555.html

Bir de aşağıdakini alıp usb sinde kullanırsan işlem tamamdır

https://www.aliexpress.com/item/ROCK-3-in-1-Led-Lamp-Mini-USB-Fan-Charging-Micro-USB-Cable-3in1-mini-USB/32717072560.html

• quote:

Orijinalden alıntı: kingodisco09

hocam xb30 almaya karar verdım charge 3 le filan karsılastırmıslar hep. benım ıcın en onemlisi ses yukseklıgı . flip 4 ün üzerinde midir sesi cunku flıp 4 un sesı benı hayal kırıklıgına ugratmıstı acıkcası. flip 2 ile aynı sevıyedeydı.
    Flip 4 ün üzerinde evet ama ses yüksekliği çok önemliyse XB40 veya JBL Xtreme alman daha mantıklı olur. Ya da bütçeyi zorlayıp JBL Boombox...

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Bu XB30 Tribit'in şeklini andıran bir Sony incelemiştim mağazalarda, o ürün mü acaba?
    Dün elime ulaşan Tribit'i resmen Sony'nin B serisinden bir hoparlöre epey benzetmişler. Hoş aynı şekilde çokça ürün var tabi piyasada.
    Fiyatı düşünüldüğünde yine özellikleriyle rakipsiz ürün. Bas performansı iki üç katı yüksek fiyatlardaki ürünler düşünüldüğünde oldukça derin ve tatmin edici.
    Ayrıca dikkat çekici en önemli özelliklerinden biri de sahne derinliği. Ürünü tam önünüze gelecek biçimde tuttuğunuzda çok daha net hissediliyor müzikler içerisindeki steryo dağılım. Şu ürünleri bir koltuk benzeri önünde sehpa veya masa bulunmayan alanlarda yakından baş hizasında dinleyebilmek üzere bir askı olsa ne iyi olurdu.
    Yalnız ürünün şarj durumu iOS üzerindeki durum çubuğunda çıkmadığından şarj kontrolünü nasıl sağlayacağız bilemedim.
    Öneri ve yönlendirmeler için tekrar çok teşekkürler binbaşım.
    Epey düşündüğüm B30'u alsam mı diyeceğim ancak adaptörüyle ilgili yorumlar düşünüldüğünde kendime bir ekstra yüklemek istemiyorum.
    Yeni B31 de şekil şemal ve ses performansı açısından ne derece farklıdır acaba merak etmiyor değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagriartan

Bu XB30 Tribit'in şeklini andıran bir Sony incelemiştim mağazalarda, o ürün mü acaba?
    Dün elime ulaşan Tribit'i resmen Sony'nin B serisinden bir hoparlöre epey benzetmişler. Hoş aynı şekilde çokça ürün var tabi piyasada.
    Fiyatı düşünüldüğünde yine özellikleriyle rakipsiz ürün. Bas performansı iki üç katı yüksek fiyatlardaki ürünler düşünüldüğünde oldukça derin ve tatmin edici.
    Ayrıca dikkat çekici en önemli özelliklerinden biri de sahne derinliği. Ürünü tam önünüze gelecek biçimde tuttuğunuzda çok daha net hissediliyor müzikler içerisindeki steryo dağılım. Şu ürünleri bir koltuk benzeri önünde sehpa veya masa bulunmayan alanlarda yakından baş hizasında dinleyebilmek üzere bir askı olsa ne iyi olurdu.
    Yalnız ürünün şarj durumu iOS üzerindeki durum çubuğunda çıkmadığından şarj kontrolünü nasıl sağlayacağız bilemedim.
    Öneri ve yönlendirmeler için tekrar çok teşekkürler binbaşım.
    Epey düşündüğüm B30'u alsam mı diyeceğim ancak adaptörüyle ilgili yorumlar düşünüldüğünde kendime bir ekstra yüklemek istemiyorum.
    Yeni B31 de şekil şemal ve ses performansı açısından ne derece farklıdır acaba merak etmiyor değilim.
    Benim Tribit de bugün gelecek inşallah XB20 ye benziyor şekil olarak. Yeni XB21-31-41 serilerinin sesi eski serilere göre daha kötü gibi incelemelerde, yorumlar da o şekilde. Şu an XB20-30-40 Fiyat/Performans olarak zirvede diyebiliriz

• eski fiyatlarını tam hatırlamıyorum ama aliexpresste mifa ürünlerinde indirim var sanıyorum şu anda. bir adet m1 siparişi verdim ben de
  • Tribit geldi gerçekten bu kadar küçük olduğunu tahmin etmiyordum. Ses kalitesi 4-5 şarkılık testimde son derece iyi. Daha detaylı bir incelemeyi en kısa zamanda yapacağım ancak ben hoparlöre bayıldım şimdiden.

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

• Benim tribit de dün gelmiş ancak seyahatteyim bir kaç gün sonra döneceğim eve, incelemeleri bekliyoruz :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Tribit geldi gerçekten bu kadar küçük olduğunu tahmin etmiyordum. Ses kalitesi 4-5 şarkılık testimde son derece iyi. Daha detaylı bir incelemeyi en kısa zamanda yapacağım ancak ben hoparlöre bayıldım şimdiden.

Ben de boyutu ve hafifliğine çok şaşırmıştım ilk elime aldığımdaÜrün bence her konuda tam bir nokta atışı ve f/p ürünü.Bir de şarj durumunu kontrol edebileceğimiz bir imkan olsa...Bluetooth sürümünden mi acaba zira benim x B2 de durum çubuğunda gösterilmiyordu. Mifa ve Kinps takip edilebiliyorken bunlar neden görünmez bilemedim.

• cagriartan C kullanıcısına yanıt
    Bende görünüyor şarj göstergesi. Android(Miui) kullanıyorum. Sanırım ios ile alakalı görünmemesi

Tribit’i denemek istiyorum en düşük fiyatı nedir nerden alırız bilgi verebilir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yktzybl

Tribit’i denemek istiyorum en düşük fiyatı nedir nerden alırız bilgi verebilir misiniz?
    Şu an kargo ve vergi dahil 52$ a geliyor.

Tribit XSound Go Portable Bluetooth Speaker, 2×6W Wireless Speaker with Rich Bass, IPX7 Waterproof, 24-Hour Playtime, 66 FT Bluetooth Range & Built-in Mic, for Party, Travel [The Wirecutter’s Pick]https://www.amazon.com/dp/B07594HZ6Y/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_Rh44AbJGRFETX

Çok teşekkür ederim

• Mifa m8 hoparlorum geldi... Ses cikisi cok basarili buldum.. Gayet ağır buda kaliteli bir urun oldugunu gosteriyor demekki driver miknatislar filan saglam. Bunu verdigi basslardan da anlayabiliyoruz... Dokunmatik paneli bence sacma olmus daha basit standart yapabilitlermis.. Komutlari geç alıyor.. Bass reflex cikisi zorlandiginda farkli bozuk bir ses cikartiyor.sanirim önü telle cevrili oldugundan. Açık değil ama dert edilecek gibi degil. Bu konusa rski jbl md51w nin tasarimi daha basariliymis.cok yonlu ses dagiticisi oldugundan kılıfla kullanmak hayal gibi... Ama 53 dolara alabilecegim en iyi bluetooth hoparlormus diyebilirim... Tavsiye edip aldiran konu sahibine tesekkurlerimi iletirim.. Yakin zamansa bir ses testi youtube dan link veririm indallah.

• oluv hiç mifa incelemesi yapmıyordu, sonunda a20' yi incelemiş;

https://www.youtube.com/watch?v=Q_YAkdJt-rU

• EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Bu ürünü bende düşünüyorum acaba alsam mı 129 TL ye bilemedim 🤔

• Arkadaşlar konu içerisinde 100 kere bahsedilen ürünler hakkında "bu ürün hakkında bilgisi olan var mı" diye sormak nedir el-insaf biraz konuyu inceleyin sonra soru sorun lütfen...

Hocam klasman dışı gibi ama EDIFIER R1280DB hakkında yorumun var mıdır? Alide 76 dolara düşüyor kargo ücretsiz. Normalde 129 + kargo şeklinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Hocam klasman dışı gibi ama EDIFIER R1280DB hakkında yorumun var mıdır? Alide 76 dolara düşüyor kargo ücretsiz. Normalde 129 + kargo şeklinde.
    Sabit kullanılacaksa çok iyi ürün bence. Ama vergiden kaçmaz o ürün

• 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.